Огляд EnglishDom – онлайн школа вивчення англійської мови по Скайпу

Вивчення англійської мови по Скайпу вже давно не новинка. Дистанційне навчання все більше вдосконалюється, з’являються нові методики, підходи для більш ефективного засвоєння матеріалу. Онлайн школа Инглишдом пропонує індивідуальні та групові заняття англійською по Skype. Наш огляд EnglishDom допоможе розкрити всі можливості цього сервісу, розкриє особливості навчання на цьому сайті. Платформа платна, але надає безліч безкоштовних послуг для працьовитих, терплячих і впертих користувачів.

53201818b1b4dc01702df4ae23a6e5b6 Огляд EnglishDom – онлайн школа вивчення англійської мови по Скайпу

Зміст

 • Способи навчання на EnglishDom
 • Індивідуальні заняття по Skype
  • Як проходять індивідуальні заняття
 • Групові заняття та розмовний клуб
 • Безкоштовні тематичні вебінари
 • Відмінність «Онлайн-курсів» від «Тренувань»
  • Особливості «Онлайн-курсів»
  • Особливості «Тренування»
 • Вартість навчання
 • Висновок: плюси і мінуси EnglishDom

Способи навчання на EnglishDom

Для занять у мовній школі EnglishDom існує чотири формату:

 • Індивідуальні заняття з репетитором по Skype.
 • Групові заняття з викладачем і розмовний клуб.
 • Тематичні вебінари.
 • «Онлайн-курс» і «Тренажер».
 • В першу чергу, EnglishDom.com — це платформа для індивідуальних онлайн занять з репетитором по обраному курсу. Передбачається, що ви будете займатися англійською з викладачем, періодично брати участь у групових заняттях та вебінарах. А у вільний час проходити онлайн курси, виконувати практичні вправи, вчити слова.

  Розглянемо детальніше всі формати занять в онлайн школі EnglishDom.

  Індивідуальні заняття по Skype

  Онлайн уроки по Скайпу майже нічим не відрізняються від звичайних індивідуальних занять з репетитором на дому. Ті ж уроки з викладачем, тільки по відеозв’язку.

  Щоб краще зрозуміти, як проходять онлайн заняття, сервіс пропонує пройти безкоштовно пробний урок. Для цього потрібно заповнити форму на головній сторінці сайту, вказати своє ім’я, електронну пошту, номер телефону та записатися в чергу на пробний урок.

  Мені недовго довелося чекати. Вже через 5 хвилин після подачі заявки мені зателефонував менеджер, щоб узгодити час і дату заняття. Я попросила записати мене на найближчий час. Вже через 1 годину зі мною по Skype займалася методист Катерина. Зауважу, що методист — це не ваш вчитель, а куратор.

  Замість стандартних підручників на уроках у EnglishDom використовується:

  • онлайн-платформа з інтерактивними вправами, матеріалами до лекції, які під час занять відкриваються на самому сайті;
  • навчальний посібник у форматі pdf, який демонструється за допомогою Скайпу, але не на камеру, а так, як якщо б ви відкрили його у себе на комп’ютері.

  Пробний урок тривав 30 хвилин. Катерина з’ясувала мою мету вивчення англійської, і пояснила, що цього залежить тип вправ і вибір викладача. За цей час ми з методистом поспілкувалися на англійській мові, я виконала декілька простих практичних завдань на онлайн-платформі і з цифрового підручника. Завдання ускладнювалися поступово — від необхідності підібрати пропущене слово з декількох варіантів до розповіді про себе англійською.

  Так, методист з’ясовує ваш рівень володіння мовою і, виходячи з цього і ваших уподобань, підбирає вчителя, погоджує з ним і вами графік навчання, розповідає про курсах, вартість занять та організаційних моментах. А ви отримуєте загальне уявлення, як відбуваються індивідуальні заняття по Скайпу.

  Також методист, виходячи з ваших цілей і рівня знання мови, порадить, який курс краще вибрати. Наприклад, «англійська мова» для початківців, «Розмовна англійська» для середнього рівня, «Бізнес англійська» або «Англійська з носієм мови» для просунутого рівня і т. д. Я вказала, що хочу підтягнути розмовна та ділова англійська.

  Потім вам пропонується вивчити розділ сайту з анкетами викладачів, в яких вказані досвід їх роботи та освіта, складена відеопрезентація. Ви повинні вибрати одного-двох учителів і вказати на них методисту, а він вже узгодить з план занять і графік з одним з учителів.

  Якщо навчання з репетитором з якихось причин не сподобається, то ви можете попросити методиста поміняти вам викладача.

  Рекомендація: якщо ваш рівень володіння англійською не нижче середнього рівня, то краще вибрати російськомовного вчителя, так як на початковому етапі навчатися у носія мови буде складно.

  290bc173d61021c5101a8dbf92dbed04 Огляд EnglishDom – онлайн школа вивчення англійської мови по Скайпу

  Як проходять індивідуальні заняття

  Я вирішила заощадити і відразу оплатила пакет з 20 уроків + 2 в подарунок. Після оплати занять, за вами буде закріплений викладач і особистий методист, який буде стежити за якістю навчання.

  Читайте також:  Визначні Пам'ятки Лондона

  Я вказала Єлизаветі на трьох сподобалися мені вчителів з величезного списку 200 персон, але остаточний вибір зупинила на Ганні — викладача з 7-річним стажем і широкою спеціалізацією. Чесно кажучи, заняття з нею, якось не склалися: англійська вона знала добре, але навчати йому вона не вміла, як мені здалося. Вже після другого уроку я повідомила про свої невдоволення методисту.

  Вона вибачилася і підібрала мені іншого викладача, при цьому пройдені уроки з Анною мені повернули на баланс. Як пізніше з’ясувалося, на Анну надійшло ще кілька скарг від користувачів і її попросили піти з EnglishDom.

  Нового викладача, якого мені підібрала Єлизавета, звали Марія К. Вона також спеціалізувалася на всіх курсах, і хоч стаж роботи у неї менша — усього 5 років, але у неї відразу відчувалося наявність не лише філологічного, але педагогічної освіти. Заняття з нею проходили легко і невимушено: я навчалася за інтерактивного підручника, використовували також онлайн-платформу і додаткові матеріали.

  Кожне заняття складалося з 5-6 етапів:

  • ознайомлення з темою;
  • огляд матеріалів;
  • 3 завдання;
  • бесіда;
  • підведення підсумків;
  • домашнє завдання.

  Марія вела уроки дуже доброзичливо, було помітно, що план заняття ретельно продуманий. Урок завжди починався з ознайомлення зі словами, обговорення простих питань, які ставилися до теми заняття.

  Після відповідей на запитання і тренування слів, ми переходили до граматики. Деякі моменти усно розбирали, наприклад, різницю між неформальним та формальним англійською, приклади фраз для листів різного типу, а потім переходили до письмової практичної частини.

  Інформація про граматику подавалася в дуже доступному вигляді з зручними, таблицями та помітками, без складної термінології.

  Після виконання практичних завдань ми переходили до розмовній практиці. Наприклад, я придумувала угоду по бізнесу, а викладач давала мені початок фраз з цієї теми, які я повинна була продовжити, а потім використовувати їх у нашій бесіді. Чи обговорювали цікаву тему, як правильно організувати своє робоче місце.

  В кінці уроку ми підводили підсумки, Марія задавала навідні запитання, обговорювали пройдений матеріал.

  Домашнє завдання складалося з додаткових вправ на онлайн-платформі на повторення слів і фраз, виконання граматичних вправ по пройденої темі.

  Кожен місяць потрібно проходити невелике тестування для підтвердження отриманих знань. Я успішно здала вже три таких іспиту. Планую і далі продовжувати заняття з Марією ще хоча б 3 місяці.

  Після того, як ви закінчите навчання за обраним курсом і здасте іспит, то можете отримати сертифікат від EnglishDom, що підтверджує ваші знання.

  8aeaec15d813f1b6c43b7888102111be Огляд EnglishDom – онлайн школа вивчення англійської мови по Скайпу

  Групові заняття та розмовний клуб

  Відмінним доповненням до індивідуальних уроків стануть групові онлайн заняття та розмовний клуб. Але на них можна записатися і окремо, без покупки індивідуальних лекцій з репетитором. Наприклад, якщо ви добре володієте теоретичною частиною англійської, і вам потрібно тільки відточити розмовні навички на практиці. Цим і хороший ИнглишДом, що не нав’язує тільки індивідуальні уроки.

  Групові заняття поділяються на кілька рівнів складності і також можуть проходити як з російськомовними вчителями, так і з носіями мови.

  Розкладів занять в групі, викладач, тематика, рівень складності, і кількість вільних місць відображається на сайті на інтерактивній дошці. На тиждень проводиться 3-4 рази в тиждень по 3-5 уроків на день. Ви повинні вибрати зручний час і зарезервувати місце для себе, так як кількість місць має обмеження — у кожній групі, як правило, не більше 7-8 учнів.

  Уроки в групі та розмовний клуб — це відмінна можливість навчитися вільно висловлюватися англійською та легко висловлювати думки іноземною мовою, адже розмовляти з учителем — це одне, а брати участь у бесіді з іншими учнями — зовсім інша справа. Ви перестаєте сприймати урок, як заняття, і просто обговорюєте з співрозмовниками певну тему, висловлюєте свою думку.

  Читайте також:  У чому різниця між arm і hand?

  За допомогою сервісу Google Hangouts, призначеного спеціально для спілкування в груповому чаті, ви підключаєтеся до заняття. При цьому бажано мати хороший мікрофон, навушники і працює веб-камеру, так як не дуже коректно, якщо інші учні не будуть вас бачити. Приклад груповий відео лекції ви можете подивитися в розділі «Відеоархів».

  Майте на увазі, що, тільки пройшовши перший урок, можна записатися на другу, потім на третю лекції. На все відразу заняття записатися не можна. Наприклад, ви записалися на понеділок о 13:00, пройшовши цей урок, ви можете записатися на друге заняття у вівторок або середу.

  Безкоштовні тематичні вебінари

  Вебінар — це семінар по відеозв’язку. Для вебінару спікер (викладач) вибирає певну тему, що цікавить багатьох слухачів, детально її опрацьовує та готує велику онлайн відео презентацію. Слухачі вебінару у процесі заняття або після уроку (як передбачає програма) можуть задавати спікеру питання, що цікавлять їх.

  Оскільки вебінари вимагають багато часу для серйозної підготовки, то їх проводять приблизно 1-2 рази в місяць. Такі семінари відрізняються від групових занять тим, що для уроку у розмовному клубі набирають максимум 10 учнів, а у вебінару може бути необмежена кількість слухачів.

  Крім цього, в розділах «Вебінари» і «Блог» ви можете отримати цікаві новини додаткову інформацію про традиції різних англомовних народів, про особливості англійської мови, про підготовку до міжнародних іспитів тощо Радує, що на відміну від розмовного клубу, участь в вебінарах від EnglishDom повністю безкоштовно.

  Відмінність «Онлайн-курсів» від «Тренувань»

  На сайті EnglishDom є також два розділу для самостійної роботи:

 • «Онлайн-курс» — це заняття без вчителя за допомогою інтерактивних вправ. На вибір пропонується кілька курсів: для початківців, для просунутого рівня, спеціалізовані англійська та інші. Заняття платні, але перші три уроки надаються безкоштовно, щоб учень міг вирішити, чи підходить йому цей курс.
 • «Тренування» — спрощена, зате безкоштовна версія «Онлайн-курсу».
 • Варто відзначити, що купуючи пакет індивідуальних уроків або підписку на розмовний клуб, за «Онлайн-курс» додатково платити не треба, доступ до нього відкривається автоматично.

  Розглянемо докладніше, які можливості пропонують ці розділи.

  Особливості «Онлайн-курсів»

  Всі курси в цьому розділі поділені на рівні — «Starter», «Elementary», «Pre-Intermediate та Intermediate. В будь-який з рівнів включені лекції, які вимагають наявності мікрофона, присутні розбори різних корисних тем (напої, привітання, бесіда за столом і т. д.), а також вправи на лексику і граматику.

  Ви вибираєте курс, і поетапно проходите його урок за уроком за однаковим планом:

 • Словник — знайомство з новою лексикою та закріплення слів за допомогою практичних вправ (диктант, картки тощо).
 • Теорія — викладачі за допомогою відео роликів пояснюють тонкощі вживання аналізованої лексики, граматики.
 • Практика — вправи для закріплення граматичних правил і нової лексики.
 • Life Story — відео, на якому репетитор розповідає що-небудь. Вам потрібно подивитися ролик і відповісти на питання.
 • Розмовник — той же принцип, що й у «Словнику», але опрацьовуються не слова, а загальновживані фрази.
 • Діалог — вам необхідно взаємодіяти з програмою, вибираючи правильні відповіді на озвучені репліки. Відповіді можна набирати на клавіатурі або просто промовляє в мікрофон, проте мова розпізнається погано.
 • Тест — коротке і просте тестування для перевірки знання пройденого матеріалу.
  Мені сподобалося, що в онлайн-курсах кожна тема опрацьовується якісно і різнобічно — і з точки зору лексики, і граматики, і говоріння і аудіювання. Багато уваги приділяється вивченню нових слів, фраз, закріпленню граматичних конструкцій.
 • А головне, навіть якщо не оплачувати групові або індивідуальні заняття, які відкривають доступ до курсах, немає необхідності платити за кожен онлайн-курс окремо, достатньо лише оформити підписку.

  Особливості «Тренування»

  «Тренування» — це безкоштовна полегшена версія «Онлайн-курсу», в якій лише чотири розділу:

  Читайте також:  Зовнішність англійською
 • Словник — вибираєте тематичну добірку слів і завчає їх за допомогою різних вправ.
 • Граматика — лекції на ознайомлення з англійською граматикою та закріплення правил, в кінці уроку.
 • Видеопрактика спочатку ви дивіться короткий відео-ролик, а потім слухаєте фразу за фразою і виконуєте вправи, збираючи слова в правильному порядку під фразу, як картинку з пазлів.
 • Розмовник — вибираєте добірку уживаних виразів на певну тему і завчає їх, виконуючи практичні вправи.
 • На відміну від інших подібних сервісів, на сайті Инглишдом упор робиться на інтерактивні уроки (теорія + вправи), а не взаємодія з контентом. Очевидно, що «Онлайн-курси» та «Тренування» задумані як доповнення до занять з репетитором.

  cc896c2ced4e0fe91dec879d094b652f Огляд EnglishDom – онлайн школа вивчення англійської мови по Скайпу

  Вартість навчання

  Платформа EnglishDom дозволяє займатися безкоштовно, використовуючи обмежені можливо сайту. Але для кращого ефекту, можна купити індивідуальні або групові уроки з викладачем.

  Пропонується купити пакети занять на 5, 10, 20 і 50 індивідуальних уроків з викладачем по Скайпу. Кожна лекція триває 50 хвилин. Чим більше уроків купуєте, тим нижче вартість одного заняття. Якщо брати найбільший пакет на 50 лекцій, то ціна за один урок всього 590 рублів, а якщо пакет на 5 занять, то удін урок виходить 790 рублів. Різниця відчутна!

  На сайті постійно проводяться акції. Наприклад, при оплаті 10, 20 або 50 уроків відразу, ви отримаєте ще 3 в подарунок або при замовленні 10 занять з репетитором, ви ще отримуєте 1 місяць розмовних клубів. Приведи друга і ви обидва отримаєте 2 уроку безкоштовно і т. д.

  Варто відзначити, що вартість уроків з російськомовним вчителем, викладачем, який є носієм мови, сильно відрізняються. Заняття з репетитором-носієм починаються з позначки від 1250 руб./урок.

  Як я вже згадувала, доступ до розмовної клубу відкривається автоматично, якщо купити індивідуальні заняття, але уроки в групі можна окремо оплатити. Ціна за участь в розмовному клубі становить 1450 руб./місяць або 1015 руб. на місяць, якщо заплатити одразу за рік.

  Передплата на «Онлайн-курси» коштує всього 720 руб/рік

  «Тренування» і участь у вебінарах абсолютно безкоштовні!

  8d290fb19077c3e1d3491ffe3c307fd8 Огляд EnglishDom – онлайн школа вивчення англійської мови по Скайпу

  Висновок: плюси і мінуси EnglishDom

  Якщо знайти відповідного викладача і відповідально займатися, виконуючи всі завдання, то, звичайно, від використання сервісу EnglishDom буде ефект. Також добре себе зарекомендували заняття в розмовному клубі, навіть якщо не оплачувати індивідуальні уроки. А от Онлайн-курси і тренування без попередніх форм навчання принесуть користі набагато менше.

  В цілому ж, навчання в EnglishDom має масу позитивних моментів:

 • Приємний і зручний інтерфейс.
 • Підказкам на сайті допомагають швидко освоїтися новачкові.
 • Навчання учнів від рівня Beginners і до Advanced.
 • Навчальна частина оформлена грамотно. У кожного уроку є продуманий план.
 • Велика база багатопрофільних репетиторів — понад 200 викладачів.
 • Викладач не йде бездумно за наміченим планом, а підлаштовується під учня, вибираючи, що саме йому потрібно.
 • Доступна цінова політика.
 • Можливість оплати окремих методик.
 • Можливість навчатися безкоштовно.
 • Займаючись 5 днів поспіль, ви отримуєте приємний подарунок.
 • Багато часу приділяється саме практиці, і мінімум — теорії.
 • Всі слова уроку можна додати в словник для подальшого тренування.
 • Вправи спрямовані на отримання не просто знань, а навичок спілкування/листи/аудіювання.
 • Дуже цікаві домашні завдання.
 • Величезним плюсом є прикріплення до кожного учня особистого методиста, який курирує весь процес навчання.
 • По закінченні курсу і здачі іспиту видається сертифікат.
 • Велика відеотека з цікавим матеріалом.
 • Наявність зручного мобільного додатку.
 • Хочеться також відзначити недоробки:

 • Іноді під час уроків виникають технічні неполадки, але це може статися як з вашого боку учня, так і з боку сервісу або викладача.
 • У деяких вправах кульгає озвучка пропозицій, ніби кожне слово озвучено окремо, а потім зібрані з них фрази.
 • Немає можливості оплачувати кожен урок окремо, доводиться купувати пакет мінімум на 5 занять.
 • Однак, незважаючи на це, Englishdom все ж можна назвати корисним сайтом для тих, хто вивчає англійську мову. Ця онлайн школа заслуговує високої оцінки. Рекомендую!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: