Кращі аудіокниги англійською для початківців

Головним достоїнством аудіокниги є можливість самостійного повноцінного вивчення іноземної мови. Аудіокниги з вивчення англійської для початківців є багаторівневим курсом, які створені спеціально для навчання мови з нуля до вільного володіння англійською мовою.

luchshie audioknigi na anglijjskom dlya nachinayushhikh67 Кращі аудіокниги англійською для початківцівАудіокниги чудово поєднують в собі мультимедійні засоби та можливість безкоштовного дистанційного навчання. Завдяки інтерактивності, перекладу на російську, можливості планувати заняття самостійно.

Ці книги забезпечують швидке й ефективне засвоєння навчального матеріалу і багато в чому замінюють послуги репетитора, однак не у всьому. За постановкою ідеального вимови все-таки краще звернутися до професіонала.

Ще один плюс мультимедійної книги — її мобільність. Така книга не займе багато місця в сумці або рюкзаку. Ви просто запишіть звуковий файл на флешку, плеєр, телефон або диск і можете почати навчання, коли і де вам зручно. Аудіокниги призначені, насамперед, для розвитку здібностей спілкування.

Я підготувала для вас список кращих, на мою думку, аудіокниг для початківців навчання англійської:

English Starter

luchshie audioknigi na anglijjskom dlya nachinayushhikh68 Кращі аудіокниги англійською для початківцівАудіокнига Т. А. Морозової «Англійська аудіокурс для початківців»Аудіокнига Т. А. Морозової «Англійська аудіокурс для початківців» розрахована на навчання дітей у віці 6-8 років, але і дорослі, які тільки починають вивчати мову теж можуть скористатися цією книгою. Ця аудіокнига допоможе вивчити основні лексики, фонетики та граматики.

На сьогоднішній день цей посібник є одним з кращих посібників, повністю відповідає всім вимогам системи освіти. А завдяки такому незвичайному форматі, що навчання буде не тільки якісним, але і дуже цікавим.

Англійська за 1 годину

luchshie audioknigi na anglijjskom dlya nachinayushhikh69 Кращі аудіокниги англійською для початківцівАнглійська за 1 часЕще один популярний аудіокурс для початківців, який триватиме рівно 60 хвилин. Кілька коротких уроків у звуковому форматі можна прослуховувати і повторювати скрізь: На відпочинку, вдома, в машині, в метро. Ця книга допоможе вам накопичити необхідний практичний мінімум для того, щоб ви могли впевнено почувати себе при спілкуванні з носіями мови.

Це один з бестселерів Living Language з паралельним російським перекладом, в якому зібрано понад 400 найнеобхідніших слів і виразів. Просто слухайте і повторюйте за диктором бесіди на різні повсякденні теми, починаючи зі слів ввічливості і закінчуючи питаннями, які допоможуть вам порозумітися в ресторані. Також є розділи по знайомствам зустрічам і нічного життя.

Англійська мова. Інтенсивний курс для початківців

luchshie audioknigi na anglijjskom dlya nachinayushhikh70 Кращі аудіокниги англійською для початківцівАудіокнига, яка допоможе освоїти мову за дуже короткий час. Охоплює практично всі теми повсякденного соціально-побутової та культурної сфер комунікації сучасних британців і американців. Користувачеві пропонується для запам’ятовування 2 500 слів і фраз, навчання займе 150 академічних годин.

МР3 книга Тетяни Латишевою чітко спрямована на формування в учнів практичних навичок і знань, не містить зайвої інформації на мало затребувані теми. Тільки необхідний і достатній мінімум.

Англійська крок за кроком

luchshie audioknigi na anglijjskom dlya nachinayushhikh71 Кращі аудіокниги англійською для початківцівНещодавно популярні підручники в форматі PDF були озвучені. Тепер це початковий аудіокурс, в основі якого лежить абсолютно новий принцип навчання мови. Вправи побудовані на сучасних мовних зразках розмовної мови корінних носіїв. Аудіокнига призначена для всіх новачків, приступають до вивчення іноземної з нуля.

Запис книги можуть використовувати студенти Ссузів і Вузів, на групових курсах. А також для вивчення англійської самостійно. Курс рекомендований Міністерством Освіти РФ для студентів немовних вищих навчальних закладів.

Англійська мова для відпочинку за кордоном

luchshie audioknigi na anglijjskom dlya nachinayushhikh72 Кращі аудіокниги англійською для початківцівАнглійська мова для відпочинку за рубежомАудиокнига для тих, хто найближчим часом збирається в подорож або на відпочинок за кордон. Англійська, як відомо, мова міжнародного спілкування. Тому, куди б ви не збиралися в туристичну поїздку, цей курс буде вам дуже корисний для вдосконалення знань в даній сфері, розширення словникового запасу і поліпшення вимови.

В МР3 файлі представлені безліч тем, які можуть знадобитися на відпочинку — ввічливість, прибуття, реєстрація в готелі, транспорт, харчування, сервісне обслуговування, пам’ятки та музеї, гроші, спілкування по телефону, покупки, медична допомога. Обов’язково візьміть цю книгу з собою у подорож!

Вибирайте кращу з кращих і починайте навчання. Успіхів!

Аудіокниги як засіб вивчення іноземної мови

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: