Огляд сервісу ororo tv – серіали для початківців вивчати англійську

Перегляд британських і американських фільмів і серіалів — це ще один альтернативний спосіб вивчення англійської мови для початківців. Завдяки тому, що в мові героїв звучить жива мова, використовуються вирази з повсякденного життя, ми запам’ятовуємо саме розмовну мову. Крім того, перегляд фільмів в оригіналі дозволяє практикуватися в сприйнятті англійської на слух, і відповідно, тренування вимови.

20ca7296ff5b174a4bd4c4ceef11e2d7 Огляд сервісу ororo tv – серіали для початківців вивчати англійську

Зміст

 • Ороро — відмінний спосіб заговорити англійською
  • Основні розділи сайту
  • Багатомовність субтитрів
  • Платний і безкоштовний режим
  • Результат через 6 місяців використання Огого
 • У чому перевага серіалів?
  • Friends
  • The Walking Dead
  • The Nanny
  • Misfits
  • Family Guy

Ороро — відмінний спосіб заговорити англійською

Про сайт Оroro.tv знають багато з тих, хто вивчає іноземні мови. Цей сервіс корисний всім, хто вчити англійську, тому що це один з кращих ненудних сайтів з величезним банком фільмів і серіалів з субтитрами на декількох мовах. Короткий огляд Огого. tv допоможе дізнатися його ще краще.

Меню сервісу можна переключити на іноземну мову. На даний момент, сайт функціонує російською, англійською, португальською, італійською, іспанською, польською і турецькою мовами. Спочатку використовувати Ороро можна рідною мовою, а в подальшому краще переключити меню на ту мову, яку ви вивчаєте.

Перейшовши на сайт ororo.tv, раджу вам відразу на ньому зареєструватись або авторизуватись через соціальні мережі, як це зробила я, через ВК. Для зареєстрованих користувачів сервіс надає більше можливостей. Насамперед, це можливість позначати незнайомі слова, щоб виділити їх для подальшого запам’ятовування. Крім того, система буде автоматично запам’ятовувати переглянуті відео зареєстрованих користувачів.

2364aef2bea6c690e2e0c87aff587915 Огляд сервісу ororo tv – серіали для початківців вивчати англійську

Основні розділи сайту

На Огого є два великих розділи з роликами: Серіали і Відео. Мені найбільше подобається дивитися улюблені серіали та пізнавальні відео ролики, так як на перегляд фільмів потрібно більше часу, а також у деяких з них використовується менш популярна лексика. Приміром, якщо це фентезі або історичний фільм, то і фрази там не з сучасних загальновживаних виразів.

А от різноманітність серіалів просто вражає: Вікінги, Теорія великого вибуху, Гра Престолів, Відчайдушні домогосподарки, Друзі, Надприродне, Секс у великому місті, Щоденники вампіра та ін. На сайті є також мої улюблені мультяшні серіали — Рик і Морті або Гріффіни. Почала я саме з мультсеріалів. У безкоштовної версії можна подивитися тільки одну серію на добу, тривалістю не більше 40 хвилин.

У розділі «Відео» дуже багато розважальних програм, популярних американських і британських шоу, пізнавальних документальних фільмів по 25-30 хвилин. Переглядаючи їх, ви тренуєте не тільки мовні навички, але і отримуєте додаткові знання або ж заряд гарного настрою, пізнаєте особливості британського чи американського гумору. Я волію дивитися TED-Ed, AsapScience, CrashCourse і College Humor.

Читайте також:  «50 відтінків» і 9 помилок

Зазначу, що на сайті є зручний фільтр, скориставшись яким можна вибрати жанр, рік створення, країну виробництва, студію, дату додавання серіалу або подивитися по шкалі популярності, які багатосерійні фільми користуються популярністю. Вибираючи країну виробництва, можна підібрати серіал для тренування вимови певного — британського, канадського, австралійського, американського і т. д.

Для початку я раджу вам, дивитися невеликі відеоролики і мультсеріали, а потім вже переходити до більш складним серіалу — Доктор Хаус, Корона, Хроніки Шаннары і т. д.

Багатомовність субтитрів

Великим плюсом Ороро є можливість включати субтитри відразу на декількох мовах. Наприклад, англійською та німецькою, якщо ви вивчаєте відразу два іноземних мови. З одного боку субтитри — це дуже зручно, але з іншого — вони постійно відволікають від того, що відбувається на екрані. Очі то і справа опускаються на рядки внизу.
abf51cf3e74eed7110cfe6b387f09b5e Огляд сервісу ororo tv – серіали для початківців вивчати англійську

Переглядаючи серіал, всегода можна скористатися простим перекладачем. Для цього потрібно лише навести мишкою на слово в субтитрах, і відразу з’явиться його переклад. Однак дана функція у безкоштовної версії доступна лише протягом 10 хвилин. Але я знаю, як обійти це обмеження!

Увага!!! Щоб всі субтитри переводилися безкоштовно просто скачайте і встановіть Яндекс.Перекладач!

Якщо ви побачите слово, які ви вважаєте за потрібне для подальшого запам’ятовування, то ви можете додати його до словника натиснувши на нього і натиснувши на «+». Словник знаходиться у вашому «Особистому кабінеті». Також є можливість перевірити знання слів у словнику, пройшовши простий тест. Крім цього, можна експортувати слова в exсel для подальшого повторення, роздруківки або просто зберігання на своєму комп’ютері.

Але пам’ятайте, що ця функція доступна тільки зареєстрованим користувачам! Існують й інші обмеження у безкоштовному режимі — можна додавати тільки певну кількість слів.

7d4ae31e99663303e83ce0aa9e06dc02 Огляд сервісу ororo tv – серіали для початківців вивчати англійську

Ще одна перевага Огого. tv — можливість налаштування режиму відтворення. Якщо персонажі серіалу або відео ролика говорять занадто швидко і вам важко розібрати їх мова, то швидкість відтворення можна зменшити. Добре, що ця опція безкоштовна відміну від інших подібних сайтів, де ця функція доступна тільки в платній версії.

Платний і безкоштовний режим

Будь-який користувач може випробувати основні можливості чи завжди використовувати сервіс безкоштовно, терплячи деякі обмеження. Але якщо ви хочете в повній мірі користуватися усіма опціями Ороро, то можна придбати Преміум аккаунт за ціною 300 грн/місяць.

Що можна робити в безкоштовному режимі:

 • дивитися одну серію на добу протягом 40 хвилин;
 • використовувати словник і додавати в нього нові слова 15-20 добу;
 • переклад субтитрів протягом 10 хвилин.
Читайте також:  Ввідна конструкція It is of to в англійській мові

Всі інші можливості не доступні.

Що можна робити в платному сервісі «Преміум»:

 • скачувати відео і серіали c субтитрами;
 • дивитися всі серії і передачі без обмежень по часу;
 • доступні всі відео, в тому числі новинки серіалів;
 • безлімітне кількість додавання слів до словника;
 • переклад субтитрів не обмежений у часі;
 • при купівлі абонемента на 3, 6 або 12 місяців, надається знижка.

Крім цього, підключивши «Преміум» абонемент, ви можете завантажити серії з субтитрами на свій телефон з операційною системою Android, щоб дивитися відео ролики в будь-якому місці. А ось на iPhone субтитри не працюють. Скачати багатосерійні фільми, звичайно, можна, але доведеться задовольнятися тільки переглядом в оригіналі.

Результат через 6 місяців використання Огого

Відверто кажучи, перший час (1,5−2 місяці) я мало що могла розібрати, люди ходять, про щось спілкуються… Доводилося включати уповільнення. Перші прогрес з’явився через два місяці: стала дивитися серії в звичайному режимі, розуміти більшу частину розмови без субтитрів.

Через півроку користування сайтом я стала:

 • краще сприймати живу мову носіїв;
 • набагато краще говорити по-англійськи;
 • трохи покращився вимова;
 • поповнився лексичний запас, навіть тими словами, які я в словник не додавала. Вони запам’ятовувалися на підсвідомому рівні.

Сьогодні я не просто дивлюся фільми, не відриваючись від екрану. Я вмикаю улюблений сериальчик і займаюся своїми повсякденними справами — готую, прибираю, прасую, загалом, проводжу свій час з максимальною користю для розуму і побуту.
98830d7387d423a22dca0c0650006469 Огляд сервісу ororo tv – серіали для початківців вивчати англійську

У чому перевага серіалів?

Почніть з перегляду серій з російськими субтитрами, щоб чути і розуміти суть розмови. При цьому слова, короткі фрази, словосполучення й звороти, які найчастіше повторюються, будуть відкладатися в пам’яті спільно з асоціацією ситуації, в якій вони задіяні.

Відчувши себе упевненіше, ви можете перейти до перегляду серій з англійськими субтитрами. У цьому випадку, крім навичок аудіювання, ще й відпрацьовується зорова пам’ять. Якщо ви не уловите будь-який вислів на слух, то ви зможете його прочитати. Ця методика змушує попрацювати мозок, швидше переробляти почуту і прочитану інформацію, покращує навички читання.

Ну і останній рівень — дивитися серії англійською зовсім без субтитрів. Спочатку розуміти будете лише 60-65% сказаного, але контекст допоможе зрозуміти суть розмови і простежити за розвитком сюжету. Найбільш оптимальний варіант для початківців все-таки другий.

Перегляд серіалів англійською мовою:

 • Розвиток навичок комутативних
 • Розвиток навичок аудіювання — сприйняття мови
 • Збагачення словникового запасу
 • Закріплення граматики

У ситкомах, які я зараз назву, використовуються слова легкі для запам’ятовування, а сюжет дуже захоплюючий.

Отже, 5 кращих серіалів для початківців вивчати англійську:

Friends

«Друзі» — відмінна сімейна багатосерійна комедія, у якій 10 сезонів і багатомільйонна глядацька аудиторія. Мабуть, один з кращих для вивчення англійської мови. Раджу почати саме з нього.
af16661b0f31344470ae7492bf1c7685 Огляд сервісу ororo tv – серіали для початківців вивчати англійськусеріал друзі на английскомВ центрі уваги — шість друзів зі своїми достоїнствами і недоліками, які потрапляють у різні життєві ситуації. Хлопці допомагають один одному подолати труднощі, чим ще більше зміцнюють свою дружбу.

Читайте також:  Особисті й присвійні займенники в англійській мові

Докладно про серіал читайте у статті: Вчимо англійську з «Друзями»

The Walking Dead

«Ходячі мерці» — сьогодні екстра-популярний серіал-ужастик. За кілька років встиг стати культовим і зібрав безліч кіно-премій. Останнім часом людей часто стала притягувати тема зомбі-апокаліпсису, про який і знятий фільм.
89ee77bf7401192bbb84445396e052b5 Огляд сервісу ororo tv – серіали для початківців вивчати англійськуходячі мерці на английскомЗритель спостерігає за групою людей, які намагаються вижити в екстремальних умовах, коли весь світ оточують злі й голодні зомбі. Крім боротьби проти «заражених», групі доводиться взаємодіяти з різноманітними характерами один одного. Дуже рекомендую!

The Nanny

Російський аналог — «Моя прекрасна няня» знятий за мотивами цього серіалу. До болю знайома фабульная лінія: енергійну і екстравагантну єврейку (українку) Френ Файн (няня Віка) з бідного району Нью-Йорка Куїнса (Браїлів), кидає і звільняє з бутіка модного одягу хлопець.

Продаючи косметику, дівчина потрапляє в будинок відомого продюсера (Максим Шаталін), який є вдівцем і батьком трьох дітей. Йому конче потрібна няня, і хоча він сумнівається у своєму виборі, він бере Френ на роботу в якості няні і так далі розвиваються події за відомим сюжетом.

Misfits

«Покидьки» — комедійно-фантастичний серіал для молодих і сучасних молодих людей без комплексів. Серії перенасичені молодіжної розмовної промовою, арго і навіть нецензурними виразами. Для тих, хто хоче пізнати всі принади британського сленгу — саме воно.

53f9e683f616ff6286e97dbbf1fc7f44 Огляд сервісу ororo tv – серіали для початківців вивчати англійську

Дуже цікавий сюжет: за дрібні злочини п’ятьох підлітків, які абсолютно не знайомі один з одним, відправляють на громадські роботи. У перший же день відпрацювання розгулявся сильний шторм і в хлопців вдаряє блискавка, яка наділяє їх незвичайними надприродними здібностями.

Family Guy

«Гріффіни» — комедійний мультиплікаційний серіал для дорослих. Вашій увазі представляється звичайна, на перший погляд, американська сім’я: батьки, троє дітей і собака. Гріффіни руйнують всі стандартні стереотипи: що говорить собака, малюк — тиран, катарсис практично в кожному епізоді.

0622ccca6eb4fc05f13874a8beb4c9f7 Огляд сервісу ororo tv – серіали для початківців вивчати англійську

Творці цього мультфільму висміюють, таким чином, основні пороки людства, зачіпаючи всі сфери життя: культура, політика, сімейні цінності…

Хорошим адаптованим серіалом спеціально для вивчення англійської є «Extra English», але я повторюватися не буду. Детальніше почитати про нього так серії можна подивитися тут — Серіал для вивчення англійської Extra English.

Вивчення англійської мови за допомогою таких серіалів, це не тільки цікаво, але і корисно. Ви зможете побачити англійська в дії без будь-яких шаблонів і стереотипів. Звичайно, спочатку буде складно, але по сірці вивчення мови, вам буде все легше.

У сервісі Puzzle-English є серіали спеціально адаптовані для вивчення англійської мови.

Успіхів!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: