Коли починати вчити англійську

Багато батьки мріють, щоб їх дитина виросла білінгвом і з однаковою легкістю говорив і російською, і англійською. Бажання зрозуміле і розумне — вже сьогодні знання англійської вважається вагомим плюсом, а років через 10-15 це стане обов’язковою вимогою для освіченої людини. Міжнародні зв’язки розвиваються, а інтернет дозволяє вчитися в зарубіжних внз і працювати в іноземних компаніях, не покидаючи рідного міста.

Чим раніше людина починає вивчати іноземну мову, тим краще він ним володіє. Але коли потрібно починати вчити англійську?

kogda nachinat uchit anglijjskijj6 Коли починати вчити англійську

Педагоги і психологи стверджують, що найактивніше діти вбирають знання з 1,5 до 9 років. Це саме той вік, коли у дитини формуються основні мовні навички та його мозок найкраще сприймає і запам’ятовує звук іноземної мови. Пізніше структури мозку, що відповідають за розвиток мови, стають менш гнучкими. Саме тому дорослим вивчення іноземної мови дається набагато важче.

Діти здатні дуже швидко засвоювати англійську, але за однієї умови — цей процес повинен приносити задоволення. Тому навчання в різних вікових категоріях має свої особливості.

З народження до 1,5 років

У цей момент закладається фундамент — діти чують і запам’ятовують звуки, які зовсім скоро знайдуть для них сенс і стануть словами. Хороший варіант для знайомства малюків з англійською — це колискові, віршики, активні ігри на англійській мові.kogda nachinat uchit anglijjskijj7 Коли починати вчити англійську

Від 1,5 до 2 років

Деякі лінгвістичні школи починають навчати дітей з дворічного віку. Це досить сприятливий період розвитку дитини, коли вся мозкова діяльність спрямовується на вивчення мови. Навчання проводиться в ігровій формі, так як гра — основний спосіб пізнання світу для будь-якої дитини. У цей період можна використовувати будь-які ігри, які подобаються дитині, головне — не примушувати його, інакше англійська почне асоціюватися з чимось неприємним.

Від 3 до 5 років

Багато фахівців упевнені, що це найкращий вік: мовленнєві навички вже склалися, а мозок ще досить гнучкий і активний, щоб з легкістю засвоювати все нове. В цей період вивчення англійської працює і на загальний розвиток: поліпшується пам’ять, мислення, сприйняття, уяву. Але ще важливіше те, що у дітей в цьому віці немає страху перед використанням мови, і якщо вони почнуть вчити його до 5 років, то ніколи не зіткнуться з мовним бар’єром.

Белла Дев’яткіна в 4 роки говорила вже на 7 мовах. Подивіться її виступ на шоу «Дивні люди».