Підручник Валентини Скульте: Англійська мова для дітей

Коли сьогодні серед відгуків про англійських підручниках промайнуло ім’я Валентини Скульте, воно мені здалося до болю знайомим. На всякий випадок порилася на полицях. Точно — ось він родименький: «Англійська для дітей» — красива чималенька книжка. Чимось дійсно давнім і рідним повіяло від неї, запахом дитинства, першим класом і ще якоюсь невловимою ностальгією. За цим підручником вчилася я, як-то непомітно навчилася писати і читати, виросла, з’явилися в моєму житті інші підручники і заняття. А книга так і залишилася стояти на полиці, і, відкривши її, наче гортаєш заново ті самі перші в житті дітей уроки англійської мови.

uchebnik valentiny skulteh: anglijjskijj yazyk dlya detejj73 Підручник Валентини Скульте: Англійська мова для дітейУроки англійської

Підручник Валентини Скульте

uchebnik valentiny skulteh: anglijjskijj yazyk dlya detejj74 Підручник Валентини Скульте: Англійська мова для дітейПідручник Валентини Скульте «Англійська для дітей»

Дивуєшся, до чого все просто: жодних страхітливих правил, у жалобних рамках, що нагадують дітям, що дитинство закінчилось і попереду сумовитий працю. Величезна маса кольорових картинок оживляє книгу: кішечки, собачки, поросятки, мишки, зайчики… Таке враження, що це не підручник з мови, а казка або запрошення приступити до нової захоплюючій грі.

Пам’ятаю, з яким цікавістю та радістю зустріла Я цю книгу, як відразу підписала в кінці, щоб не вкрали. Автор цього турботливого і копіткої праці Валентина Скульте виконала дуже важливі правила, які необхідні для кожного дитячого підручника.

Книга для першокласника повинна бути такою, щоб її хотілося взяти в руки і скоріше прочитати.

З перших же сторінок дітей навчають не тільки читати, але і писати. У книзі є місця, разлинованные, як в зошиті, рядками, де прописані букви англійського алфавіту. Згадайте, вам легко давалося звичайне російське чистописання? То ж… А тут всі англійські закарлючки, разом з назвами кожної літери. Паралельно йде навчання елементарним словами і фразами, кожне слово прив’язане до веселої картинці, питання — відповіді.

Читання і правопис повинні бути цікаві і схожі на веселу гру або вікторину.

Читаючи казки, опановуємо мову

По мірі просування від уроку до уроку, все складніше стають тексти у книзі. Це уривки з англійських оповідань і казок, після яких іде завдання, продублированное на двох мовах, що також зручно для маленьких дітей. Спочатку закриваємо лінійкою правий або лівий стовпчик, переводимо пропозицію, потім відкриваємо і читаємо правильний переклад. В кінці кожного уроку маленький словничок, а в кінці всього посібники словник об’ємний.

Підручник Скульте практичний посібник, а не підручник мови в прямому сенсі. В ньому не знайдете теоретичних пояснень, і деякі батьки вважають це недоліком. Але більшість залишає про цю книгу теплі відгуки, і головне — дітям вона подобається. Дітей можна зрозуміти: їм вчитися по ній легко і цікаво, до того ж дитячий розум влаштований так, що він запам’ятовує все на практиці і в ігровому режимі.

Спробуйте, наприклад, пояснити дітям тему «дієслова», яку важко зрозуміти і дорослій людині. А прочитавши текст і питання з переведенням до тексту, він запам’ятовує вже цілі фрази. Правил у житті дітей буде ще достатньо, вони будуть чекати їх в старших класах, коли мозок здатний сприймати більш абстрактну інформацію. Ось тоді придадуться ті навички, що вони придбали, читаючи і розмовляючи по книзі Скульте.

Навчившись розмовної мови, легше потім зрозуміти граматику.

Дійшовши до кінця підручника, Скульте, не зрадила інтересам дітей жодного разу. Здавалося б, пора і розбавити тексти який-небудь дорослої політикою або сімейно-побутової темою. А вона, навпаки, поміщає ще більш цікаві казки, вже великі. Пам’ятайте такі милі англійські казки? –

  • «Бабуся і її порося«
  • «Руда курочка і пшеничне зерно«

Ось так непомітно і «казково» проходить навчання англійської мови в молодших класах по підручнику Скульте.

Якщо ви доросла людина і зовсім не знаєте англійську, то ви теж можете вдатися до допомоги цієї чудової книги.
uchebnik valentiny skulteh: anglijjskijj yazyk dlya detejj75 Підручник Валентини Скульте: Англійська мова для дітей

Англійська для дітей (аудіокурс MP3) у форматі mp3 на диску від автора Валентина Скульте

Залишайте свій відгуки за підручником Валентини Скульты!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: