Книга: Вчимося читати англійською мовою, скачати

В наш час англійська мова використовується в багатьох сферах діяльності. Його вивчають у різних країнах. А все чому? Тому що багато хто помітив, що ця мова проста і логічна до неможливості. Навчитися читати англійською дуже легко. Для цього потрібно лише докласти трохи зусиль і терпіння. Я пропоную вам невелику книгу «Вчимося читати англійською», де ви знайдете корисну інформацію, яка полегшить ваше ознайомлення з англійською мовою. Після її прочитання ви не будете губитися у великих текстах, а будете почувати себе більш впевнено.

kniga: uchimsya chitat na anglijjskom yazyke, skachat97 Книга: Вчимося читати англійською мовою, скачатиВчимося читати англійською

Для чого потрібна ця книга

Дана книга стане в нагоді тим, хто хоче навчитися читати англійською мовою, але не знає з чого почати. З неї ви дізнаєтесь, як краще мотивувати себе і як налаштуватися на навчальний процес, а також дізнаєтеся, для чого вам може знадобитися знання англійської мови. На самому початку вам буде запропоновано для ознайомлення англійський алфавіт. Знання алфавіту надалі знадобиться, щоб швидко знайти в словнику незнайоме слово. Також ви дізнаєтеся, що таке транскрипція, і як вона допоможе вам навчитися читати.

Звукові особливості

kniga: uchimsya chitat na anglijjskom yazyke, skachat98 Книга: Вчимося читати англійською мовою, скачатиКнига «Вчимося читати англійською»

Скачавши «Вчимося читати англійською», Ви також познайомитеся з англійськими звуками. Повірте, вони дещо відрізняються від російських. Деякі з них є настільки унікальними, що неможливо знайти схожий аналог у російській мові. Цим звукам слід приділити набагато більше уваги, так як ваш мовний апарат повинен буде як слід звикнути до нових рухів.

Скачати книгу: Вчимося читати англійською!

Займенники, дієслова, порядок слів…

Ще ви дізнаєтеся, які бувають займенника в англійській мові, а також особливості їх вживання. Ви побачите, як утворюються форми дієслів. Вам буде запропоновано звернути увагу на порядок слів в англійських пропозиціях. На відміну від російської мови, цей порядок завжди повинен суворо дотримуватися, щоб не виникло плутанини. Крім цього, ви зможете вивчити, як потрібно правильно читати цифри, числа, дати і року англійською.

Від теорії до практики

Після кожного розділу в довіднику вам будуть запропоновані невеликі тренувальні вправи. З їх допомогою ви зможете перевірити, наскільки добре ви засвоїли тему. Не бійтеся, якщо що не вийде з першого разу. Ви завжди можете повернутися назад і повторити ще раз те, що погано запам’ятали. В кінці книги ви знайдете розділи, які будуть присвячені практичним заняттям. Там ви зможете знайти скоромовки для тренування дикції, спеціально розроблені вправи для правильної вимови і на завершення всього список книг, які будуть найкращим вибором для того, хто тільки опановує ази читання на англійській мові.

Напуття

Що ж, мабуть, це все, про що варто розповісти. Сподіваюся, що ви зацікавилися і мають намір йти далі до наміченої мети. Вміти читати на англійській здорово! Вам не потрібно буде звертатися до когось за допомогою, тому що ви зможете зробити це самі. Бажаю успіхів у вашому новому починанні!

Підписуйтесь на розсилку і ви отримаєте не тільки можливість завантажити цю чудову книгу, але й довідаєтеся багато іншої корисної інформації.

Успіхів!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: