Кращі сайти для вивчення англійської мови для початківців

Один з величезних плюсів сучасного Інтернету — це сайти для вивчення англійської мови онлайн. Таких ресурсів дуже багато, і починаючому здобувачеві дійсно корисного сервісу дуже складно розібратися, який ресурс насправді допоможе у вивченні мови, а який — лише відніме час і, можливо, гроші. Тому ми підготували для вас огляд 10 кращих сайтів сучасності для вивчення англійської.

c3b3e4e3b0b93a3119b52d18965e8aed Кращі сайти для вивчення англійської мови для початківців

Безумовно, наш сайт є цінним Інтернет-ресурсом для вивчення англійської мови. У нас безліч корисних аудіо, відео та текстових матеріалів, курсів і програм для початківців і просунутих поліглотів. Але головна мета нашого блогу — розповісти, як правильно вчитися мови, які методики для цього є і, звичайно, поділитися своїм досвідом, які ще ресурси можуть вам в цьому допомогти.

Зміст

 • Онлайн школи і сервіси
  • 1. Онлайн школа LinguaLeo
  • 2. BBC Learning English
  • 3. Skyeng
  • 4. Теорія і практика з Puzzle English
  • 5. Англійська по Скайп з EnglishDom
  • 6. Огого tv — англійська з допомогою серіалів
 • Мовні соціальні мережі
  • 7. Italki — найбільший мовний сервіс
  • 8. Interpals — сайт для навчання і флірту
  • 9. Speaky — сервіс для листування та навчання
  • 10. HelloLingo — сайт для спілкування з іноземцями
 • Мобільні додатки для мовної практики
  • Tandem для практики спілкування
  • HelloTalk з можливістю редагування
 • Висновки: плюси і мінуси онлайн навчання

Онлайн школи і сервіси

Деякі мовні сайти надають не тільки вузькоспеціалізовані можливості і пропонують комплексний підхід до вивчення іноземної мови. Починаючий користувач може пройти навчання на такому ресурсі з базовим рівнем знання англійської і закінчити тим, що він буде вільно розмовляти англійською мовою, в тому числі, використовуючи спеціальну термінологію.

1. Онлайн школа LinguaLeo

Одним з таких сайтів є популярний ЛингваЛео. Наш огляд LinguaLeo показав, що даний ресурс не дарма є таким затребуваним у початківців і продовжують вчити англійську мову. Тут користувач отримує інформацію в ігровій формі за допомогою особистого словника, практичних завдань, тематичних наборів фраз і тренувань. Це робить процес навчання цікавим, а матеріал запам’ятовується легко.

ЛингваЛео дозволяє займатися за індивідуальною програмою (платно) або освоювати матеріал в хаотичному порядку, користуючись безкоштовними можливостями ресурсу. Тут велика кількість матеріалів, аудіо, відео, курсів на будь-яку тематику, які дозволяють тренувати аудіювання, читання, письмо та говоріння англійською. Найзручніше — це те, що вчити мову можна завжди і скрізь, так як сервіс надає можливість використовувати не тільки комп’ютер, але і планшет або телефон.

55db3e00c9f2d8ea542916144d7cf1b1 Кращі сайти для вивчення англійської мови для початківців

2. BBC Learning English

Популярний розділ російської служби знаменитого каналу BBC. Тільки найцікавіше, курйозне, пізнавальні статті, свіжі новини, інтерв’ю з зірками. Тут ви знайдете тести для тих, хто вивчає мову онлайн, статті про англійською на всі випадки життя.

Вміст сервісу BBC Learning English щодня оновлюється. На сайті можна скачати мовні подкасти, програми для телефону, комп’ютера, планшета, навчальні ігри, відео та аудіо курси. А також банк корисних знань для кожного.

Читайте також:  Відсутність артикля в англійській мові (нульовий артикль) - LEARN ENGLISH - Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Будь-який користувач може встановити, що цікавить його, запитання команді сайту або залишити свій відгук про роботу ресурсу. Ви будете вражені великою кількістю безкоштовної високоякісної інформації для навчання британського варіанту Інгліша. Вивчайте сучасний, живий мову разом з BBC.

3. Skyeng

Експерти онлайн школи Skyeng допомагають тим учням, які марно намагалися самостійно вивчити англійську. На сайт школи приходять різновікові цілеспрямовані люди, щоб якісно та швидко вивчити англійську з репетиторами по Скайпу, але на жаль не безкоштовно. Це швидкий і перевірений метод, який прямо приведе вас до вашої мети.

У числі викладачів Skyeng є репетитори з курсами, які підходять і початківцям, і просунутим учням, щоб вони змогли вийти на якісно новий рівень володіння мовою. Ви будете навчатися у власному темпі, виконуючи різні практичні завдання, і через деякий час відчуєте, що розумієте і говорите англійською мовою більш впевнено.

Онлайн уроки з репетиторами по Скайпу допомагають вдосконалити розмовну мову. Вам потрібен цей сайт, якщо ваша вимова кульгає, якщо ви так і не навчилися розмовляти по-англійськи, вам не вистачає практики, вам потрібен досвідчений наставник і ще 7 ознак того, що вам пора почати навчання англійської з викладачем.

4. Теорія і практика з Puzzle English

Цей сервіс пропонує багато аудіо та відео файлів, різноманітних ігор, граматичних і практичні вправи для самостійного вивчення англійської. Огляд Puzzle English продемонстрував, що даний сайт підійде для користувачів з будь-яким рівнем володіння англійською, але краще, коли в учня є хоча б базові знання, оскільки можливості Пазл Інгліш спрямовані на постійну практику.

Для цього учневі можна вибрати зручний вид роботи і тренуватися в сприйнятті правильної англійської мови на слух, активного поповнення словникового запасу, в побудові фраз і речень із слів (пазли). Головний акцент сайту зроблено на відпрацюванні навичок аудіювання за допомогою серіалів, навчальних і розважальних відео роликів. Опрацьовуються та граматичні навички, а ось розмовній практиці уваги приділяється мало.

5. Англійська по Скайп з EnglishDom

Ще одна школа онлайн Инглишдом спеціалізується на індивідуальних і групових заняттях з англійської мови по Skype. Огляд EnglishDom розкрив безліч платних і безкоштовних можливостей для бажаючих вивчити іноземну мову. Проте основна спрямованість це сайту — це індивідуальні заняття з репетитором за допомогою Скайпу, а як доповнення пропонуються групові заняття, вебінари, тренування і онлайн-курси.

Головний плюс сайту EnglishDom — те, що до кожного учня, крім викладача, прикріплюється особистий куратор, який відстежує весь процес навчання, контролює, як вчителя, так і учня. Програми школи — дуже різноманітні, але звертаються сюди, в основному, для поліпшення саме розмовної англійської з допомогою уроків з російськомовним викладачем або носієм мови, іншими учнями в розмовному клубі.

6. Огого tv — англійська з допомогою серіалів

Це ще один корисний сайт, призначений для тренування сприйняття англійської мови на слух та активного поповнення словникового запасу. Огляд Огого tv показав, що даний сервіс дуже сподобається тим, хто любить дивитися фільми, серіали, різні розважальні шоу, пізнавальні передачі. Кожен користувач може користуватися можливостями сайту безкоштовно, але обмежений час, платна підписка знімає всі обмеження.

На Ороро ТБ зібрані кращі серіали й телепередачі на мові оригіналу. А вибравши країну виробництва, можна тренувати сприйняття на слух і відтворення того чи іншого вимови. Кожен відео ролик, будь то багатосерійний фільм або гумористичне шоу, містить титри, які можна налаштувати одразу на кілька мов. Будь-яке слово можна перекласти і додати в особистий словник для подальшого вивчення.

Читайте також:  Reported speech. Непряма мова в англійській мові

Мовні соціальні мережі

Одна з істотних можливостей Інтернету у процесі вивчення англійської мови — це потенціал спілкування з англомовними іноземцями. Щоб навчитися говорити по-англійськи, регулярна розмовна практика дуже важлива. Просто знати граматику, мати великий словниковий запас недостатньо. Тому для практики іноземної мови та розвитку навичок спілкування були створені мовні соціальні мережі.

7. Italki — найбільший мовний сервіс

Айтоки — міжнародна мовна соцмережа, призначена для пошуку простих партнерів для практики і кваліфікованих репетиторів, які професійно понатаскают у розвитку навичок говоріння та вимови. Огляд Italki показав, що з звичайними користувачами можна спілкуватися абсолютно безкоштовно в самому сервісі або по Скайпу, якщо партнер згоден на спілкування. Вибрати можна з 3 500 000 зареєстрованих користувачів зі всього світу.

Скористатися послугами професійних викладачів можна тільки платно. Заняття коштують від 3 $ з російськомовним вчителем і від 7 $ з носієм мови. Вартість уроку залежить також від курсу — німецька для роботи в Німеччині, бізнес-англійська, японська IT-лексика і т. д. На Italki зареєстровано більше 5 000 репетиторів іноземних мов з різним стажем роботи, кваліфікацією і спеціалізацією. Можна знайти вчителя навіть рідкісної мови.

8. Interpals — сайт для навчання і флірту

Це найстаріша мовна соціальна мережа, можливо, тому користувачі від початкової мети — поліпшення мовних навичок, перейшли до пошуку партнерів для романтичних відносин. Але тут також багато тих користувачів, які використовують сайт для тренування навичок спілкування. У Interpals, як і в будь-якій іншій соцмережі, можна поставити аватарку, оцінювати та коментувати фото інших користувачів, листуватися в чаті, брати участь в обговореннях і т. д.

Можна знайти співрозмовників з 154 країн, а це більше сотні іноземних мов. Для любителів пофліртувати з іноземцями в меню пошуку передбачений фільтр «Romance / Flirting». А ті, хто хоче використовувати сервіс виключно для мовної практики, можуть налаштувати приватність, внісши в «Чорний список» користувачів певної статі, місця проживання і віку.

9. Speaky — сервіс для листування та навчання

Мовна соціальна мережа Speaky з живим і яскравим дизайном. Можна поставити своє фото на аватарку в анкеті. Великим плюсом є наявність фільтра, який дозволяє розділити пошук нейв-спікерів і не носіїв. У Спики є також додаток для мобільного телефону, щоб спілкуватися в будь-якому місці, однак у цій версії функціонал чату обмежений — не можна вислати картинки, фото або голосове повідомлення.

Бесіда на Speaky доступна лише у форматі текстового листування, як правило, для живого спілкування співрозмовники обмінюються контактами і телефонують по Скайпу. Але головна перевага цього сайту полягає у можливості редагування повідомлень один одного. Тобто ви пишіть повідомлення співрозмовника, він його читає і виправляє помилки, якщо він є. Правильна версія виділяється зеленим кольором, а неправильний варіант забарвлюється в червоний.

10. HelloLingo — сайт для спілкування з іноземцями

Це зручний і корисний сервіс для відточування розмовних навичок з носіями мови. Тут можна легко знайти партнера, з ким поспілкуватися англійською або іншою іноземною мовою. HelloLingo призначений як для швидкого і нетривалого спілкування, для чого створена система чату з випадковим співрозмовником, так і для тривалого мовного контакту з іноземцями.

Читайте також:  15 табу ефективного спілкування

Система спілкування реалізована в двох форматах — текстова листування і голосовий чат, однак, перш, ніж перейти до живої розмови зі співрозмовником, з них спочатку потрібно списатися і отримати схвалення. Зателефонувати відразу не можна. При цьому на відміну від інших соцмереж, HelloLingo не вітає спілкування з метою знайомств для подальшого проведення часу, тому тут ваша фотографія в анкеті не потрібна.

Крім сайтів для вивчення англійської, є також зручні мобільні додатки, які не можна не згадати в нашому огляді.

bdc8b0a7ce7c7afcef8c44d2654c4ba7 Кращі сайти для вивчення англійської мови для початківців

Мобільні додатки для мовної практики

Це те ж саме, що і мовні соціальні мережі, але тільки для мобільних пристроїв — телефонів, планшетів, тобто у цих додатків немає версії, призначеної для використання на комп’ютері.

Tandem для практики спілкування

Досить-таки популярний додаток для спілкування з іноземцями. Але, як і Interpals, Тандем став дуже схожим на сайт для знайомств. Тут також можна заповнити анкету з фотографіями, вказати свої інтересами, рівень знання мови, цілі, подивитися сторінки інших користувачів, залишити відгук і т. д. Тим не менш, Tandem не вітає відкрито спілкування з романтичною метою, а не для мовної практики.

Цей додаток позиціонує себе для пошуку:

 • партнерів для мовної практики;
 • професійних репетиторів.

Однак якщо співрозмовників для спілкування іноземною мовою знаходити зручно, то друга послуга не користується популярністю у користувачів, адже для цього є багато інших сайтів з великим вибором, більш низькими цінами. До того ж по телефону займатися, наприклад, англійською не дуже зручно.

HelloTalk з можливістю редагування

HelloTalk — ще один мобільний додаток, в якому, як і у Speaky, передбачена можливість виправлення тексту. Але HelloTalk хороший тим, що у нього є більше корисних функцій: перекладач, збереження, переміщення слів в блокнот, зручний пошук партнерів для розвитку розмовних навичок, можливість відправки голосових повідомлень, смайликів і фотографій в текстовому чаті.

До того, тут більше користувачів, націлених саме на розмовну практику, ніж, наприклад, у Тандему. При реєстрації потрібно ввести нік, вказати рідну мову і той, який би хотіли вивчати, рівень знання іноземної мови. Саме спілкування безкоштовно, кількість слів для перекладу в безкоштовній версії обмежена, додатковий переклад необхідно сплатити. Додаток постійно оновлюється і з’являються нові функції.

e5e62abdf2c499b4647371305574fe60 Кращі сайти для вивчення англійської мови для початківців

Висновки: плюси і мінуси онлайн навчання

Коротко підведемо підсумки, в чому переваги вивчення англійської через Інтернет перед традиційною формою навчання.

Переваги:

 • Ніяких перешкод для маломобільних людей.
 • Можливість займатися вдома, у зручній обстановці.
 • Відмінна можливість безкоштовно навчитися говорити по-англійськи.
 • Демократичні ціни.
 • Великий вибір російськомовних репетиторів та викладачів-носіїв.
 • Недоліки:

 • Необхідний самоконтроль, мотивація і сильне бажання вчитися.
 • Відсутність диплома або сертифіката, що підтверджує ваші знання.
 • Звичайно, все залежить від працьовитості, дисциплінованості і завзятості самого учня. Якщо немає бажання вивчити мову, то не допоможе ні навчання в інституті, ні на традиційних курсах, ні через мовні сайти. А якщо є бажання знати англійську, то учень використовує для цього будь-які можливості, а в Інтернет-навчання вони безмежні.

  Якщо ви хочете порекомендувати нам ще якийсь інтерактивний мега-проект з вивчення англійської, то ви можете зробити це в коментарях.

  А я бажаю вам гарного настрою!

  Вивчаємо англійську мову з LinguaLeo

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: