Методика Драгункина з вивчення англійської мови відео

Ви, як і багато інші люди сучасного суспільства, вирішили навчитися говорити англійською. І тут відразу ж виникає перше запитання — з чого ж почати? Ви можете почати роботу самостійно, використовуючи різні книги, сайти, самовчителі, навчальні відео.
metodika dragunkina po izucheniyu anglijjskogo yazyka video51 Методика Драгункина з вивчення англійської мови відеоМетодика Драгункина з вивчення английскогоВ пошуках кращої методики, я натрапила на відео курс Весь Драгункин на DVD. Не полінуйтеся вивчити його. За універсальною методикою Олександра Миколайовича вчить мову вся еміграція, перші особи держави, ті, хто вже зневірився вивчити англійську, з задоволенням беруться за самовчитель Драгункина.

Про це особливому підході до вивчення іноземних мов я чула давно. Мені стало цікаво і я вирішила розібратися, що та як. І ось моя особиста суб’єктивна думка і враження від зіткнення з методикою вивчення англійської від Драгункина.

Головна відмінність цього методу — явне спрощення процесу навчання. Здається, ніби автор доводить, що «англійська — це не просто, а дуже просто». Звичайно, таку заяву породила бурю суперечок противників і прихильників. Але я не хочу і не буду їх примирювати. Не наша це справа.

У чому унікальність методу Драгункина?

Особисто мені цей спосіб дуже близький. Чому? Мені дуже подобається манера линвиста изъяснятся. Він має намір спотворює мова, використовує жаргоны, щоб розташувати до себе співрозмовників — «Тут ніфіга не міняємо», «Всандальте сюди майбутнє час і ви в дамках», «В англійській немає відмінків. Це дійсно має і викликає довіру.
metodika dragunkina po izucheniyu anglijjskogo yazyka video52 Методика Драгункина з вивчення англійської мови відеоУ чому унікальність методу Драгункина?Олександр Миколайович повністю переробив всю граматику. Якщо для вас система часів — це багатство мови, то вам такий підхід доведеться не до вподоби. Але якщо час — це ваш головний біль, то Драгункин стане для вас порятунком. 12 часів він звів до 4, назвав їх діями, і дав їх у дуже доступній формі так щоб будь-хто міг за декілька відео уроків з легкістю їх освоїти.

Якщо у вас погано виходить дружити з артиклями, то за поради Майстра, як звести до мінімуму їх вживання, ви будете дуже вдячні. Універсальні монологи-історії є основним мовним матеріалом уроків і навчальних відео. Причому вони складені так, щоб максимально ілюструвати висунуті автором принципи.

Підіб’ємо підсумки

Не потрібно говорити, що самовчителі, підручники, уроки, відео та й сама методика Драгункина краще або гірше інших, вона просто інша, принципово. Від інших її відрізняє не тільки підхід до викладання, але і кінцева мета. Тут є іншим сам навчальний матеріал. Автор відмовився від штучних, застарілих правил, доступно пояснює саму структуру мови.

Лінгвіст не задається метою «вчити», йому цікаво «навчити». Він дає гарну можливість людині навчитися багатому і правильного англійської мови за найпростішою схемою, при цьому повіривши у свої сили і подолавши внутрішню скутість. Автор використовує власну прозору термінологію — прозору, чітку функціональну та.

Драгункин навіть свою транскрипцію розробив! З її допомогою вчити англійські слова і легко навчитися читати може будь-який початківець, вивів всього 3 правила. Він вирішив проблему використання «неправильних» дієслів та артиклів, систематизував слова-винятки, а складні часи за його методикою учні засвоюють за 5-6 занять.

metodika dragunkina po izucheniyu anglijjskogo yazyka video53 Методика Драгункина з вивчення англійської мови відео

Всі обговорені фактори набагато полегшують освоєння навчального матеріалу. Вивчення англійської за Драгункину доступне всім і кожному, хто націлений на отримання швидкого і якісного результату навчання.

З задоволенням почитаю ваші відгуки, думки і пропозиції в коментарях.

Гарних вам результатів!

Подивіться інтерв’ю де Олександр Драгункин розповідає про свою методики

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: