Професії зі Знанням Англійської Мови: ТОП-10 Престижних Робіт

Можна знайти відмінну роботу без знання англійської? Можна, проте чи буде вона високооплачуваною? Сьогодні ми поговоримо про сучасні й цікаві професії зі знанням англійської мови. Хочете багато заробляти?

professii so znaniem anglijjskogo yazyka: top 10 prestizhnykh rabot110 Професії зі Знанням Англійської Мови: ТОП 10 Престижних Робіт

Повсякденне життя змінюється, змінюються люди, з’являються нові професії з хитромудрими назвами. Думаєте, що отримали «немодний і несучасну» освіта економіста, або філолога? Відчуваєте труднощі з пошуком роботи за професією? Запевняємо, передчасно опускати руки, вас чекає карколомна кар’єра. Звичайно, 1 000 000 доларів в місяць ми не обіцяємо, але на хліб з маслом дійсно вистачить! Все що треба — вивчити англійську.

 • Затребуваність завжди
 • ТОП-5 професій, що вимагають англійська

  У нинішньому світі англійська мова по праву заслужив звання мови міжнародного бізнесу та багатонаціональних корпорацій.

  Починається глобальне використання англійської мови в будівництві, дизайні, флористики, психології, дипломатії, англійська стала офіційною мовою різних міжнародних організацій, таких як ООН, НАТО, Юнеско та інших.

  Зверніть увагу на те, що більша частина переговорів ведуться мовою Шекспіра і саме на цій мові на товарах індустріального виробництва пишеться країна виробник: «Made in China».

  Сьогодні багато професії вимагають ведення англійською мовою: секретар, юрист, менеджер, маркетолог та інші. Одними з найбільш високооплачуваних робіт є робота гідом-перекладачем, літературним і синхронним перекладачем.

  professii so znaniem anglijjskogo yazyka: top 10 prestizhnykh rabot111 Професії зі Знанням Англійської Мови: ТОП 10 Престижних Робіт

  Сьогодні йде повсюдна комп’ютеризація, тому набирають популярність такі професії, як веб-дизайнер, телемаркетолог і копірайтер. Без знання англійської бути хорошим фахівцем в цих областях дуже складно, так як ці професії передбачають роботу на комп’ютері, а машинний мову це англійська.

  Вкрай важливо знати англійську при роботі в модній індустрії. Ні для кого не секрет, що досить важко бути успішним у цій сфері без якісних знань англійської мови, оскільки практично вся професійна термінологія має англомовне походження. Навички англійської необхідні при роботі журналістом. Це творча діяльність, яка споруджена на спілкуванні з людьми, часто з іноземцями, сполучається з частими зарубіжними відрядженнями, тому знання англійської в цій професії Вам необхідно, щоб підійматися вгору по кар’єрних сходах.

  professii so znaniem anglijjskogo yazyka: top 10 prestizhnykh rabot112 Професії зі Знанням Англійської Мови: ТОП 10 Престижних Робіт

  Також, якщо Ви на канікулах, або у вільний час хочете працювати за кордоном, тоді зі знанням англійської Ви можете влаштуватися працівником готелю, круїзного лайнера або гувернером. Такі професії найбільш затребувані і високооплачувані за кордоном.

  Кожна грамотна людина середньовіччя в неодмінному порядку повинен був володіти латиною, а в сучасному світі роль латини можна виділити англійської мови. Вчіть англійську і збільшуйте свої життєві горизонти.

  Давайте зупинимося на кожній з цих професій детальніше.

  Читайте також:  Певний артикль в англійській мові: правила і приклади

  Журналістика

  Журналістика — одна з найбільш складних і різноманітних за функціями, способів взаємодії з аудиторією сфера продуктивної діяльності, передбачає різні творчі та організаційні види роботи в обставинах ненормованого, оперативного, інтенсивного режиму праці.

  Журналісти, кореспонденти — це фахівці, які діють у системі засобів масової інформації (друкованих ЗМІ, на телебаченні і радіо, в інтернеті) та які займаються публіцистичною діяльністю. Журналісти завжди на виду, незмінно в гущі подій соціально значущих процесів. Їхні обов’язки полягають у тому, щоб швидко зібрати, обробити, грамотно і доступно викласти злободенну інформацію.

  professii so znaniem anglijjskogo yazyka: top 10 prestizhnykh rabot113 Професії зі Знанням Англійської Мови: ТОП 10 Престижних Робіт

  Знаючи англійську мову, можна реалізувати себе в галузі міжнародної журналістики. У журналіста-міжнародника є неповторна можливість подорожувати по світу, вивчати культуру різних країн і розповідати читачам чи глядачам про події, підвалинах, пам’ятки різних народів.

  Ця цікава професія подарує позитивні емоції, закордонні поїздки, хорошу заробітну плату і популярність. Необов’язково писати статті іноземною мовою. Досить досконало знати його, щоб у закордонному відрядженні зуміти поспілкуватися з корінними жителями, дізнатися від них останні новини, отримати коментарі.

  Перекладачі

  Професія перекладача — перша з тих, де знання іноземної мови є необхідним для виконання своїх обов’язків. Перекладачі можуть працювати у видавництвах, перекладацьких бюро і різноманітних організаціях, де необхідний такий фахівець, наприклад, для перекладу документів іноземних компаній-партнерів. Виходячи із сфери діяльності перекладачі досконало повинні знати лінгвістику, орієнтуватися в мові. Це дуже важка професія, в якій чимало нюансів.

  professii so znaniem anglijjskogo yazyka: top 10 prestizhnykh rabot114 Професії зі Знанням Англійської Мови: ТОП 10 Престижних Робіт

  Наприклад, перекладач-синхроніст — запаморочливо складна, з використанням спеціального обладнання, професія. Перекладач слухає в навушниках мова і одночасно (в один і той же час) переводить її. Слухати і синхронно говорити — неймовірно важко, адже доповідача неможливо попросити повторити текст. Для оволодіння професією синхроніста потрібно грунтовне навчання. Крім того, необхідні бездоганне володіння мовою (рідною та англійською), багатий словниковий запас, добре артикульованою правильна мова, блискавична реакція і відмінна пам’ять. Для цієї професії необхідний талант, адже володіти вищезазначеними якостями можуть талановиті люди. Синхроністи вищого класу — рідкість, їх праця цінується.

  Читайте також:  Фразовий дієслово get, значення та приклади з up, away, over - Англійська мова по Скайпу

  Професія перекладача не нова, проте сучасні умови життя вимагають нового підходу в роботі. Розвиток інтернаціональних комунікацій призвело до того, що сучасні працівники бізнесу все частіше бувають за кордоном, налагоджують зв’язки з зарубіжними партнерами, проводять «розвідку боєм» на потенційного ринку збуту. Раніше людина, що супроводжує бізнесмена у закордонній поїздці, називався просто перекладачем. Він не був зацікавлений у результаті переговорів. Сьогодні керівників великих компаній приваблює не тільки простий переклад, однак і грамотний рада економіста, менеджера і т. п. Цю професійну задачу здійснює перекладач-референт.

  IT-сфера

  Без варіантів: дорога в сферу IT без володіння англійською для вас практично закрита. Навіть для отримання солідної вакансії у вітчизняних компаніях потрібні міцні базові знання цієї мови. Про міжнародних корпораціях без знання англійської навіть мріяти не варто. Якщо ви вже почали розвиватися в цьому напрямку, то, напевно, вже зрозуміли, що тестировщику і програмісту в роботі постійно доводиться стикатися з гігантським кількістю англійських термінів, починаючи від таких простих, як найменування відтінків кольору, до складних технічних термінів.

  professii so znaniem anglijjskogo yazyka: top 10 prestizhnykh rabot115 Професії зі Знанням Англійської Мови: ТОП 10 Престижних Робіт

  Без знання мови максимум, що вас чекає — це «солідна посада» сисадміна в досить перспективною фірмі. І це, не дивлячись на те, що ви, можливо, потенційний геній програмування і могли б наважитися на куди більш привабливі пропозиції роботи. Приміром, надія стати програмістом таких компаній, як Microsoft або Google зовсім не результат хворої уяви, а цілком реальна можливість.

  Ну, а якщо навіть не вийде знайти вакансію в таких монстрів IT-сфери, тоді все одно знайдеться безліч солідних компаній, зацікавлених в притоці відмінних фахівців. Погодьтеся, буде вельми прикро не використовувати свій шанс тільки з-за невисокого рівня володіння англійською мовою. А вже про упущену вигоду краще взагалі не думати. Хоча чому? Варто! Зарплата таких фахівців майже не має верхньої межі. Мінімальний рівень — від тисячі доларів. До того ж незнання англійської мови не дозволить вам розвивати і покращувати ваші професійні знання, так як більша частина всіх існуючих курсів, на яких можна завести знайомство з новими напрямками спеціальності, ведуться англійською мовою.

  Читайте також:  Займенники в англійській мові, таблиця: присвійні

  Якщо ви хочете збільшити свої знань новинками IT-сфери, а не стати за ними в чергу, чекаючи варіант дізнатися про все на рідній мові, тоді потрібно знати англійську на вельми пристойному рівні. А від того наскільки ви володієте інноваційними проектами сфери, безпосередньо залежать ваші затребуваність, кар’єрне зростання, ну і, само собою зрозуміло, гонорар.

  Маркетинг

  Маркетолог є широкопрофільним професіоналом, який працює з різними джерелами, як журналісти або кореспонденти. Він займається дослідженням інформації, виведенням продуктів на міжнародний ринок, проведенням соцопитувань, отже, мусить знати англійську мову на рівні Advanced.

  professii so znaniem anglijjskogo yazyka: top 10 prestizhnykh rabot116 Професії зі Знанням Англійської Мови: ТОП 10 Престижних Робіт

  Ще одна проблема маркетологів різної спеціалізації — відсутність якісної літератури, перекладеної на російську мову. Деякі книги потрібно читати тоді, коли вони лише надійшли в продаж, а очікування російськомовної версії пов’язано з втратою часу. Немає навчання немає досвіду і знань, а отже, підручник з англійської мови має бути настільною книгою будь-якого маркетолога.

  Юриспруденція

  Адвокати вузько спеціалізуються на наданні професійної юридичної допомоги, оберігаючи інтереси приватних осіб і організацій, відстоюючи їх права в суді. У даному сегменті спостерігається висока конкуренція, отже, багато компаній висувають до адвокатів серйозні запити, одне з головних — знання англійської мови на рівні Upper-Intermediate і більше.

  professii so znaniem anglijjskogo yazyka: top 10 prestizhnykh rabot117 Професії зі Знанням Англійської Мови: ТОП 10 Престижних Робіт

  Також адвокатам рекомендується постійно відвідувати тематичні курси, призначені для юристів, які дадуть можливість досконально вивчити специфічні терміни, поняття, стандарти їх вживання і тонкощі перекладу. Необхідно поглиблювати як розмовні, так і граматичні навички, що автоматично збільшить престиж фахівця, як професіонала.

  Затребуваність завжди

  Найпоширеніший іноземна мова — англійська. В цілому, на сьогодні це самий затребуваний мова в області бізнесу. Знання англійської, безсумнівно, робить легше і пошук роботи за кордоном, якщо це потрібно. Великі компанії, в основному працюють у сфері туризму, відпочинку та розваг, завжди володіють вакансіями для аніматорів, вихователів, танцюристів і співаків, кухарів, кухонних робітників, барменів, офіціантів, покоївок і т. д.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: