Дивимося онлайн англійський серіал Extra English серія перша

Доброго дня, шановні друзі! Сьогодні я починаю серію статей для ознайомлення з кращою на даний момент програмою з вивчення розмовної англійської мови. Як ви вже напевно здогадалися, мова йде про гумористичному серіалі «Еxtra Еnglish». Ми будемо дивитися extra english episode 1. Це спеціальна сучасна розробка Четвертого («Channel 4») британського телеканалу для тих, хто бажає навчитися розмовляти по-англійськи максимально швидко.

smotrim onlajjn anglijjskijj serial extra english seriya pervaya3 Дивимося онлайн англійський серіал Extra English серія першаСеріал Extra English

Головне достоїнство навчальної програми «Extra English» полягає в тому, що основний матеріал подається не у вигляді нудних лекцій, а за допомогою живого комедійного серіалу з російськими та англійськими субтитрами. Особисто я рекомендую відразу дивитися з оригінальними субтитрами, а всі незрозумілі слова і фрази перекладати зі словником. Так ви вивчите мову набагато швидше.

В кожній окремій серії розглядається певна тема у правильній логічній послідовності — знайомство, покупки, прогулянка і т. д. При цьому глядач не відчуває навіть моменту навчання, він просто дивиться цікавий смішний серіал, дії якої розвиваються абсолютно також, як в будь-якій іншій ситуаційної комедії (ситком). Тим часом його мозок запам’ятовує фрази і слова, прив’язуючи їх до певного контексту або ситуації.

Основний сюжет комедії

Вся принадність «Extra English» в тому, що учень відразу потрапляє в англомовне середовище, таким чином, не тільки істотно поповнюючи словниковий запас, але і знайомлячись з культурою Великобританії. У перервах між діалогами користувач знайомиться з кадрами вулиць, пам’яток, кафе Лондона, може поринути в той світ, де живуть головні герої.

До речі, про головних героїв. У центрі всього, що відбувається четверо друзів і собака Чарлі. Дві дівчини Енні (брюнетка) і Бріджет (блондинка) знімають невелику квартиру у великому мегаполісі — Лондоні. Енні, немов англійська троянда, елегантна, добра, скромна, любить тварин. Бріджет, навпаки, зухвала, спортивна, успішна, любить гроші, грає чоловічими серцями і їх гаманцями, при цьому залишаючись улюбленицею телеглядачів.

Читайте також:  Числівники в англійській мові: порядкові та кількісні

smotrim onlajjn anglijjskijj serial extra english seriya pervaya4 Дивимося онлайн англійський серіал Extra English серія перша

З ними по сусідству живе Нік — точна копія Бріджет, тільки в чоловічому образі. Простачка Енні закохана в Ніка, але її не помічає, так як він закоханий у стервозну блондина, ну, а вона любить тільки себе. Так і протікають їхні звичайні будні. І ось в один із днів до панночкам приїжджає друг по переписці Гектор з Аргентини, щоб знайти друзів і вивчити мову, так як його англійська залишає бажати кращого. Так і зав’язується основний сюжет комедії «Extra English».

Дивитися 1 серію онлайн

Коротко розповім про основні події, які відбуваються в 1 серії «Extra English».

Глядачі знайомляться з головними діючими особами — Енні, Бріджет, Ніком і їх характерами. У Бріджет є дивина — вона нікому не дозволяє сідати на свій велотренажер. Кожен, хто до нього доторкнеться, тут же виставляється за двері під шалені крики дівчини. Це вже встиг на собі випробувати Нік.

Закривши двері за сусідом, дівчата розбирають пошту і отримують лист від друга по листуванню — Гектора, який живе в Аргентині, в якому він повідомляє про свій приїзд. Радісні подружки тут же уявляють собі красивого, мускулистого, сексуального латиноамериканця. А коли він приїжджають, то замість намальованою ілюзії, вони бачать непримітного очкарика з старомодному костюмі.

smotrim onlajjn anglijjskijj serial extra english seriya pervaya5 Дивимося онлайн англійський серіал Extra English серія першаТим не менш, Нік, знову зайшовши в гості, починає ревнувати об’єкт своєї пристрасті до іноземця. І коли подружки йдуть за покупками намагається зробити все, щоб вони захотіли позбавитися від нього. Навчаючи Гектора англійської він вчить його свідомо неправильним і фразам і пропонує прокотитися на велотренажері, знаючи, що від цього блондинка прийде в лють. Так і трапляється.

Дівчата в обуренні вирішують сказати аргентинцеві, щоб він забирався, сусід радіє, але тут душа виходить Гектор з приголомшливим тілом. Дівчата, бачачи сексуальний торс, який весь цей час переховувався за непримітною одягом, тануть і вирішують залишити одного. Тим часом Нік дізнається, що аргентинець з дуже багатої родини, але приховує своє справжнє обличчя, щоб знайти справжніх друзів.

Читайте також:  Тема Умовні речення в англійській мові — conditionals

Так закінчується 1 епізод гумористичного навчального відео «Extra English». Переглядаючи дану серію онлайн, ви навчитеся знайомитися по-англійськи, завдяки субтитрів і власної спостережливості.

Дивимося першу серію серіалу Extra English

Відео віддалено у зв’язку з порушенням авторських прав.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: