Англійські Автомобілі: ТОП-7 Популярних Машин

Англійські автомобілі зараз, в першу чергу, асоціюються з розкішшю і комфортом, новітніми розробками і великим потенціалом», прихованим в підкапотному просторі.

 Англійські Автомобілі: ТОП 7 Популярних Машинanglijjskie avtomobili: top 7 populyarnykh mashin86 Англійські Автомобілі: ТОП 7 Популярних Машинanglijjskie avtomobili: top 7 populyarnykh mashin87 Англійські Автомобілі: ТОП 7 Популярних Машин

Ще б, адже в поточний момент «Туманний Альбіон» славиться такими всесвітньо відомими автомобілебудівними брендами, як Land Rover, Aston Martin, Rolls-Royce, McLaren, Bentley, Jaguar, Lotus і Mini (правда, практично всі вони знаходяться «під захистом» іноземних концернів) …

 • Історія англійських автомобілів
 • Англійська автопром — загальні відомості

  Перші слова, які прибувають на думку, коли думаєш про англійських автомобілях — розкіш і престиж. Спорткари від Jaguar, Aston Martin і Lotus, а також представницькі авто від Rolls Royce і Bentley захопили серця заможних людей зі всього світу. І це не просто тимчасове захоплення модними новинками, це справжня любов до шикарних автомобільних марок, які ще з першої половини минулого століття стали уособленням елітарності.

  Англійські автомобілі преміум-класу володіють вишуканим і витонченим стилем, який має давні і сталі традиції. Більшість британських автомобільних марок вийшло на ринок ще в першій половині минулого століття, а тому консерватизм дизайну і промислове новаторство вже давно стали візитною карткою автомобільної промисловості Великобританії.

  anglijjskie avtomobili: top 7 populyarnykh mashin88 Англійські Автомобілі: ТОП 7 Популярних Машин

  Унікальність англійських машин полягає в оптимальному співвідношенні ціни та якості — тепер вже нікого не бентежить неймовірна ціна за ексклюзивне авто, є вершиною інженерної думки. Прихильники швидкості і розкоші, готові викласти від 200 тис. євро за право володіти престижним сталевим конем з пропискою з Англії, повинні записуватися в чергу заздалегідь. Причина банальна — елітні авто, які, як заповідають традиції, збирають вручну, робляться обмеженими серіями. Тому, якщо ви ще не встигли придбати останню модель McLaren, радимо поквапитися, в іншому випадку доведеться платити втридорога перекупникам.

  Модельний ряд англійських автомобілів класу «люкс» досить широкий і може задовольнити смаки навіть найбільш вибагливого автолюбителя. Однак, за даними Асоціації британських автовиробників, з 1965 року першість з продажу в самій Великобританії тримає американський Ford. Понад 70% автомобілів популярних марок, які виробляються в країні, експортується за межі Англії і стає надбанням мільйонерів зі всього світу.

  Читайте також:  Узагальнююче займенник both - LEARN ENGLISH - Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

  Комфортабельні англійські автомобілі мають самобутнім шармом і не просто є символами добробуту і високого соціального статусу людини, але і несуть в собі філософію успіху. В салоні автомобіля з Англії будь-яка людина може відчути себе якщо не королем, наслідним принцом — вже точно. За кермом спортивного авто, проведеного у Великобританії, слово «швидкість» приотворит водієві свій таємний сенс, доступний лише когорти присвячених.

  ТОП-7 популярних машин

  Альбіон є однією з країн-родоначальниць автомобілебудування. Компанія Daimler ще в 1891 році приступила до виробництва бензинових двигунів особистої розробки. На сьогоднішній день багато з тих авто, які ми бачимо на вулицях міст, випущені саме у Великобританії.

  anglijjskie avtomobili: top 7 populyarnykh mashin89 Англійські Автомобілі: ТОП 7 Популярних Машин

  В даному розділі статті Englishfull.ru ми розглянемо найпопулярніші автомобільні марки Англії і перерахуємо моделі.

  Land Rover

  Land Rover — марка, що не потребує спеціального представлення. Вона спеціалізується на створенні потужних джипів, варто сказати не дуже дешевих.

  anglijjskie avtomobili: top 7 populyarnykh mashin90 Англійські Автомобілі: ТОП 7 Популярних Машин

  Range Rover — впізнаваний позашляховик, представлений з трилітровим дизельним або бензиновим двигуном, 8-ступінчастою автоматичною трансмісією, завдяки чому може розганятися до сотні за 7-8 секунд. Незважаючи на досить значні габарити, Range Rover споживає всього 7,8 літра в місті (дизель) або 15 літрів (бензин). За містом витрата відповідно 6,4 або 8,6 літра.

  Bentley

  Бренд Бентлі названий на честь засновника компанії Вальтера Оуэни Бентлі. Автомобільна компанія з’явилася в 1919 році. Через автовиробника автомобілі стали чемпіонами гонок Ле-Ман. Незважаючи на це, компанія до 1931 року переживала фінансові труднощі, після чого була продана конкурента компанії Rolls-Royce.

  У наступні десятиліття машини обох брендів були дуже схожими. У 1988 році заводи Bentley і Rolls-Royce були реалізовані групи Volkswagen. Правда варто відзначити, що, незважаючи на реалізацію заводів, бренд Rolls-Royce не став власністю VW.

  Rolls-Royce

  Компанію створили Фрідріх Генрі Ройс і Чарльз Роллс в 1904 році. Це здається неймовірним, що в 1988 році бренд Bentley був куплений Volkswagen разом з багатьма підприємствами Rolls-Royce, але бренд був куплений BMW.

  Читайте також:  Present simple дієслова to be (Частина 1) - Англійська мова по Скайпу

  anglijjskie avtomobili: top 7 populyarnykh mashin91 Англійські Автомобілі: ТОП 7 Популярних Машин

  Як так? Право на бренд перейшло Німецькою компанією, оскільки під брендом Rolls-Royce випускалися авіаційні двигуни. Компанія БМВ саме тому і вирішила купити бренд за 40 млн. фунтів стерлінгів.

  Jaguar

  Гордістю англійської прооизводства є автомобілі марки «Ягуар». Компанія виготовляє легкові авто, седани і кросовери класу люкс.

  anglijjskie avtomobili: top 7 populyarnykh mashin92 Англійські Автомобілі: ТОП 7 Популярних Машин

  Візитними картками будь-якої машини з фірмовим хижаком на значку є стильний спортивний дизайн, вишуканий салон і потужний двигун. Автотехніка збирається виключно на території країни. Дозволити собі купити престижне авто зможуть лише забезпечені люди.

  McLaren

  Компанія названа на честь засновника Брюса МакЛарена, і особливу популярність здобула у 1960-ті роки. Талановитий інженер розробив дизайн автомобіля спеціально для участі в гоночних змаганнях, включаючи Формулу-1. Його революційні ідеї забезпечили перемоги в незліченних перегонах, оскільки МакЛарен регулярно експериментував з впровадженням останніх інноваційних технологій.

  Після його загибелі при випробуванні нової моделі до управління прийшов Джон Барнард, який зумів створити вуглеволокневий монокок, застосовуваний раніше тільки в аерокосмічній галузі. Супербыстрые і могутні спортивні машини від марки McLaren досі користуються підвищеним попитом у вузькому колі.

  Lotus

  Родом з Норфолка, автомобілі виробництва «Лотус Карс» є уособленням сучасних гоночних автомобілів Англії. Компанію заснував Колін Брюс Чапмен, причому в приміщенні, де раніше розташовувалася стайня Хорнси.

  anglijjskie avtomobili: top 7 populyarnykh mashin93 Англійські Автомобілі: ТОП 7 Популярних Машин

  Це був 1952-го, а вже в 1960-му збірка перекочувала на територію заводу в околицях Хетела. Наявний під боком аеродром пристосували під тренувальну базу. «Лотусы» вписали немало славних сторінок в літопис, де крім них фігурували кращі англійські автомобілі. Потім компанія була куплена американцями «Дженерал Моторс», а згодом — малазийцами «Протон».

  Mini

  Автомобілі цієї марки вражають своїми крихітними розмірами. Її народження було наслідком нафтової кризи 50-х. Розміри первістка утворювали 3 на 1,2 на 1,2 метра. Це був легендарний «Остін Міні», де двигун мав поперечне розташування.

  anglijjskie avtomobili: top 7 populyarnykh mashin94 Англійські Автомобілі: ТОП 7 Популярних Машин

  Розробив його Алекс Іссігоніс заробив цим дітищем репутацію генія. Згодом серія даних автомобілів була продовжена моделлю «Міні Купер» (1961), яка брала участь в гонках «Формули-1», а поліпшена модель «Міні Купер Ес» тричі була першою в ралі «Монте-Карло».

  Історія англійських автомобілів

  Автомобільна революція в Англії проходила не так бурхливо, ніж у Німеччині та Франції, однак історія становлення машинобудування на «Туманному Альбіоні» не менш цікава. Правда, спочатку в цій країні не надавали власні автомобілі, а лише закуповували монтировочные комплекти в Німеччині — так у 1897 році з’явився перший «Daimler», вироблений англійцями.

  Читайте також:  Як правильно запитати і сказати час на англійській мові

  anglijjskie avtomobili: top 7 populyarnykh mashin95 Англійські Автомобілі: ТОП 7 Популярних Машин

  Але це не означає, що в Англії не було «автомобільних умів», що вміють мислити «не за шаблоном». Так у 1895-1896 роках інженер Фредерік Вільям Ланчестер представив одну з 1-их для своєї країни легковик «Lanchester», яка, на відміну від машин того часу, була зроблена на науковій базі, як єдине ціле (але серійної вона, так і не виявилося).

  Приблизно в той же час почали «зароджуватися» перші англійські автомобілебудівні компанії: так у 1885-му на світ з’явилася фірма «Triumph Motor Company», ще через два роки була заснована «Rover Company», а в 1895 настала черга «Lanchester Motor Company». До нашого часу ці виробники «не дожили», проте залишили помітний слід в історії британського автомобілебудування.

  Бурхливий розвиток автопрому Англії тривав до початку XX століття — саме тоді були засновані компанії, «живі» і по сей день. Наприклад, в 1905 році в результаті партнерства Генрі Ройса і Чарльза Стюарта Роллс почалася історія компанії «Rolls-Royce», а в 1913-му Лайонел Мартін і Роберт Бемфорд створили фірму «Aston Martin» …

  У 1919 році на світло виникла ще один автомобілебудівник — «Bentley», утворений стараннями Оуена Бентлі, Френка Берджеса і Гаррі Варлі. Ще через три роки світова громадськість дізналася про інший англійської компанії — «Jaguar» (яка спочатку носила назву «Swallow Sidecar») …

  Чергова «порція» англійських автомобільних марок, які здобули загальносвітової успіх, були «народжені» вже після Другої світової війни.

  У 1948-му Моріс Уїлкс і Спенсер Уїлкс створили фірму з виробництва позашляховиків Land Rover», а в 1959 році «зародилася» марка «MINI» (спочатку яка спеціалізується на недорогих машинах, але згодом перейшла в розділ «преміальних»).

  Великим і могутнім англійська автопром тримався до 80-90-х років минулого століття, після чого став «здавати свої позиції під натиском глобальних корпорацій.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: