Найдовше Слово в Англійській Мові: прочитати і запам’ятати

Найдовші слова в англійській мові не застосовуються в звичайній мові, а зазвичай відповідають на питання про найбільш довгому англійському слові. Крім слів, вироблених від мовних коренів, в англійській мові нові слова можуть бути створені шляхом словотворення; розробкою топонімічних та наукових назв, які можуть бути скільки завгодно довгим. Під довжиною слова зазвичай розуміється число записуваних у відповідності з правилами правопису букв, рідше вважають число фонем у відповідності з правилами фонології. Отже, як виглядає найдовше слово англійською мовою?

samoe dlinnoe slovo v anglijjskom yazyke: prochest i zapomnit140 Найдовше Слово в Англійській Мові: прочитати і запамятати

 • Навіщо вчити довгі слова
 • Найдовші слова зі словника

  Найбільш довгим словом, наявними в основних словниках англійської мови, вважається слово pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis, яке означає захворювання легенів від вдихання дуже маленьких кремнеземних часток вулканічного попелу; з медичної точки зору хвороба схожа з хворобою силікоз. Слово було навмисне вигадано, щоб воно стало найбільш найдовшим словом в англійській мові.

  В Оксфордському словнику англійської мови є слово pseudopseudohypoparathyroidism (тридцять літер), що позначає спадкове захворювання.

  Енциклопедичний словник Merriam-Webster (словник Вебстера) не включає слово antidisestablishmentarianism (28 букв), так як редактори словника прийняли рішення, що воно вживається рідко і не скрізь. Тому найбільш довгим словом словника є electroencephalographically (двадцять сім літер), що позначає электроэнцефалографию (частина електрофізіології, вивчає питання електричної активності мозку, що скидається з шкіри голови людини).

  samoe dlinnoe slovo v anglijjskom yazyke: prochest i zapomnit141 Найдовше Слово в Англійській Мові: прочитати і запамятати

  Найдовшим не технічним словом у головних словниках є слово floccinaucinihilipilification з 29 літер. Воно складається з низки латинських слів, що означають «нічого» і описує «невизначений дію по відношенню невідомо до чого»; його застосування було записано ще в 1741 році.

  Читайте також:  Використання конструкції з дієсловом let в англійській мові

  Учений-статистик Росс Еклер зазначав, що велика частина довгих нетехнічних англійських слів розраховані на ненавмисних читачів, конкретні ж автори текстів їх зазвичай не застосовують. Найдовшими словами, що зустрічаються в поширених серед людей текстах, є слова з 22 літерами: deinstitutionalization (деинституционализация) і counterrevolutionaries (контрреволюціонери).

  Комп’ютерний аналіз понад мільйон слів в англійській прозі дозволив встановити, що найбільш довгим словом, зустрічається в англійській мові в буденному житті, є слово uncharacteristically з двадцяти букв.

  5 самих довгих слів

  У цьому списку ви знайдете 5 найдовших англійських слів. Але це будуть приклади зі словника, тому найдовше слово (яке займає близько 57 сторінок) тут ви не знайдете. Хоча можете подивитися відео, де один хлопець намагається його вимовити (ролик триває майже дві години!).

  Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis (45 літер) — хвороба легенів, викликаний вдиханням кремнію або кварцового пилу (також відома як P45).

  Floccinaucinihilipilification (29 літер) — оцінка чогось непотрібного, безцінного. Забавно, але саме це слово теж практично марно: воно майже ніколи не використовується, хіба що ось у таких прикладах довгих слів. Як, в принципі, і інші довгі слова.

  Antidisestablishmentarianism (28 букв)

  • disestablishment — позбавлення (церкви) державної підтримки
  • disestablishmentarianism — рух за відділення церкви від держави
  • antidisestablishmentarianism — рух проти відокремлення церкви від держави

  Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch — назва селища в Уельсі (Великобританія). Скорочено — Llanfair Pwllgwyngyll (Llanfair PG).

  В уельській мові «ll» і «ch» вважаються, як одна літера, тому у слові їх технічно 51.

  Нарешті, ще одне більш короткий слівце: pseudopseudohypoparathyroidism. Це досить рідкісна хвороба. Якщо хочете дізнатися про неї докладніше, загляньте в «Вікіпедію».

  Як вчити найдовші слова

  Довгі слова англійської мови частенько здаються… занадто довгими, часом навіть складним і довгим. Однак якщо розділити такі слова на складові частини, то становище тут же стане куди менш лякаючим.

  Читайте також:  Конструкція Used to (правила, вправи)

  Розподіл

  У кожному зі слів, ми відокремимо такі важливі морфеми, як префікси, суфікси і коріння.

  Але поки ми не перейшли до самих словами, давайте переконаємося, що всі ми ідентично розуміємо згадані вище терміни:

  • Коріння: головна форма слів
  • Префікси: елементи, що додаються до першої частини кореня і змінюють його значення
  • Суфікси: елементи, що додаються до останньої частини кореня і змінюють його значення

  Інтервальне повторення

  В повторенні саме головне не характер (ЯК повторювати), а таймінг тренування (КОЛИ повторювати). Краще це робити, коли ти ось-ось готовий забути вивчене. Ці моменти забування були знайдені німецьким психологом Германом Эббингаузом, який отримав так звану «криву забування».

  samoe dlinnoe slovo v anglijjskom yazyke: prochest i zapomnit142 Найдовше Слово в Англійській Мові: прочитати і запамятати

  Припустимо, ти вивчив слово. Повтори його через кілька хвилин після цього, потім — через пару годин, потім — через день, потім через 2 дні, потім — через п’ять днів, потім — через десять днів, три тижні, шість тижнів, три місяці, вісім місяців і т. д. Через деякий час слово надійно засяде в голові.

  Тренування «Повторення» зведена саме на цій техніці. Вона «підсовує» тобі вивчені слова в узгодженні з формулою інтервального повторення.

  РЕКОМЕНДУЄМО: зведи частоту повторення до мінімальної кількості, а ефективність — до максимуму, використовуючи техніку інтервального повторення.

  Групування

  Якщо у вас є значний список довгих слів, найгірше, що з ним можна зробити — це вчити його хаотично. Його можна і потрібно обробити, і згрупувати. Наприклад, спочатку ви передплачуєте дієслова, причому передплачуєте їх не підряд, а поєднуєте за типом закінчень, або передплачуєте іменники чоловічого роду, потім жіночого і окремо винятку, не попадають у ці переліки.

  samoe dlinnoe slovo v anglijjskom yazyke: prochest i zapomnit143 Найдовше Слово в Англійській Мові: прочитати і запамятати

  Таким чином, оскільки велика частина слів у нас не має відношення до винятків, ви починаєте бачити логіку мови і зберігаєте слова у зв’язці з ним подібними.

  Читайте також:  У чому різниця між disturb, worry, bother і trouble

  Чи є сенс заучувати найдовші слова англійською мовою? Безумовно є:

  • Це дасть можливість ефективніше спілкуватися. Вивчення довгих слів допоможе вам розширити свій словниковий запас англійської мови. Окремі з них дуже рідкісні, інші ж використовуються досить часто (як ви побачите з наведеного нижче списку). Якщо ви будете знати довгі слова з деякими і щодо «вузькими» значеннями, то зможете висловлювати найбільш складні, точні і ємні думки.
  • Це дозволить вам легше розуміти різні слова. Розкладаючи довгі англійські слова на частини, в конкретний момент ви почнете бачити загальні складові частини в різних словах. Саме завдяки цьому ви зможете розуміти значення різних англійських слів, не читаючи словник.
  • Ви дізнаєтеся більше про походження слів. Багато слова потрапили в англійську мову з грецької, латинської, арабської, французької та інших мов. Більш того, багато найдовші слова англійської мови мають закордонне походження! І чим краще ви будете у всьому цьому розбиратися, тим менш дивною і малозрозумілою буде здаватися для вас англійську мову. Знову ж, так ви зможете дізнатися багато цікавого про історію мов.
  • Ви зможете потренуватися з навичками усного та писемного мовлення. Всякий раз, коли ви починаєте вчити англійську мову, ви на крок близитесь до рівня вільного володіння. Займаючись розкладанням слів на складові частини, ви зможете в добавок попрактикуватися з письмової та усної промовою.
  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: