Розповідь англійською мовою про одного: як і про що писати

Людині притаманне прагнення до спілкування і дружбу. Протягом усього життя кожен зустрічає досить багато людей, і кожен погодиться, що йти по життю легше з ким-то. Можна бути знайомим з багатьма людьми, але тільки деякі з них можна назвати справжнім другом. З такою людиною просто і надійно. З одним можна ділити горе і радість. З часом може прийти розуміння, що ця людина з кожним днем робиться все ближче. При розмові про дружбу на розум часто приходить образ справжнього вірного друга. Читайте на нашому сайті про те, як написати розповідь англійською мовою про одного.

rasskaz na anglijjskom yazyke pro druga: kak i o chem pisat144 Розповідь англійською мовою про одного: як і про що писати

Введення

Розповідь про близького друга можна розпочати з короткого ліричного відступу, яке допоможе налаштувати читача на відповідний лад, саме такою, якою ви б хотіли передати своїм текстом, наприклад:

Friends come and go throughout our life, and each friendship is a one-of-a-kind relationship. Some friends are a joy to be with while others may bore us to death.

Друзі приходять і йдуть на протязі всього нашого життя, і кожна дружба — це унікальні стосунки. Деякі друзі — це радість, а інші можуть втомити нас до смерті.

rasskaz na anglijjskom yazyke pro druga: kak i o chem pisat145 Розповідь англійською мовою про одного: як і про що писати

Потім можна продовжити виразною прислів’ям про дружбу, або цікавим висловлюванням про одного, а також спробувати пояснити їх значення:

Friendship is a great gift and those people who have it are lucky ones. One can say that making friends is not a big deal, but it is not so easy to find a real one. I am absolutely convinced that every person needs a true friend, who will support, who will give a piece of advice and who will understand you as nobody in the world. They say that it is much easier to bear troubles if someone shares them with you, and you feel happier if someone can share your joy. So, today i’d like to tell you about one of the most important people in my life.

Дружба — це великий дар, і ті люди, у яких він є, можуть назвати себе справжніми щасливчиками. Хтось може сказати, що знайти друзів зовсім нескладно, але знайти хоч одного справжнього — непросте завдання. Я абсолютно впевнений, що кожна людина потребує сьогодення друга, який підтримає, дасть пораду і зрозуміє тебе як ніхто інший. Кажуть, що винести біди легше, коли є хтось, хто розділить їх з тобою, і ти станеш набагато щасливішим, якщо хтось розділить твою радість. Тому сьогодні я б хотів розповісти вам про одну з найбільш важливих особистостей в моєму житті.

Головна частина

В основній частині слід детальніше зупинитися на свого друга. Тут можна розповісти про те, як ви завели знайомство (якщо цього не було розпочато розповідь), викласти зовнішність і характер свого друга. Тут можна розповідати про все, що приходить в голову, проте постарайтеся виділити найголовніше.

Читайте також:  Відеоуроки для вивчення англійської мови - LEARN ENGLISH - Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

rasskaz na anglijjskom yazyke pro druga: kak i o chem pisat146 Розповідь англійською мовою про одного: як і про що писати

His name is Dmitri. He is 16 years old. We are classmates and have been friends for a very long time already. Dima is much taller than me. He has fair hair and blue eyes. Dima plays in our local basketball team. By the way, thanks to him I started to train in our school’s gym in the evenings.

Dima is a very good friend. We have a lot of fun together. We laugh at each other’s jokes and have plenty to talk about. In addition to that Dima is a very purposeful person. He knows what university he will enter after school. It is clear that he wants his life to be related to sports.

Його звуть Дмитро. Йому 16 років. Ми вчимося в одному класі і дружимо вже дуже давно. Діма набагато вище мене. У нього світле волосся і блакитні очі. Діма грає в місцевої баскетбольної команді. До речі, саме завдяки йому я став ходити в наш шкільний тренажерний зал вечорами.

Діма — дуже хороший друг. Ми дуже весело проводимо час. Ми сміємося над жартами один одного, і нам є про що поговорити. А ще Діма — дуже цілеспрямована людина. Він знає, в який університет буде поступати після школи. Звичайно, він вирішив пов’язати своє життя зі спортом.

rasskaz na anglijjskom yazyke pro druga: kak i o chem pisat147 Розповідь англійською мовою про одного: як і про що писати

Точно також можна розповісти детальніше про риси людини, які роблять справжню дружбу і непорушною, розповісти про те, що найбільше до душі одного:

Dima’s an only child and his parents love him very much. His father is a lawyer. He is the most brilliant man i’ve ever met. He knows everything there is to know about the law. His mother is a music teacher. No wonder Dima is so talented. He’s got a very good ear for music. He likes jazz and plays the piano very well.

We spend a lot of time together. We often watch video or listen to music. Sometimes we go to theatre, or walk around the centre of the city, visiting small cafes, museums, art galleries, and shops.

We talk for hours about all sorts of things (politics, love, teachers, and girls). Wediscussfilms, televisionprogrammes, books.

I never quarrel with Dima. But if there is some misunderstanding between us we try to make peace as soon as possible. What I like best about him is that he is always willing to help and share his knowledge, thoughts, and feelings. I respect for him his fairness, strong will, intellect, and modesty.

Діма — єдина дитина, і батьки дуже його люблять. Його батько – адвокат. Він самий чудовий чоловік, якого я коли-небудь зустрічав. Він знає, все, що треба знати про закон. Його мати — вчителька музики. Не дивно, що Діма настільки талановитий. У нього дуже хороший музичний слух. Він любить джаз і дуже добре грає на фортепіано.

Ми проводимо багато часу разом. Ми часто дивимося відеофільми або слухаємо музику. Іноді ми йдемо в театр або на прогулянку по центру міста, відвідуємо маленькі кафе, музеї, художні галереї та магазини.

Ми говоримо протягом багатьох годин про різні речі (політиці, любові, вчителів і дівчаток). Ми обговорюємо фільми, телевізійні програми, книги.

Я ніколи не сварюся з Дімою. Але якщо між нами трапляється невелике непорозуміння, ми намагаємося помиритися як можна швидше. Найбільше я люблю в ньому те, що він завжди готовий допомогти і поділитися своїми знаннями, думками і почуттями. Я поважаю його за справедливість, сильну волю, інтелект і скромність.

Висновок

rasskaz na anglijjskom yazyke pro druga: kak i o chem pisat148 Розповідь англійською мовою про одного: як і про що писати

В довершення всього можна підвести підсумок про те, якою стала життя з приходом в неї одного і які у вас плани:

Now we are going to enter the University. We read a lot together, learn, write compositions. We attend special courses for school – leavers. We help each other to become students in the nearest future. Wearefaithfulfriends.

Зараз ми збираємося вступати в університет. Ми багато разом читаємо, вивчаємо, пишемо твори. Ми відвідуємо спеціальні курси для випускників шкіл. Ми допомагаємо один одному, щоб в найближчому майбутньому стати студентами. Ми вірні друзі.

Вирази на тему «Дружба»

Нижче наведено список популярних виразів та словосполучень, які допоможуть вам при написанні оповідання про свого друга:

 • togetonwelltogether — добре ладити один з одним
 • tohitoffwithsmb. -знайти спільну мову, подружитися
 • tobethickasthieves — бути найкращими друзями/ водою не розіллєш
 • a friendship of old standing — стараядружба/многолетняядружба
 • to have something in common — иметьчто-тообщее
 • fair-weatherfriend — друг, який поруч тільки у сприятливих ситуаціях, а при виникненні труднощів і проблем — він «пропадає».
 • friendsinhighplaces – друзі у «вищих колах», що займають важливі посади, які можуть сприяти у вирішенні проблем.
 • circle of friends — кругдрузей.
 • to get on like a house on fire — быстросблизиться, подружитися
 • togoback a longway — бути старими друзями або знайомими
 • to be on friendly опорі with smb. — бытьнадружескойногескем-то
 • tofalloutwithsmboversmth — посваритися з ким-небудь з-за чого-небудь
 • torelyonsmb — покладатися на кого-небудь
 • to give a helping hand — допомагати
 • tomakepeace — миритися
 • tocountonsmb. — розраховувати на кого-небудь
Читайте також:  Вживання певного артикля (Definite) в англійській

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: