Овочі на англійській мові в картинках з перекладом і таблицях

Привіт всім! Про що часто ми розповідаємо іноземцям, коли вони просять трохи розповісти про Росію? Правильно, про особливості російської кухні! А як же нам про неї розповісти, не знаючи назв фруктів, ягід і овочів?! Фрукти і ягоди англійською ми вже розглянули. Прийшов час вивчити, як називаються овочі англійською мовою, щоб ви могли повною мірою розповісти про свої улюблені страви і продукти.

ovoshhi na anglijjskom yazyke v kartinkakh s perevodom i tablicakh27 Овочі на англійській мові в картинках з перекладом і таблицяхВчимо назви овочів англійською

Знання назви овочів (Vegetables) по-англійськи також вам знадобитися при спілкуванні з англомовними співрозмовниками. Дуже часто в розмові ми використовуємо назву різноманітних овочів, ягід, фруктів та інших плодів. А носії ще й часто вживають безліч прислів’їв або приказок, в яких присутня назва хоча б одного з цих плодів. Наприклад:

An onion will not produce a rose.
З лука троянда не виросте.

Тому не варто недооцінювати важливість володіння даної лексикою.

Використовуємо «овочеві» картинки

Я вже не раз говорила, що одним із кращих способів вивчити багато англійських слів — це тематичні картки. Такий творчий підхід до вивчення мови дає вражаючі результати. Картки з яскравими картинками, словом англійською, з транскрипцією та перекладом легко і надовго врізаються в пам’ять, як дітей, так і батьків. Дорослі теж люблять розглядати картинки!
ovoshhi na anglijjskom yazyke v kartinkakh s perevodom i tablicakh28 Овочі на англійській мові в картинках з перекладом і таблицях

ovoshhi na anglijjskom yazyke v kartinkakh s perevodom i tablicakh29 Овочі на англійській мові в картинках з перекладом і таблицях

Існує безліч варіантів карток — просто зі словом, з картинкою і словом, з картинкою і перекладом, з картинкою і перекладом + транскрипція. Вибирайте той варіант, який вам подобається і використовуйте картки, повторюючи нову лексику, коли вам зручно — транспорт, відпочинок, перерва на роботі. Картки можна скласти самостійно і завантажити та роздрукувати вже готові заготовки з нашого сайту.

Скачати картинки з транскрипцією «Овочі»
Картинки на тему овочі з перекладом завантажити

Для того, щоб швидше запам’ятати нові слова, вирушаючи за покупками, складайте список продуктів англійською мовою:

  • Beetroot
  • Carrot
  • Dill
  • Cauliflower
  • Horseradish і т. д.

Переклад на російську мову не пишіть, а якщо ви забудете, що означає те чи інше слово, то скористайтеся карткою. Дуже проста, корисна і ефективна методика!

Овочі по-англійськи в таблиці

Ще одним хорошим способом поповнити свій лексикон необхідними словами є таблиця з транскрипцією та перекладом. Готовий список овочів ви роздруковуєте в кількох примірниках і вішаєте там, де ви знаходитесь найбільше часу. Це може бути робоче місце, вдома біля комп’ютера або прикріпити магнітиками до холодильника. При кожній можливості переглядайте таблицю і намагайтеся запам’ятати весь список, вимовляючи назву плодів вголос.

Назва

Транскрипція

Переклад

beetroot[‘bi:t, rut]буряк
garlic[‘ga:lik]часник
potato[pə’teitəu]картопля
carrot[‘kærət]морква
cabbage[‘kæbidʒ]капуста
radish[‘rædiʃ]редис
lettuce[‘letis]салат
pepper[‘pepə]перець
dill[dil]кріп
onion[‘ᴧnjən] цибуля
mushrooms[‘mʌʃrum]гриби
beans[bi:ns]боби
artichoke[‘ɑ:rtɪ’tʃəʋk]артишок
broccoli[‘brɒkəlɪ]броколі
asparagus[ əsˈpærəɡəs ]спаржа
cauliflower[‘kɔ:lə’flaʋər]цвітна капуста
chilli[‘tʃɪlɪ]перець чилі
ginger[‘dʒɪndʒər]імбир
leek[li:k]цибуля-порей
celery[‘selərɪ]селера
kohlrabi[ ˈkəulˈrɑ:bɪ ]кольрабі
parsley[‘pɑ:rslɪ]петрушка
spring onion[spriŋ ‘ᴧnjən]зелена цибуля
brussels sprouts[‘brʌsəlz’spraʋts]брюссельська капуста
zucchini, courgette, мероу squash[zu:’ki:nɪ], [kɔː’ʒet],[ˈmærəu skwɒʃ]кабачок
aurbergin[‘əʋbər’ʒɪ:n]баклажан
cymbling[ ˈsimlən]патисон
horseradish[‘hɔ:rs’rædɪʃ]хрін
turnip[‘tɜ:rnɪp]ріпа
spinach[‘spɪnɪtʃ]шпинат
sorrel[‘sɔ:rəl]щавель
basil[‘bæzəl]базилік
savory[‘seɪvərɪ]чабер

Завантажити таблицю овочі

Незважаючи на всі суперечки, які ведуться з приводу того, що називати овочами, а що ні, я постаралася у цей список включити всі назви овочів, які визнач ботаніки. Що ми звикли називати зеленню, що у нас зветься прянощів, щось- бобами, але насправді, все це назва овочів. Вивчайте мову з задоволенням і апетитом!

А я бажаю вам здоров’я та успіхів! До скорого!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: