Фільми англійською мовою з англійськими субтитрами

Ми вже не раз говорили про те, що може допомогти вам і вашим дітям вивчити англійську мову. Це і всілякі підручники з вправами і текстами, і наочності, і ігри для дітей і дорослих, і аудіо-відео матеріали. Сьогодні ми хочемо докладніше зупинитися на відео матеріалах і поговорити про такий засіб вивчення іноземної мови, як фільми та серіали з англійськими субтитрами.

filmy na anglijjskom yazyke s anglijjskimi subtitrami12 Фільми англійською мовою з англійськими субтитрамиВивчення англійської за допомогою фільмів англійською мовою з англійськими субтитрами

Чим хороші такі фільми? Вони підійдуть тим глядачам, які вже переступили планку новачка в англійській мові. Хоча і новачки також можуть випробувати свої сили. Кіно на даному мовою надають нам чути іноземну мову, вимову, а субтитри допомагають попрацювати з незрозумілими словами або фразами.

Зазвичай англомовні актори говорять дуже швидко, ми не встигаємо за їх промовою. Тільки дуже добре підкований у цьому сенсі людина може легко лавірувати між англійськими фразами, які вимовляють персонажі у фільмі. Тим же, хто тільки вивчає мову, допоможуть субтитри. Ви можете слухати мова і одночасно читати, легко вникаючи в те, про що йдеться, легко розбираючи сенс і суть сказаного.

Дивитися кіно англійською мовою без субтитрів підійде тим, хто вже вільно і вільно говорить по-англійськи. Початківцям краще стежити за субтитрами. В іншому випадку, ви не розумієте, що говорять персонажі з-за того, що не встигаєте за швидкістю їх мови.

Як наслідок — втрачаєте суть того, що відбувається на екрані, не можете вловити сюжет; від цього починаєте нервувати і швидко стомлюєтеся від такого перегляду, відразу ж втрачаєте інтерес, як до фільму, так і до англійської. Якщо ж ви дивитеся кіно з англійськими субтитрами, то такого не станеться і вас чекає успіх!

Читайте також:  «Нас часто плутають» - 6 слів, близьких за значенням, але різних по суті: fun и funny, famous и popular, surprise и shock…

Як легко вивчати англійську з фільмами?

Саме основне, що потрібно для початківців у вивченні іноземної мови — це розмова. Розмовляти на мові, що вивчається потрібно не тільки для того, щоб тренувати свою промову, але і чути мову співрозмовника, щоб слухова пам’ять відкладала її в мозку. Не дарма викладачі, вчителі іноземної відразу починають говорити по-англійськи зі своїми учнями, навіть якщо це починаючі учні, які ні слова ще не знають.

Вони повинні чути іноземну мову і звикати до неї. Якщо ви вивчаєте мову самостійно і вам не з ким говорити, то фільми англійською — це саме те, що вам потрібно! Намагайтеся не просто дивитися кіно для приємного проведення часу, але виймайте користь від таких переглядів.

Ви можете дивитися фільми і час від часу ставити на паузу ті моменти, які для вас залишилися незрозумілими. Повторюйте фрагмент до тих пір, поки не зрозумієте слово або фразу.

Під час перегляду кінофільму, не забувайте про словниковій роботі. Записуйте в зошит кожне незнайоме слово. По закінченні перегляду перекладіть ці слова, попрацюйте з ними: складіть словосполучення і речення, прочитайте їх уголос, завчіть кілька слів напам’ять.

Після перегляду накидайте короткий план кінокартини, спробуйте переказати собі вголос короткий зміст цього movie по-англійськи. Заплануйте такі фільми, які ви хочете дивитися в наступний раз. Намагайтеся працювати в такому порядку з кожним кінофільмом. Не лякайтеся, важкий тільки перший крок!

Займаючись таким чином, ви поєднайте приємне з корисним: подивіться хороше кіно і збагатите свої знання з мови.
filmy na anglijjskom yazyke s anglijjskimi subtitrami13 Фільми англійською мовою з англійськими субтитрамиЯк дивитися англомовні фільми з користю для вивчення мови?

Які фільми подивитися?

Напевно, ви задавався таким питанням. Вибір фільму — справа непроста. Тому ми хочемо вам в цьому допомогти.

Читайте також:  Фразові дієслова: GET та його похідні

На перших порах вибирайте кіно англійською мовою з англійськими субтитрами для початківців, щоб дивитися їх було легко і приємно. Сюжет, а, стало бути, і лексика фільму повинні бути доступні для вашого розуміння.

Пропонуємо вашій увазі кілька англомовних фільмів з англійськими субтитрами, які урізноманітнюють ваші заняття з мови, збагатять ваш словниковий запас і просто принесуть вам задоволення від перегляду.

Забавна і мила комедія «Фальшива весілля / My Fake Fiance». Цей захоплюючий і веселий фільм з субтитрами ви можете дивитися всією сім’єю. Головні герої (хлопець і дівчина) загрузли в боргах. Будучи присутнім на весіллі своїх друзів і бачачи, як молодят задаровують подарунками і грошима, вони вирішили, що знайшли легкий спосіб збагатитися і розрахуватися зі своїми боргами. Герої вирішили вступити у фіктивний шлюб. Але вони ще не підозрюють, скільки перешкод чекає їх на шляху і у що виллються їх взаємні антипатії. Однак, щасливий кінець розставить все на свої місця.

Чудовий повчальний серіал «Сімейний альбом, США/Family Album, USA». Прекрасне рішення для початківців вивчати мову. Хороша, зрозуміла мова, чудове пояснення англійської граматики зроблять перегляд легким і приємним. Серіал оповідає про життя американської сім’ї Стюарт. Глядач знайомиться з професіями та хобі головних героїв, їх заняттями і роботою. Кожна серія — це нова історія і нові пригоди. Ви можете дивитися цей серіал всією родиною.

Захоплююче кіно «Рекрут/The Recruit» сподобається любителям трилерів. Пригодницький шпигунський трилер тримає глядача в напрузі протягом усього фільму. Вам складуть компанію Аль Пачіно і Колін Фарелл. Англійські субтитри полегшать вам завдання в розумінні того, що говорять персонажі.

Крім цих фільмів, ви самі можете шукати в інтернеті те, що вас цікавить з англійськими субтитрами. Ви також можете переглядати свої улюблені англомовні кінокартини, але без дублювання, а з субтитрами англійською.

Читайте також:  Modal verbs - Модальні дієслова в англійській мові - LEARN ENGLISH - Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Фільмів багато — вибір за вами! Головне, щоб перегляд був приємним і корисним.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: