Англійська для початківців: 9 книг до 10 років

  • Для найменших це можуть бути барвисті книги з великою кількістю картинок. У процесі читання важливо використовувати жестикуляцію, жестами або звуками зображаючи тварин, як би переводити дитині про що або про кого йдеться. Книги з пісеньками або невеликими віршами стають особливо улюбленими, і діти з задоволенням повторюють їх, наспівують між справою. Знайомство з англійською літературою можна почати з книг видавництва Barefoot серії Singalong.

Наприклад, книга “Walking through the jungle” залишається бестселером вже багато років.

anglijjskijj dlya nachinayushhikh: 9 knig do 10 let Англійська для початківців: 9 книг до 10 років

Джудіт Керр (Judith Kerr) створила безліч самих улюблених дитячих книг. Історію про тигра, який прийшов у гості на чай, читають перед сном малят по всьому світу.

anglijjskijj dlya nachinayushhikh: 9 knig do 10 let1 Англійська для початківців: 9 книг до 10 років

    “Animal stories for little children” — це чудова колекція казок про тварин зі всього світу.

 Англійська для початківців: 9 книг до 10 років

Дивовижні ілюстрації і сюжети ідеально підходять для читання малюкам. Видавництво Usborne випускає також кілька інших серій, які знайомлять дітей із навколишнім світом.

 

  • У 5-7 років дитина вже не тільки слухає, але і робить перші спроби самостійного читання, дізнається знайомі букви і короткі слова. Сюжет книги повинен бути захоплюючим, а от якщо книга спочатку не викликала інтересу, то краще її відкласти.

Книги Ширлі Хьюз (Edward Hughes) для дітей і про дітей. Вони вчать помічати незвичайне, знайомлять з навколишніми подіями і явищами. Історії про хлопчика Елфі, наприклад, “The big Alfie out of doors” чудово допомагають збагатити словниковий запас: вивчити кольору, форми, числа та ознайомлення з англійськими традиціями.

anglijjskijj dlya nachinayushhikh: 9 knig do 10 let3 Англійська для початківців: 9 книг до 10 років

Книга “We are going on a bear hunt” письменника Майкла Розена (Michael Rosen) – це відмінний спосіб захопити дитину. Ви можете подивитися ролики з авторським читанням цієї чудової історії і розіграти з дитиною сцени з книги.

 Англійська для початківців: 9 книг до 10 років

 

  • У 7-10 років у дитини вже сформувалися певні інтереси. Вибір книг тепер стає спільним заняттям, а іноді дитина приймає рішення самостійно. Ми підібрали книги, які залишаються визнаною класикою для цього віку.

Саме Роальд Даль (Roald Dahl) створив відому історію про Чарлі і шоколадної фабрики. Але серед його книг багато інших не менш улюблених дітьми. Наприклад, «Чарівне ліки Джорджа» — історія про пригоди хлопчика, який хотів позбавити бабусю від дратівливості.

anglijjskijj dlya nachinayushhikh: 9 knig do 10 let5 Англійська для початківців: 9 книг до 10 років

Книги правнучки Чарльза Діккенса — це історії, які захоплюють з перших сторінок. Кожна дитина впізнає в героях свої переживання, думки, радості.

 Англійська для початківців: 9 книг до 10 років

Історія про знаменитого хлопчика стала, мабуть, найулюбленішою дітьми в усьому світі. Якщо дитина захоплена історією Гаррі Поттера, то книги англійською допоможуть йому поступово звикнути до читання в оригіналі. При першому знайомстві, це можуть бути адаптовані книги.

 Англійська для початківців: 9 книг до 10 років

Книги з серії «Хроніки Нарнії» — це також перевірений рецепт формування звички до самостійного читання. Історії цього циклу захоплюючі і для дорослих, тому можна запропонувати дитині читати по черзі невеликими уривками, а потім обговорити героїв, їх вчинки і можливе продовження сюжету.

 Англійська для початківців: 9 книг до 10 років

Також як і книги російською, книги англійською повинні бути насамперед захоплюючими для дитини, адже хороша книга — це та, після якої хочеться запитати: “А що далі?”.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн