5 порад, як отримати максимальну користь від перегляду фільмів англійською

5 sovetov, kak izvlech maksimalnuyu polzu ot prosmotra filmov na anglijjskom 2 5 порад, як отримати максимальну користь від перегляду фільмів англійською

Думаю, ви не раз чули, як корисно дивитися фільми і серіали англійською мовою:

  • Це допоможе вам розуміти англійську мову на слух, що є проблемою багатьох вивчають мову.
  • Ви значно поповніть свій словниковий запас, адже мова у фільмах жива, розмовна.
  • Ви можете поліпшити свою вимову.

Ну і, звичайно, це просто цікаво, захоплююче і весело.

Але, щоб отримати максимальну користь від перегляду, потрібно робити це правильно. У статті я дам вам 5 рад.

Порада №1: Дивіться фільм з англійськими, а не російськими субтитрами

5 sovetov, kak izvlech maksimalnuyu polzu ot prosmotra filmov na anglijjskom 3 5 порад, як отримати максимальну користь від перегляду фільмів англійською

При перегляді фільмів є 3 варіанти:

  • Дивитися фільм без субтитрів
  • Дивитися фільм з англійськими субтитрами
  • Дивитися фільм з російськими субтитрами

Звичайно, самий ідеальний варіант – це дивитися фільм без субтитрів. Але такий варіант підходить далеко не всім. Щоб ви могли зрозуміти фільм з першого разу без субтитрів, у вас має бути досить хороший рівень англійської.

Якщо ви тільки починаєте дивитися фільми, вам все-таки доведеться включити субтитри.

Чому потрібно бути акуратніше з російськими субтитрами?

Перегляд фільму з російськими субтитрами зведеться до того, що ви будете просто читати російський текст, не особливо звертаючи увагу на англійську мову.

Дивитися фільми з російськими субтитрами можливо тільки у випадку, якщо ваш рівень англійської невеликий, а фільм містить багато нових і незрозумілих вам слів. Це допоможе вам розібрати і зрозуміти, про що фільм.

Якщо вам дозволяє рівень – замініть російські субтитри англійськими. Це дозволить вам повністю зануритися в англійську мову.

Читайте також:  Теперішній час дієслова в англійській правила Present Tense

Увага: Вчіть англійську мову довгий час, але не можете говорити? Дізнайтеся на уроці в Москві, як заговорити через 1 місяць занять за методом ESL.

Порада №2: Розбивайте фільм на невеликі уривки

Якщо ви хочете не просто подивитися фільм, а поліпшити ваш англійська, то дивитися його потрібно невеликими уривками. Як правило, до закінчення якої-небудь сцени або ситуації (оптимальний час від 10 до 15 хвилин).

Якщо ви тільки починаєте дивитися фільми англійською, раджу вам почати з серіалів. Так як зазвичай вони складаються з невеликих сценок. Так вам буде легше сприймати інформацію, і ви зможете опрацювати кожен уривок детально.

Порада №3: Розбирайте незнайомі слова

5 sovetov, kak izvlech maksimalnuyu polzu ot prosmotra filmov na anglijjskom 4 5 порад, як отримати максимальну користь від перегляду фільмів англійською

Якщо ви зустрічаєте незнайомі слова, то зупиняйте відео і виписуйте їх. Вам необхідно подивитися в словнику і виписати переклад цих слів.

Однак ви не зможете запам’ятати слово, якщо просто випишіть його.

Якщо ви хочете запам’ятати ці слова надовго, то обов’язково складіть речення з ними письмово і усно. Можете подивитися статтю – як правильно вчити англійські слова. Це істотно поповнить ваш словниковий запас.

Важливо: Робіть так тільки з тими словами, які ви хочете запам’ятати і використовувати у своїй промові. Інакше розбір фільму/серіалу може затягнутися на дуже довгий термін. Для решти слів можна просто виписати переклад.

Порада №4: Повторюйте фрази за акторами

При перегляді англійських фільмів ваше вимова не покращиться. Ви будете тренувати тільки здатність сприймати мову на слух. Щоб поліпшити вимову, необхідно саме повторювати фрази вголос, адже тільки практикою можна досягти результатів.

Намагайтеся при цьому, щоб ваша вимова та інтонація повністю повторювали вимову та інтонацію акторів.

Порада №5: Переглядайте вже розібрані фільми і серіали

Фільми, які ви одного разу вже розібрали, можна через якийсь час переглядати англійською без субтитрів. Таким чином, ви освіжіть вже пройдені слова і вирази і отримаєте максимальне задоволення, переглянувши фільм без зупинок. Порівняйте, наскільки більше ви розумієте тепер, коли вже знаєте слова, які раніше були незнайомі.

Читайте також:  У чому різниця між forget і leave?

Ці поради допоможуть вам дивитися фільми найбільш ефективно.

Як правило, над першими вашими проглядаються фільмами треба буде, як слід попрацювати, але з кожним фільмом буде все легше розуміти мову акторів. Не забувайте, що для того, щоб розуміти фільм, необхідно володіти широким словниковим запасом. Так що раджу вам запастися терпінням, і незабаром ви отримаєте свої результати.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: