Аудіо уроки розмовної англійської мови для початківців

Аудиоуроки розмовної англійської зроблено так, щоб кожен міг освоїти мову за певний відрізок часу, і отримати навички спілкування, які допоможуть швидко зорієнтуватись в граматиці. До того ж аудіо вивчення — це дуже зручний і ефективний спосіб оволодіння розмовною мовою.

audio uroki razgovornogo anglijjskogo yazyka dlya nachinayushhikh14 Аудіо уроки розмовної англійської мови для початківцівАудіо уроки англійської

Якщо ви вирішили самостійно оволодіти іноземною, то ви повинні розуміти, що вивчення мови на слух аудіо уроків для початківців, є однією з головних складових всього процесу навчання. Рекомендуємо пройти аудіокурс Інгліша для початківців тим, хто вирішив серйозно зайнятися іноземним самостійно.

Аудиоуроки для початківців надають слухачеві можливість розширити свій словниковий запас, полегшують розуміння усної розмовної і письмової мови. Що значить вивчити мову? Це означає вміти розмовляти на ньому і розуміти та сприймати англійську на слух. Тому аудіо матеріали дуже корисні.

А сам процес вивчення стає набагато цікавіше і ефективніше. Ніяких правил, жодної граматики — тільки тексти з перекладом, озвучені професійним диктором. Аудіозаписи розмовної мови допоможуть вам поставити вам правильну інтонацію і вимову. Уважно прислухайтеся до слова і фрази і намагайтеся їх повторити, як можна ближче до оригіналу.

У такого виду навчання свої плюси, переваги, особливості та нюанси. У чому переваги навчання мови на слух, читайте в статті Аудіо навчання англійської.

Уявляю вашій увазі кращі, на мій погляд, аудіокурси англійської мови для початківців:

Американський розмовний за методом Пимслера

audio uroki razgovornogo anglijjskogo yazyka dlya nachinayushhikh15 Аудіо уроки розмовної англійської мови для початківцівАмериканський розмовний за методом Пимслера

Поставити правильну американську мова вам допоможуть аудіо уроки, розроблені за методом доктора Пимслера (Pimsleur). Уроки складаються з тематичних діалогів в поясненнями і перекладом. Коментарі та пояснення досліджуваного матеріалу на уроках користувач слухає російською, а сам матеріал — на розмовному англійською.

Курс складається з 3 частин, в кожній по 30 уроків + 21 урок читання у першій частині, яка є основоположною частиною всієї методики. Всі аудиоуроки ви можете прослухати безпосередньо на нашому сайті. Дивіться Вчимо англійську за методом доктора Пимслера і Вчимося читати англійською за методом Пимслера.

В основі аудіопрограм Пимслера природна модель комунікативного процесу — питання і відповідь, запит і отримання інформації, затвердження і заперечення. Починається навчання з найбільш часто використовуваних мовних конструкцій. Такого словникового запасу достатньо, щоб впевнено говорити по-американськи і на слух сприймати носіїв.

English USA — Так говорять в Америці

audio uroki razgovornogo anglijjskogo yazyka dlya nachinayushhikh16 Аудіо уроки розмовної англійської мови для початківцівEnglish USA — Так говорять в Америці

Безкоштовні аудіо уроки знаменитої радіостанції «Голос Америки» розраховані на 2 роки навчання. Перший модуль містить 52 лекції, а другий — 39 занять. Мета курсу — допомогти початківцям опанувати американським варіантом.

Кожен урок — це діалог, в якому слухачі «мандрують» по різних містах і штатах разом з головним героєм — Мартіном Лернером. Під час цих поїздок радіожурналіст зустрічається з представниками різних професій. Розмовляючи з ними, Лернер, вживає фрази з побуту американців. А ведуча А. Філіппова запрошує слухачів взяти участь у цих розмовах, і потренуватися у використанні найпопулярніших ідіом.

Головним методичним прийомом «English USA — Так говорять в Америці» є повторення виразів і фраз розмовної мови для практичного оволодіння і найкращого засвоєння. На сьогоднішній день — це один з кращих безкоштовних аудіокурсів англійської для початківців.

Англійська за 30 днів

audio uroki razgovornogo anglijjskogo yazyka dlya nachinayushhikh17 Аудіо уроки розмовної англійської мови для початківцівАнглійська за 30 днів

Аудіо версія знаменитого самовчителя англійської розрахована як на початківців, так і на тих, хто вже вивчав мову, але забув. У 30 послідовних лекціях описані події з життя головного героя — Стефана, який відправився в Англію, щоб удосконалити свої знання.

В курсі представлено широке коло тем для розмов: поїздки в громадському транспорті, сім’я, подорож на літаку, прогулянки по місту, робочий день, покупки. В кожному уроці — діалог з перекладом, країнознавчий та граматичний коментар, список слів і велику кількість практичних вправ.

Всі діалоги супроводжуються російським перекладом. А виконання всіх вправ — це запорука швидкого та успішного навчання. Часта зміна видів роботи над уроками роблять оволодіння мовою приємним і цікавим. Опрацювавши всі лекції, ви зможете грамотно спілкуватися з англійцями, правильно вживаючи стійкі ідіоматичні вирази.

100 аудіо уроків англійської для початківців

Це аудіо курс розмовної англійської, який складається із 100 послідовних уроків з озвученими носієм фразами англійською та перекладом на російську мову. Аудіо уроки англійської мови сприяють сприйняттю швидкого мовлення носіїв на слух, а також допомагають поставити правильну вимову. На кожному занятті моделюються різноманітні життєві мовленнєві ситуації.

Крім аудіо записи уроків, до кожного заняття пропонується зручна таблиця і пояснювальний матеріал до заняття. Основний упор зроблений на розвиток навичок аудіювання, читання та говоріння, а головне завдання курсу — навчити слухачів розмовляти по-англійськи природно і невимушено на будь-яку з розглянутих тем.

Аудіо уроки Ілони Давидової

audio uroki razgovornogo anglijjskogo yazyka dlya nachinayushhikh18 Аудіо уроки розмовної англійської мови для початківцівАудіо уроки Ілони Давидової

Ідеальний варіант для тих, кому необхідно швидко освоїти ази, але немає часу сидіти за підручниками або відвідувати групові курси. Експрес-метод Давидової призначений для швидкого оволодіння розмовною англійською самостійно. Методика охоплює практично всі теми побутового спілкування і розрахована на вироблення автоматичного навички мовлення.

В курсі понад 3 000 слів, питання і відповіді, побутові діалоги, розбивка пропозицій на фрагменти, сценки з життя, граматичні пояснення. У лекціях використовуються спеціальні звукові сигнали, які сприяють кращому засвоєнню матеріалу, а також в аудіо включені так звані subliminal message нерозрізнені на слух, але чудово сприймаються на рівні підсвідомості.

Існує безліч методик, курсів, уроків різних типів: безплатних і платних, з вправами і без, для початківців і для просунутих. Загалом, якщо захотіти, то кожен може знайти ідеальний для себе варіант.

Все у ваших руках. Вибирайте будь-яку методику і починайте навчання. А мені залишається лише побажати вам успіхів!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: