Робочий зошит з англійської мови

Напевно англійська досі для тебе найстрашніший предмет? Готуючись до уроку, контрольної чи екзамену, ти перерываешь весь інтернет у пошуках так званих гдз — готових домашніх завдань. І припустимо, ти їх знайдеш. У нас чимало вчителів з дуже маленькою зарплатою і навіть міністрів, і ще незрозуміло кого в цій складній ланцюжку, коли навіть самі секретні завдання по ЄДІ раптом стають відомі заздалегідь. Але от невдача: ти дбайливо все перекатал і приготував шпори з англійської, прийняв безпрецедентні заходи по конспірації і проходження всіх постів контролю, але конвертик відкривається… і там виявляється зовсім інше завдання. Ось тобі й гдз!

Болісне розчарування і екстремальні пошуки виходу, спроби відшукати хоч мінімум із запасників пам’яті, але там порожньо… Щоб уникнути такого страшного сценарію, ми тобі пропонуємо дуже простий вихід — придбай робочий зошит з англійської мови.

rabochaya tetrad po anglijjskomu yazyku79 Робочий зошит з англійської мови

Геть назавжди страх перед іспитами

Відразу попереджаємо: це не шпаргалка. Скажи, тобі не набридло принижуватися в цьому постійному страху: бути проваленим на іспиті? Пора, нарешті, тобі винищити в собі цю вічну тугу по шпаргалці, і почати хоч щось робити самому. Якщо ти хочеш освоїти хоча б мінімум по мові, тобі доведеться поворушити звивинами і виконувати вправи з англійської. Адже це так просто! Навіть якщо половину шкільного курсу ти проґавив, граючи прямо на уроці в ігри або розмовляючи з симпатичною сусідкою, не все ще втрачено, якщо у тебе є робочий зошит. Це як опора для тебе, відштовхнувшись від якої, ти можеш зрушити, якщо не Землю, то себе з мертвої точки!

Сьогодні поняття гдз плавно перетекло в назву розв’язник, в якому теж є готові відповіді на вправи. Але все ж розв’язник та гдз — це дещо різні речі, хоча по-старому решебники продовжують називати готовими домашніми завданнями, тобто гдз. Різниця між ними така:

  • решебники випускаються сьогодні офіційно як додаткові навчальні посібники, походження ж гдз часто невідомо
  • розв’язник пропонує виконані вправи, прив’язані до конкретної робочої зошити
  • купивши розв’язник і зошит, ти зможеш самостійно готуватися до іспиту, чого не скажеш про гдз (тим більше, якщо його автори будуть запевняти, що це «на всі 100% -відповіді на завдання майбутнього ЄДІ)

Знаю, у тебе може виникнути спокуса придбати тільки розв’язник. Але невже ти не скористаєшся спробою спочатку вирішити щось самому, а потім перевірити себе, перш ніж зазирнути у відповіді?

Себе поважай, і мозок не разжижай!

Така тонка, але така змістовна зошит

Існує багато збірок і решебников з англійської дуже шанованих авторів, але подивися, які вони товсті! А до іспиту залишилося вже «енну» кількість днів… Тобі доведеться працювати «стаханівськими» методами, щоб переварити таку кількість вправ. Чим хороша робоча зошит, адже не дарма у неї така назва? Ось приміром, зошит Биболетовой. У неї не 400 або 500 сторінок, а всього 82. Це під силу тобі? І це не розбавлений матеріал, який тобі потрібно буде з лупою вишукувати і по крихтах виловлювати з давніх пожовклих сторінок, а сконцентроване ядро, де зібрано весь необхідний мінімум для тебе.

Суворе відповідність навчальній програмі

Биболетова, прив’язала свої зошити строго до навчальної програми. В них зібрані вправи за темами навчального року, Якщо ти виконаєш їх, то іспит для тебе більше не страшний. Спектр вправ — від шкільних і сімейних тим до глобальних: цивілізація і прогрес, світ можливостей і навіть зміна клімату. Рівною їм за компетентності є і роботи Лапицкой.

Зошити педагогів Биболетовой і Лапицкой допоможуть підтягнути твою лексику з рівня «London is the capital of the Great Britain» на рівень сучасного розумного людини. Хочеться порадити ці зошити і батькам. Заповнювати порожні графи в зошити, зразок своєї улюбленої розмальовки, дитині буде в радість, як у грі. Повернемося знову до дорослим «оболтусам». Для того щоб оминути експрес-метод, купуй робочий зошит не в кінці року, за три дні до іспиту, а в самому початку. Якщо ти будеш вести її дбайливо, як щоденник, виконуючи вправи після кожного уроку, то весь процес навчання мови і справді пройде непомітно і з задоволенням. А цього власне й домагається, і Биболетова, і Лапицька, і інші подібні їм автори.

Хіба важко виконувати по кілька разів на тиждень парочку вправ? Так, для цього треба попрацювати, але зовсім трохи. Зате наприкінці року така зошит перетворюється в саму, що ні на є безцінну «шпаргалку» для тебе, звичайно в переносному значенні, так як це робота, виконана тобою.

Спочатку ти працюєш над зошитом, потім вона працює на тебе.

Перед іспитом тобі залишиться тільки перегорнути її. Ти не впевнений і хочеш перевірити себе, чи правильно ти виконав вправи? Придбай тоді розв’язник, випущені тими ж авторами (Биболетовой, Лапицкой), де знайдеш відповіді на всі вправи. Але до решебнику і підглядання в відповіді вдавайся тільки тоді, коли самостійно виконаєш всі вправи. В іншому випадку зошит з решебником перетворяться в банальну шпаргалку вже в прямому сенсі, і їх відмінності від гдз нівелюється.

Що дає зошит

  • можливість практично освоїти мову і підготуватися до іспиту
  • економію часу при охоплення всього навчального матеріалу
  • підвищення власної самооцінки
  • вчить самостійності і відповідальності
  • можливість проконтролювати себе за допомогою відповідей в решебнике

Подивіться відео
rabochaya tetrad po anglijjskomu yazyku80 Робочий зошит з англійської мови

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: