Серіал Extra English дивитися 2 серію онлайн

Всім привіт! Ми продовжуємо вивчати англійську розмовну мову з допомогою гумористичного ситуаційного навчального серіалу «Extra English». Ви вже подивилися 1 серію Еxtra Еnglish, дізналися головних героїв і навчилися знайомитися. Сьогодні ми подивимося extra english episode 2, в якій Гектор відправитися за покупками. Ми побуваємо в нових ситуаціях і навчимося новим фразами і словами.

Програму «Extra English» з субтитрами використовують початківці вивчати англійську мову з нуля з різних країн і континентів. У цього сучасного комедійного серіалу також багато шанувальників, які знаю мову, але їм цікаво дивитися сам сюжет цієї картини. У 2 серії глядачі отримують можливість побачити Тауерський міст, знамениті двоярусні автобуси, Темзу і інші визначні пам’ятки нічного міста.

Що я дізнаюся з нової серії?

serial extra english smotret 2 seriyu onlajjn47 Серіал Extra English дивитися 2 серію онлайнКоли ви будете дивитися 2 епізод «Extra English» з субтитрами онлайн, в ході спілкування головних героїв, ви дізнаєтеся як сказати «Я застудився», як робити покупки — тобто, як правильно вести діалог у магазині з продавцем. Ви вивчіть назва деякої взуття — тапочки туфлі; одягу — піджак, штани, сорочка, бандана; продуктів — дині, яйця, лимони, корм для собак; частини тіла — руки, ноги, голова.

Крім того, для початківців буде корисно вивчити деякі цифри і почути, як вони вимовляються, коли поміщені в пропозицію. Також ви вивчіть фрази етикету, дізнаєтеся, як по-англійськи сказати Доброго ранку, Привіт, Будьте ласкаві, дякую, Добрий день, будь Ласка, Удачі, Мені шкода та ін. Спостерігаючи за діалогами, глядач не тільки поповнює лексичний запас, але і тренує правильну вимову.

Як розгортаються події в 2 серії?

Гектор продовжує жити у подружок. Кожна хоче, щоб цей красень став її бойфрендом, тому починають змагатися, а Нік хоче зблизитися аргентинцем, щоб стати другом багатія. Бажаючи догодити іноземцю, кожен купує йому одяг на свій смак (Нік — байкерський стиль, Бріджет — модний, а Енні — ковбойський), щоб поліпшити його стиль і оновити старомодний гардероб.

serial extra english smotret 2 seriyu onlajjn48 Серіал Extra English дивитися 2 серію онлайн

Але іноземець, одночасно одягнувши все, що йому купили друзі, виглядає ще гірше, ніж у своєму старомодному костюмі, так стилі подарованої одягу погано поєднуються один з одним. Тому він вирішує самостійно відправитися по магазинах, щоб змінитися, попередньо прорепетировав з допомогою дівчаток діалог з продавцем.

Всупереч невтішним очікуванням британців, аргентинець, зробивши шопінг, повертається в прекрасному вигляді — стильні штани, елегантна сорочка, шкіряний піджак, навіть зачіска чудово поєднується з новим іміджем. Друзі німіють від подиву, а дівчата закохуються в Гектора ще більше. Вони навіть забувають про простуду і своє погане самопочуття, коли іноземець входить в кімнату.

Таким чином, розгортаються основні події в 2 серії навчальної програми по вивченню англійської мови для повсякденного спілкування.

Починайте дивитися онлайн 2 серію серіалу з субтитрами «Extra Englishh» прямо зараз!

Відео віддалено у зв’язку з порушенням авторських прав.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: