Курси ділової англійської в Москві для бізнесменів

Бізнес у сучасному світі важко уявити без міжнародної комерції, інтернаціонального співробітництва і партнерів з інших країн. Відповідно успішний бізнесмен просто зобов’язаний володіти англійською мовою, причому не звичайної розмовної формою, а діловою англійською. Підприємці з усього світу повинні вміти вести переговори зі своїми іноземними партнерами.

kursy delovogo anglijjskogo v moskve dlya biznesmenov48 Курси ділової англійської в Москві для бізнесменівАнглійська для бізнесу

Бізнес лексику можна охарактеризувати досить таки вузькою сферою використання. Тому бізнес-англійська без праці освоять навіть ті, хто володіє базовими знаннями, якщо запишуться і пройдуть інтенсивні курси англійської в Москві. Так успішні люди зможуть без проблем вирішувати щоденні завдання, які вимагають знання відповідної лексики англійською мовою.

Курси ділової англійської орієнтовані, насамперед, на швидкий і якісний результат. На подібних тренінгах керівники підприємств, директори фірм і менеджери навчаються на іноземній мові:

 • вести ділові переговори, листування
 • проводити співбесіди
 • заповнювати резюме
 • організовувати комерційні презентації
 • вести телефонні переговори.

Таким чином, керівники ростуть по кар’єрних сходах, а бізнесмени розвивають і розширюють свій бізнес.

Бізнес-англійська в Москві

kursy delovogo anglijjskogo v moskve dlya biznesmenov49 Курси ділової англійської в Москві для бізнесменівВ такому мегаполісі, як Москва, є величезна кількість різних підприємств і фірм, керівники яких бажають оволодіти іноземною мовою для ділових цілей. Відповідно зростає і кількість шкіл і курсів ділової англійської для професійно росту і розвитку. Спеціалізовані курси і тренінги дозволяють у короткий термін підготуватися до ведення переговорів.

У ділових людей власну мову. Наприклад, юристи, програмісти, власники автосалонів, економісти та інші категорії використовують власну спеціалізовану лексику, якої не навчають на звичайних курсах англійської. А щоб грамотно спілкуватися з іноземними партнерами, потрібно оволодіти цією мовою, використовуючи особливі програми навчання. Саме такі програми розробляються фахівцями, які ведуть тренінги в Москві.

Зокрема, багато компаній пропонують всім бажаючим пройти курс ділової англійської вибрати одну з існуючих програм:

 • Загальний курс ділової англійської — допоможе освоїти бізнес-етикет і термінологію, дозволить навчитися вести переговори та листування
 • Інтенсивний курс — розвиває комунікативні навички і націлений на експрес-освоєння англійської для конкретної відрядження
 • Розмовний діловий — найбільший акцент робить на розвиток і вдосконалення умінь вільно спілкуватися на різні ділові теми

Втім, аналогічні програми є в будь-якому поважаючому себе курсі ділової англійської мови.

Як вибрати курси ділової англійської?

kursy delovogo anglijjskogo v moskve dlya biznesmenov50 Курси ділової англійської в Москві для бізнесменівВибираючи курс і програму, необхідно враховувати, перш за все, переслідують вами мета. Тобто якщо вам незабаром ділова поїздка для вирішення певного питання, то вам потрібно пройти експрес-курс з тієї теми, про яку буде йти мова. Якщо вам доведеться багато спілкуватися із зарубіжними партнерами, то виберіть програму для швидкого освоєння розмовної ділової мови.

Якщо вам потрібно буде заповнювати безліч різної документації, підписувати важливі контракти, то краще пройдіть тренінг ділової англійської, в якому буде акцентувати увагу саме на цих аспектах.

Вибираючи, в якому саме мовному центрі проходити курс, то зверніть увагу на відгуки про компанії, як давно вона працює в даній сфері надання послуг, на віддаленість місця проведення занять від вашого дому і роботи. Переконайтеся в наявності сертифікатів, дозволів і дипломів у самої фірми в цілому, і у викладачів зокрема.

Хороші курси англійської для бізнесменів володіють рядом переваг:

 • Швидке отримання результатів
 • Мінімальний набір лексики, яку необхідно засвоїти
 • Якісне викладання
 • Навчання в групі, налагодження контактів
 • Можливість тренування вимови з колегами по курсу

З мінусів можна виділити той факт, що якщо вам потрібно домогтися результату в терміновому порядку, то вам це обійдеться не дешево, і по-друге займатися потрібно щодня по кілька годин. Але зате через кілька тижнів, ви зможете вести повноцінні переговори з іноземними партнерами.

Ділова лексика

Пропоную вам запастися мінімальним лексичним запасом для ведення ділових розмов, вивчивши наступну таблицю фраз і слів з перекладом:

Бізнес лексика

Переклад

May I speak to…Можна поговорити з…
ConfidentialКонфіденційно
DialНабрати номер
Hold the lineЗалишатися на лінії
I’m calling on behalf…Я уявляю (фірму)…
In reply toУ відповідь на…
We’re calling to arrange an appointment…Ми хотіли б призначити зустріч…
MessageПовідомлення
Could you please tell her…Передайте їй, будь ласка…
PostponeПеренести
Why are you interested in working with us?Чим Вас приваблює робота з нами?
ReceiptПрийом
Who will supervise me?Хто буде мною керувати?
Reply; responseВідповідь
ResumeРезюме
SalutationЗвернення
RequestЗапит
Lastly I would like to talk about…У підсумку я хотів би висвітлити…
To sum up the main points…Підводячи підсумки…

Скачати Таблиця Бізнес лексики

Не забудьте відкрити граматичні статті, і повторити правила вживання умовного способу і модальних дієслів. У діловій мові найчастіше оперують саме такими граматичними категоріями.

Особистих та професійних успіхів вам!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: