Неправильні дієслова англійської мови пісня mp3

В англійській мові всі дієслова формуються за нескладним правилам і мають три форми. Але серед них є такі, які не піддаються ніяким правилам освіти. Тому вони отримали назву «неправильні». Природно, це не дуже зручно в процесі оволодіння таким «правильним» і майже математично точним мовою.

nepravilnye glagoly anglijjskogo yazyka pesnya mp36 Неправильні дієслова англійської мови пісня mp3

У більшості тих, хто вивчає англійську мову, часто проскакують у мовленні помилки вживання форм неправильних дієслів. Ті, хто вчили англійську в школі, ще тоді встигли зненавидіти ці таблиці, коли зубрили їх, не особливо розуміючи сенс і мета, навіщо це потрібно. У дорослому віці ми вже прекрасно розуміємо, навіщо їх потрібно знати, але все-таки нам важко змусити себе вивчити цей список.

Неправильні дієслова (Irregular Verbs) — це слова, які відмінюються не за правилами. Неправильні дієслова частково зберігають давні форми. Такий тип найчастіше зустрічається у допоміжних дієслів-зв’язок. В англійській мові всього близько 500 неправильних дієслів, найбільш уживані з них — 190 слів.

Необхідний мінімум

Важливо зрозуміти, що більша частина цих слів — це високочастотна лексика, яка потрібна для повноцінної мови, як цеглинки для стін. Радує також той факт, що немає необхідності заучувати всі 500 Irregular Verbs, досить вивчити 180-190 лексем, щоб комфортно використовувати англійську мову в повсякденному спілкуванні. Однак цю частину доведеться зазубрити, оскільки неправильні дієслова — це залишки з староанглійського, і сформувалися вони без правил і системи — хаотично.

Ці дієслова особливим чином створюють форми дієприкметника минулого часу і минулого невизначеного. Вивчити всі неправильні дієслова можна тільки їх заучив. Правда, для зручності заучування можна розділити їх на певні групи. Так як ніякої логічного зв’язку між ними немає, кожен повинен створити власний алгоритм запам’ятовування.

Існує кілька основних способів утворення «невірних» дієслів:
nepravilnye glagoly anglijjskogo yazyka pesnya mp37 Неправильні дієслова англійської мови пісня mp3Способи утворення основних форм неправильних глаголовIrregular Verbs рекомендується вивчати в трьох формах:

  • Інфінітив — це початкова форма: see
  • Past Simple — минулий невизначений: saw
  • Past Participle — Дієприкметник минулого часу: seen

nepravilnye glagoly anglijjskogo yazyka pesnya mp38 Неправильні дієслова англійської мови пісня mp3Форми дієслова в английскомЧетвертая форма — це герундій або так звана ing-форма. Окремо заучувати цю форму не варто, так як вона утворюється за типовим правилам. Достатньо знати орфографію.

Про використання дієслів наочно пояснюється в першому уроці курсу Поліглот: Як вивчити англійську за 16 годин?

Як вивчити неправильні дієслова?

Добре, що є дієслова, в яких усі три форми і вимова збігаються (put-put-put). Але ж є «шкідливі» неправильні дієслова, які пишуться однаково, а транскрипція у них відмінна, тобто вимовляються по-різному: (read [ri:d] – read [red]). Щоб полегшити собі заучування, ці дієслова потрібно розділити по відповідним групам.

Іншим способом буде вчити слова за алфавітом. Наприклад, сьогодні на «А», завтра на «В», післязавтра на «З» і т. д. Можна також розділити дієслова з однаковим закінчень або з однаковим чередованиям голосних або приголосних у корені.

Лексика запам’ятовується набагато легше, якщо поділити її тематикою. Наприклад, неправильні дієслова руху, розумової діяльності, мовні, тематика грошей, освіти і т. д. Відмінний спосіб — рифмовка. Короткі римовані віршики або невеликі мр3песенки допоможуть вивчити слава набагато легше і швидше.

Вчимо наступну групу Irregular Verbs з допомогою захоплюючої mp3 пісеньки:


nepravilnye glagoly anglijjskogo yazyka pesnya mp39 Неправильні дієслова англійської мови пісня mp3Неправильні дієслова

Цей список ви можете роздрукувати, а також завантажити аудіо файл і слухати його у вільний час, таким чином, тренуючи і вимову. Адже аудіо прослуховування — це зміна виду діяльності, що дуже важливо при вивченні мови. І ще завжди вчіть з перекладом!

Створюйте власні класифікації, придумуйте ігри, дивіться відео курси, слухайте навчальне аудіо, використовуйте картки. Найголовніша порада — робіть все з хорошим настроєм!

Дивіться відео: Як вчити неправильні дієслова в англійській мові

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: