Новорічні пісні англійською мовою текст і переклад

Всіх з наступаючим! І раз вже ви вивчаєте англійську, то в новорічні свята потрібно зануритися в англомовне середовище. І крім звичної «В лісі народилася Ялиночка», можна заспівати цілий ряд англійських новорічних та різдвяних пісень, яких у НИХ, не менше, ніж у НАС. Американські, британські та канадські пісні допоможуть проникнути не тільки мову, але й культуру та традиції святкування зимових свят у США і Великобританії.
novogodnie pesni na anglijjskom yazyke tekst i perevod6 Новорічні пісні англійською мовою текст і перекладЗустрічаємо Новий Рік з англійськими піснями!У нас в Росії головним зимовим святом вважається Новий Рік. На Заході ж основні урочистості припадають на Різдво, яке вони святкують по Григоріанському календарем — 25 грудня, а у нас за Юліанським — після зустрічі Нового року — 7 січня. Тому й свята у них не Новорічні, а Різдвяні. Ну, а таке свято і його назву, як Старий Новий Рік, іноземцям взагалі ламає мозок і викликає подив.
novogodnie pesni na anglijjskom yazyke tekst i perevod7 Новорічні пісні англійською мовою текст і переклад

В англійській мові є безліч цікавих і гарних пісень про Різдво і Новий Рік, які з задоволенням співають і дорослі, і діти. Але які новорічні пісні є найбільш популярними? Представляю вам список 5 пісень, які найчастіше замовляють на зарубіжному радіо, а це значить, що вони самі популярні англійські новорічні пісні:

Jingle Bells (Дзвіночки)

Виконавець: Frank Sinatra, Boney M, Harry Lillis Bing Crosby
novogodnie pesni na anglijjskom yazyke tekst i perevod8 Новорічні пісні англійською мовою текст і перекладJingle Bells (Дзвіночки)Опис: Ця музична композиція входить до числа найвідоміших різдвяних пісень англійською мовою. Вона була написана Джеймсом Пьерпонтом ще в 19 столітті в далекому 1857 році. Її початкова назва «One horse open sleigh». З тих пір дещо змінилося і назва, і мелодія, і текст. Приміром, в оригіналу було всього 4 куплета.

Читайте також:  У чому різниця між forget і leave?

Деякі історики, зокрема Джеймс Фалд, стверджує, що «Jingle» — це дієслово в наказовому способі і перекладається це слово як «дзвони в бубонці». Але так вже історично за традицією склалося, що словосполучення «Jingle bells» прийнято розуміти «Дзвіночки». У цього треку безліч каверів, він був переведений на різні мови світу, його переспівували десятки виконавців.

Jingle Bell Rock

Виконавець: Bobby Helms


novogodnie pesni na anglijjskom yazyke tekst i perevod9 Новорічні пісні англійською мовою текст і переклад Опис:
Не менш популярна композиція, ніж попередня. Їх навіть часто плутають з-за схожої назви, проте в цілому це абсолютно різні пісні. Саме цей саундтрек ви чуєте кожен раз, коли напередодні Нового Року або Різдва дивіться любиться всім комедії «Один вдома» з Макалеем Калкіним (Кевін).

Хіт Боббі Хелмса, випущений за декілька днів до католицького Різдва 1957 року, відразу зробив приголомшливий успіх і закріпився в перших рядках тодішніх рейтингів на радіо. Тоді цей хіт став головною піснею зимових свят і є їм до сьогоднішнього дня.

Happy New Year

Виконавець:Abba
novogodnie pesni na anglijjskom yazyke tekst i perevod10 Новорічні пісні англійською мовою текст і перекладHappy New Year Опис: Ця пісня, яка перекладається буквально як «З Новим Роком», вперше була виконана шведський квартет ABBA в 1980 році. Вона входила в альбом «Super Trouper», який вийшов у листопаді того ж року. Хіт тут же був перевиданий в якості синглу в інших країнах, і навіть перевидавався в 1999 році. Її перше робоче назву було дуже веселим «Daddy don’t Get Drunk on Christmas Day», що означає «Татусю, не напивайся на Різдво». Робоча назва пісні було більш веселим: «Таточку, не напивайся на Різдво». І незважаючи на те, що текст наповнений не дуже святковими мотивами, ця композиція миттєво стала популярною, її часто можна почути напередодні новорічних свят по радіо, побачити по телебаченню.

Читайте також:  Модальні дієслова в теперішньому, минулому і майбутньому часі

We Wish You a Merry Christmas

Испольнитель: Enya, Ashanti, Disney та ін
novogodnie pesni na anglijjskom yazyke tekst i perevod11 Новорічні пісні англійською мовою текст і перекладWe Wish You a Merry Christmas Опис: Самий відомий світський гімн Різдва Христового, який з’явився ще в 16 столітті на Південно-Заході Англії. Початок це різдвяного хіта-гімну своїм корінням сягає англійською середньовічним традиціям, згідно з якими у Святвечір заможні представники громадськості давали подарунки і гроші тим, хто звіщав про народження Христа, тобто колядував.

«Ми бажаємо вам щасливого Різдва» — це твір, одне з небагатьох збережених до наших днів традиційних різдвяних пісень англійською мовою, в якому згадується також і святкування Нового Року. Це єдина залишилися пісня, яку виконували людям христослави.

The Christmas Song

Виконавець: Pentatonix, Tony Bennett, Hayley Westenra та ін.
novogodnie pesni na anglijjskom yazyke tekst i perevod12 Новорічні пісні англійською мовою текст і перекладThe Christmas Song Опис: Ще один популярний новорічний сингл, друга назва якого «Chestnuts Roasting on an Open Fire». Це навіть не просто друга назва, а свого роду пояснювальна записка, так як сьогодні кожну другу англомовну «зимову» композицію називають Christmas Song. Тому, якщо ви хочете почути саме цей хіт, то слід вказувати «Chestnuts Roasting on an Open Fire». Цю відому пісню, яка має величезну кількість варіантів виконання (від Barry Manilow до Garth Brooks), в період новорічних свят американські і британські слухачі радіо замовляють найчастіше.


Скачати слова з перекладом до пісень представленими вище.

З Новим Роком та Різдвом Христовим! Світла, миру і добра! Бажаю здійснення бажань і здійснення мрій!
novogodnie pesni na anglijjskom yazyke tekst i perevod13 Новорічні пісні англійською мовою текст і переклад

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: