Аудіокниги англійською мовою для початківців і дітей

Швидке вивчення іноземної мови з нуля — це не просто вивчення основ граматики і слів за списком, перш за все, це практика. Починають вивчати англійську з нуля регулярно необхідно не просто активно розширювати свій словниковий запас, але постійно використовувати отримані знання на практиці, перетворюючи їх у навичку. Саме тому аудіокниги на англійській мові, їх розбір і читання є для початківців найважливішим засобом ефективного навчання.

В основному аудіокниги потрібні для того, щоб користувач, насправді, читав сам. І в цьому вони є незамінними. Учень слухає, як фрагмент тексту читає диктор, а потім читає цей же відрізок самостійно. І щоб не забути те, що вивчили, необхідно тренуватися практично кожен день.

У читанні аудіокниг, як і в будь-якому іншому справі, потрібно рухатися від простого до складного. Перші аудіокниги на англійській мові можуть і повинні бути для дітей — казки, віршики, пісеньки. Професійний носій мови повільно, як для дітей, промовляє текст. Це те, що потрібно на початковому етапі вивчення іноземної мови.

Як правильно навчатись за допомогою аудіокниг?

audioknigi na anglijjskom yazyke dlya nachinayushhikh i detejj106 Аудіокниги англійською мовою для початківців і дітейУважно прослухайте уривок, а потім прочитайте його самі, бажано вголос. Якщо ви не будете вимовляти текст англійською вголос, то ви ніколи не навчитеся розмовляти! Тому, не просто слухайте один текст за іншим, а обов’язково читайте самі слідом за диктором, і знову підкреслю, вголос.

Крок за кроком, поступово швидкість вашого читання буде збільшуватися, а слова запам’ятовуватися. Адже саме коли ми вголос проговорюємо фрази, вони записуються в нашу підсвідомість, і спливають в пам’яті той момент, коли вам це знадобиться. Крім того, ви будете слухати правильну вимову і тренувати грамотну мову.

Казки англійською в аудіо форматі

audioknigi na anglijjskom yazyke dlya nachinayushhikh i detejj107 Аудіокниги англійською мовою для початківців і дітейКазки англійською в аудіо форматеНачинать вивчення англійської з казок не тільки можна, я вам більше скажу, це правильно. У міру вашого просування в навчанні, активну фразовий запас збільшиться в рази. Можна знати переклад величезної кількості слів, фраз і виразів, але при цьому зовсім не вміти їх правильно зв’язати, щоб спілкуватися англійською. Та й розуміти побутову розмовну мову носіїв буде дуже не просто.

Ось тому просто необхідно якомога більше слухати аудіокниги і читати слідом за педагогом. Адже мало хто читає, той і на рідному погано говорить :). Але базові знання, такі як Англійський алфавіт або Як правильно читати англійські слова, якщо їх у вас немає рекомендується отримати, щоб уникнути втрати часу на переучування в результаті неправильного читання.

З допомогою аудіокниг, ви будете вчитися сприймати англомовну мова і тренувати правильну вимову. Адже головна перевага такого навчання — розвиток навичок спілкування і сприйняття, а також поповнення активного фразової/словникового запасу.

Тут ви можете завантажити кілька аудіокниг з казками. Ці записи ви також можете включати своїм дітям, привчаючи їх до мови:

The Ugly Duckling (Гидке Каченя)
The Three Little Pigs (Три поросяти)
Little Red Riding Hood (Червона шапочка)

Гидке каченя англійською — Disney

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн