Самий Кращий Самовчитель Англійської Мови: ТОП-6 Видань

Питання засвоєння іноземної мови, рано чи пізно постає перед кожним інтелігентною людиною. Можливо стимулом для його вивчення буде життєва необхідність, а може вам просто заманеться довести собі, що ви чогось варті. У будь-якому випадку, найголовніше для успіху — прагнення, без нього, як кажуть, «пиши пропало». У статті нижче ми розберемо як вибрати найкращий самовчитель англійської мови, які вони бувають і як краще їх використовувати.

samyjj luchshijj samouchitel anglijjskogo yazyka: top 6 izdanijj67 Самий Кращий Самовчитель Англійської Мови: ТОП 6 Видань

 • ТОП-6 самовчителів
  • K. Эккерсли
  • Наталія Бонк
  • Комаров. А.
  • Драгункин А.
  • Петрова А.
  • Куліш Ст.
 • Різнобічний охоплення
 • Види самовчителів

  Прийняти рішення займатися англійською мовою і прийшовши в книжковий магазин, ви побачите дуже багато незрозуміло чим відрізняються один від одного підручників. Найчастіше різниця справді невелика, але можна виділити три основні види посібників:

  • Класичні самовчителі — звичайна книга з уроками, завданнями, вправами. Щось на зразок шкільного навчального посібника. Наприклад, «Самий кращий самовчитель англійської мови» А. Петрової, В. Орлової. Добре підходять для самостійних занять.
  • Глянцеві підручники-курси — набори яскраво проілюстрованих посібників, схожих на журнали, CD-додатком і високим цінником. Наприклад, серія «Headway». Книги поділяються за рівнями, тому однією книжкою вже не відбудешся. Часто експлуатуються на курсах.
  • Граматичні підручники — суворі книжки без картинок, що складаються в основному з вправ. Зокрема: «Практична граматика англійської мови» Качаловой і Ізраїльович. Необхідні тим, хто знає ази начебто алфавіту та фонетики, але хоче налягти на граматику.

  Плюс до цього можна додати безліч спеціальних книжок, наприклад, книга тільки про фразовых дієсловах або тільки про ідіомах.

  Вибір самовчителя

  Щоб самостійно вивчити іноземну мову, потрібно мати під рукою хороші матеріали. Навчання буде найбільш ефективним, якщо ви навчитеся підбирати гарні керівництва з англійської мови.

  samyjj luchshijj samouchitel anglijjskogo yazyka: top 6 izdanijj68 Самий Кращий Самовчитель Англійської Мови: ТОП 6 Видань

  Нестачі в навчальних матеріалах в наш час немає, навпаки, існує стільки самовчителів, що виникає питання: як серед них знайти підходящий. Щоб вам було легше зробити вибір, вам необхідно чітко визначити цілі, які ви переслідуєте, а ми, в свою чергу, виділимо критерії хорошого самовчителя і основні моменти, на які потрібно особливо звернути увагу.

  Адже від якості матеріалів, на які ви спираєтесь у навчальному процесі, залежить ваш прогрес в англійській. Зрозуміло, не все тримається на самоучителях, наприклад, навички спілкування не можна напрацювати в такому форматі роботи, вони прийдуть тільки з практикою. Однак з допомогою підручників можна самостійно вивчити граматику і напрацювати словниковий запас.

  Читайте також:  55 найуживаніших слів англійського сленгу

  Самовчителі дозволяють рухатися за особистим графіком, завжди мати інформацію при собі, вчитися скрізь, де ви побажаєте, і не залежати від інших людей. А ті, хто думає, що вчити мову по керівництву неефективно, напевно, просто одного разу помилилися, купуючи хороший самовчитель з англійської мови.

  Критерії вибору

  Визначившись з завданнями вивчення англійської мови, варто приділити увагу деяким моментам. До них відносяться такі аспекти:

  • Щоб більш повно відпрацювати граматику, потрібно віддати перевагу книжкам, що містить вправи, відповіді до них. Без можливості випробувати свої знання складно визначити ступінь засвоєння матеріалу.
  • Виклад інформації. В чудовому самовчителі є докладні пояснення граматичних правил, а також вправи, з допомогою яких освоїти правопис набагато простіше.
  • Інформація може бути розбита по блокам або подаватись в змішаному порядку. Для себе варто визначитися, який з варіантів найбільш прийнятний для більш повного і глибокого вивчення інформації.
  • Є аудіокурс в самовчителі? Такий ресурс буде незамінний тим, хто бажає правильно опрацювати акцент. Якщо англійська мова вивчається для читання і відправки документів — цей пункт не відіграє важливої і першорядної ролі.
  • Розмір шрифту. У друкованому варіанті книга повинна бути комфортною для читання. Тут потрібно звернути увагу на заповнення, розмір, зручність при читанні, наявність картинок і багато іншого. Це допоможе простіше і комфортніше сприймати знання. Кишеньковий розмір підручника дасть можливість скрізь його носити з собою, однак при цьому розмір шрифту в ньому буде найчастіше дрібним.
  • Курс самонавчання варто шукати, виходячи з особистих переваг. Чужа думка, безумовно, може бути передбачено, однак вирішальним чинником має стати власне сприйняття.

  ТОП-6 самовчителів

  Їх так багато: тоненьких, всього 10 уроків, або в кілька товстих томів. З аудиоприложением і без нього, розрекламованих і невідомих. Який вибрати? Про це ми вам розповіли вище, зараз же ми підготували для Вас список самих кращих, на наш досвідчений погляд, самовчителів.

  samyjj luchshijj samouchitel anglijjskogo yazyka: top 6 izdanijj69 Самий Кращий Самовчитель Англійської Мови: ТОП 6 Видань

  K. Эккерсли

  «Базовий курс англійської мови» K. Эккерсли вважається російською версією відомого самовчителя ‘Essential English for foreign students’, розробленого світилом британської філології. Акцент у підручнику поставлений на письмову і усну мову. Весь новий матеріал дається у зв’язку з уже дослідженим, тому в результаті ви отримаєте систематизовані знання з англійської мови. У книзі понад 700 сторінок, осиливши які, ви опануєте англійською на розмовному рівні. До посібника додається диск для опрацювання фонетичного матеріалу.

  Читайте також:  Способи словотворення в англійській мові

  samyjj luchshijj samouchitel anglijjskogo yazyka: top 6 izdanijj70 Самий Кращий Самовчитель Англійської Мови: ТОП 6 Видань

  Гідності. Матеріал подано з гумором — певні історії насправді дуже смішні. Багато прикладів. Необхідну кількість вправ. Цікавий фактичний матеріал. Детальні пояснення. Наявність звукового супроводу.

  Недоліки. Керівництво чорно-біле, ілюстрації не цікаві — тому, якщо ви звикли до відмінним барвистим підручниками, даний самовчитель викличе у вас тугу. Недостатньо граматичного матеріалу, хоча буде в самий раз для тих, хто вивчає англійську тільки для спілкування.

  Наталія Бонк

  samyjj luchshijj samouchitel anglijjskogo yazyka: top 6 izdanijj71 Самий Кращий Самовчитель Англійської Мови: ТОП 6 Видань

  «Англійська крок за кроком» Наталії Бонк видний автор, на книгах якого виросло не одне покоління учнів. «Англійська крок за кроком» являє собою традиційний навчальний посібник, який пропонує масу цікавих вправ, аналіз граматики і фонетики, а також аудіо уроки на окремих CD. А ви знали, що це майже самий кращий самовчитель англійської мови, який можна знайти в мережі. Він розрахований на учнів, які вивчають мову з нуля. За 1-2 року навчання автор обіцяє, що ви дійдете до рівня B1, або Intermediate.

  Комаров. А.

  «Самовчитель англійської мови. Систематичний фундаментальний курс» Комарова А.с піде як початківцям, так і продовжують вивчати англійську мову своїми силами. Побудований за особливою авторської концепції навчання іноземним мовам. Матеріал подається від елементарного до складного. До кінця самовчителя будете знати англійську дійсно добре. Написаний просто і зрозуміло, підійде для вивчення англійської мови з нуля.

  samyjj luchshijj samouchitel anglijjskogo yazyka: top 6 izdanijj72 Самий Кращий Самовчитель Англійської Мови: ТОП 6 Видань

  Гідності. Одночасне освоєння читання, письма, говоріння і т. д. — це справжній підручник, не потребує доповнень. Хороша візуалізація: схеми, діаграми, ілюстрації.

  Недоліки. Відсутній звуковий супровід.

  Драгункин А.

  «Англійська за 3,5 дня для учили і забули. Інтенсифікатор вашого англійського» Драгункина А.

  samyjj luchshijj samouchitel anglijjskogo yazyka: top 6 izdanijj73 Самий Кращий Самовчитель Англійської Мови: ТОП 6 Видань

  Хочете вивчити англійську своїми силами, але сил вистачає лише на кілька уроків? Бажаєте освоїти деталі і нюанси, які вже протягом багатьох років вам не зрозумілі? Марите перетворити англійська в доступну логічну систему? Тоді ця аналітична методика вам в допомогу. Книга складається з 4-х розділів, де доступно і досить інтенсивно розбираються більше ста елементів, вісім закінчень і десь десять умов коректності англомовного мовлення. Даний курс допоможе почати грамотно розмовляти, розвинути та закріпити знання англійської на практиці, а також помножити словниковий запас.

  Читайте також:  Незліченні і обчислюються іменники в англійській

  Петрова А.

  «Самий кращий самовчитель англійської мови» Петрової А. і Орлової В. — дуже хороший самовчитель. Весь матеріал описаний простим і зрозумілим мовою, матеріал засвоюється моментально і фіксується вправами, які слідують за уроками. У вправах також є невеликі тексти, які необхідно читати і перекладати, за ними йдуть слова і переклад, що спрощує завдання і допомагає швидше запам’ятати слова.

  samyjj luchshijj samouchitel anglijjskogo yazyka: top 6 izdanijj74 Самий Кращий Самовчитель Англійської Мови: ТОП 6 Видань

  Він складається з трьох частин. У першій частині дається експрес-курс вивчення англійської мови. Тут представлений головний граматичний і словотвірний матеріал, необхідний для вивчення мови в стислі терміни. У другій частині розміщені вправи для тренування і текстові матеріали, що сприяють вивченню нової лексики. Третя частина містить спеціальні матеріали, що сприяють формуванню навичок усного мовлення. Кожна частина супроводжується англо-російським словником.

  Курс призначений для всіх, хто тільки починає вивчати англійську мову, а також для тих, хто хотів би воскресити свої знання.

  Куліш Ст.

  «Самовчитель англійської мови: сучасна методика інтенсивного навчання» Куліша.

  Даний посібник потрібно для тих, хто хоче в швидкі терміни оволодіти найпопулярнішим з іноземних мов — англійською. Самовчитель побудований на методиці ЄШКО, а це значить, що транскрипція всіх слів подається російськими літерами, що дозволить використовувати самовчитель навіть тим, хто досконалий новачок у вивченні мов.

  Посібник складається з 3-х частин. У першій ви навчитеся читати англійські слова, у другій ознайомитеся з граматикою, а в третій — із ситуаціями спілкування на певні теми.

  samyjj luchshijj samouchitel anglijjskogo yazyka: top 6 izdanijj75 Самий Кращий Самовчитель Англійської Мови: ТОП 6 Видань

  Гідності. До всіх вправ в самовчителі надані відповіді, тобто ви самостійно можете тримати під контролем свій прогрес. Слова, які необхідно запам’ятати, для того, щоб результативно просуватися у вивченні, позначені спеціальним значком — так ви не перегляньте нічого важливого!

  Недоліки. До ймовірних недоліків я б віднесла сама побудова підручника, де спершу ви займаєтеся лише фонетикою, потім — граматикою, і тільки на останньому етапі застосовуєте і те, і інше для того, щоб навчитися говорити і писати. Нема звукового супроводу.

  Різнобічний охоплення

  Не забувайте, що навіть хороший самовчитель англійської мови — не єдиний навчальний матеріал, який вам потрібно використовувати при вивченні мови. Практикуйте набуті знання при кожній можливості, читайте книги, слухайте аудіоматеріали та англійська мова буде ще однією вашою життєвою перемогою.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: