Фільми англійською мовою з російськими субтитрами початківцям

Чим більше мов ми знаємо, тим багатше наш внутрішній світ і тим вище наш культурний рівень. В сучасному світі важливо і корисно вивчати англійську мову, бо це мова міжнародного рівня, це мова сучасних технологій, на ньому говорять майже у всіх країнах. Потрапивши в іншу країну, вміючи розмовляти мовою оригіналу, ви ніколи не розгубитеся, тому що ви можете запитати напрямок, як знайти те чи інше місце англійською мовою.

filmy na anglijjskom yazyke s russkimi subtitrami nachinayushhim94 Фільми англійською мовою з російськими субтитрами початківцямЯк використовувати англомовні фільми з російськими субтитрами у вивченні англійської?

У минулих статтях ми вже розглядали методи і прийоми, які допоможуть вам у вивченні англійської мови. Цього разу, ми хочемо докладніше зупинитися на відеоматеріалах, а саме, на англомовних фільмах з російськими субтитрами. Такі фільми можна дивитися як одному, так і цілою групою, обговорюючи лексику і зміст.

Вчимо англійську, дивлячись кіно!

Англійські фільми з російськими субтитрами — це чудова ефективна форма роботи у вивченні мови. Такі фільми особливо корисно дивитися новачкам, хто тільки почав вивчати англійську мову і знайомиться з іноземною мовою. Тим, хто вивчає іноземну мову, потрібно як можна частіше чути мову і говорити на цій мові.

Фільми англійською мовою, в якому присутні російські субтитри, допоможуть вам звикати до іноземної промови, слухати й запам’ятовувати, як вимовляються англійські слова, набувати навичок діалогічної та монологічної мови, побудови речень англійською мовою і т. д. Російські субтитри корисні саме для початківців вивчати мову, а не для тих, хто вже має навички в англійській.

Субтитри виступають у ролі перекладача в тому, чого ви не зрозуміли. Справа в тому, що зазвичай англійські репліки в кінокартинах вимовляються досить швидко, новачки не встигають вловити суть. Ви завжди можете «наздогнати» сказане за допомогою субтитрів. Крім того, англійські фільми з субтитрами російською — це гарне знайомство з оригінальною розмовної промовою.

Як легко оволодіти мовою, дивлячись фільми?

Друзі, перегляд англомовних фільмів з субтитрами російською дійсно ефективно допомагає в оволодінні мовою. Тому що ви чуєте англійську мову, російські субтитри допомагають вам зрозуміти, що ви не вловили. Під час фільму у вас не псується настрій через те, що ви упустили суть або не зрозуміли якісь слова чи фрази. Вам навіть не треба ставити фільм на паузу, щоб почути слово або фразу, вам допомагають субтитри зрозуміти сенс.

Звичайно, це не означає, що ви не повинні загострювати свою увагу на тому, що і як йдеться в кіно. Російські субтитри полегшують вам завдання з перекладом, але ніяк не з мовою. Час від часу необхідно натискати на паузу, щоб вловити, як вимовляються англійські слова, з якою інтонацією і т. д.

filmy na anglijjskom yazyke s russkimi subtitrami nachinayushhim95 Фільми англійською мовою з російськими субтитрами початківцямФільми англійською мовою з російськими субтитрами для початківців

Пропонуємо вам кілька порад щодо того, як не тільки приємно, але і корисно провести час біля екрану з англомовним кінофільмом з російськими субтитрами:

  • Перш за все, вибрати фільм, який ви хочете подивитися. Якщо ви тільки починаєте знайомитися з англомовними фільмами, то нехай це буде серіал з короткими серіями. Це потрібно для того, щоб ви не стомилися, та щоб такий перегляд не здався занадто складним для вас
  • Заздалегідь приготуйте зошит для словникової роботи. В неї ви будете записувати нові і незнайомі слова, які ви зустрінете у фільмі
  • Наберіться терпіння. Приготуйтеся до того, що спочатку ви не зможете відразу встигати за мовленням персонажів, але це справа звички. З часом ситуація покращиться, а на перших порах вам допоможуть російські субтитри
  • Намагайтеся уважно дивитися фільм. Та не тільки читати субтитри, але і слухати те, що говорять актори: як будується їх мова, пропозиції, яка інтонація звучить, як вимовляються слова і фрази і т. д.
  • Якщо вам щось незрозуміло, натисніть на паузу, на повтор, слухайте і дивіться ще раз, але не пропускайте незрозумілих ситуацій або слів
  • Незнайомі слова записуйте в зошит
  • Після перегляду попрацюйте зі словами, переведіть їх, складіть з ними словосполучення/пропозиції
  • Зробіть короткий план фільму і спробуйте переказати вголос
  • Спробуйте накидати короткий зміст фільму письмово мовою оригіналу.

Виконуйте ці правила, щоб перегляди кіно англійською з субтитрами російською мовою були не тільки приємні, але і допомагали вам у вивченні мови.

Дивіться фільми з задоволенням!

Друзі, ми хочемо запропонувати вашій увазі деякі англійські фільми з субтитрами російською, які допоможуть вам у вивченні англійської мови. Такі фільми будуть особливо корисні для початківців.

Чудовий фільм у жанрі фентезі «Bridge to Terabithia / Міст в Терабітію» можна дивитися всією сім’єю. Фільм про дружбу та взаємодопомогу, про те, як можна потрапити в чарівну лісове царство і стати там королем і королевою. Зрозуміла англійська мова не складе вам праці розібратися в суті, а субтитри російською допоможуть розібрати те, в чому ви, можливо, зустрінете труднощі.

Напружена драма «Відлучення / The Shunning» — для любителів психологічного кіно. Головна героїня живе в громаді амішів; їй здається, що в її минулому є якась таємниця, її підозри підтверджуються, коли в громаду прибуває таємнича незнайомка. Фільм знайомить з життям і побутом амішів, які є представниками релігійного руху, який зародився в Європі в 17-18 століттях. Картина про людські взаємини і про пошук себе.

Якщо говорити про серіали, то пропонуємо вашій увазі прекрасний англомовний серіал «Молодіжний Міні серіал з Вивчення англійської мови». Він допоможе новачкам оволодіти основними мовними нормами, побудувати необхідні діалоги, обіграти життєві ситуації по-англійськи. Молоді симпатичні персонажі допоможуть вам розібратися в сюжеті, а субтитри російською допоможуть з перекладом. Чудовий варіант для перегляду з дитиною-підлітком, якщо ви вивчаєте англійську мову.

Ці та інші англійські фільми з субтитрами російською ви легко знайдете в інтернеті. Головне, щоб перегляд був цікавим і корисним. Бажаємо вам приємного перегляду!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: