Серіал Extra English дивитися 3 серію онлайн

І знову Здрастуйте, шановні читачі та глядачі! Продовжуємо дивитися серіал «Extra English» і вивчати розмовну живу англійську мову. Подивившись 2 серію Extra English, ви навчилися робити покупки, вивчили назви одягу, продуктів, частин тіла, деякі числа. Сьогодні я вам пропоную дивитися extra english episode 3, де Гектор збирається на побачення. Приємного перегляду!
serial extra english smotret 3 seriyu onlajjn44 Серіал Extra English дивитися 3 серію онлайнсеріал «Extra English»

Навчальна програма «Extra English» дозволяє швидко та екстра задоволенням навчитися спілкуватися англійською з носіями мови. Завдяки субтитрів навіть початківець здатний розібратися, про що йдеться на екрані. У цьому курсі використовують найефективніші методики. Фрази і слова, вживані в повсякденному житті, спеціально підібрані і скомбіновані так, щоб їх легше запам’ятати.

Комедійний онлайн серіал «Extra English» з субтитрами дає можливість навіть починаючому без зайвої напруги вивчити англійську, переглядаючи цікавий гумористичний відео матеріал. Навчаючись за цією програмою, створеної фахівцями з Великобританії, користувач отримує унікальний шанс в самі короткі терміни в кілька разів примножити запас лексики та оволодіти відмінним англійською вимовою.

Що мені розповість 3 серія?

serial extra english smotret 3 seriyu onlajjn45 Серіал Extra English дивитися 3 серію онлайнДумаю, ви вже на собі відчули, що «Екстра Інгліш» — це сучасна, ефективна і захоплююча методика навчання, яка дозволить вам розуміти мову і впевнено розмовляти англійською. У 3 епізоді глядачі вчаться розповідати про себе, про свої уподобання, захоплення та хобі. Дізнаються, як англійською вказати напрямки — вправо-вліво, вгору-вниз.

Разом з персонажами серіалу, ви навчитеся говорити компліменти, вживати красиві епітети, описувати зовнішність. Ще раз повторіть рахунок від 1 до …8 :0, а також десятки і сотні. Звичайно, вивчіть багато інших корисних виразів і слів. І в черговий раз переконаєтеся в тому, що брехня до добра не доведе. Завжди говоріть тільки правду!

Перед тим, як дивитися 3 серію онлайн, ознайомтеся з основними подіями, які відбуватимуться в серіалі «Extra English» і спробуйте зовсім не дивитися на субтитри. Вчіться сприймати англійську мову носіїв на слух. Намагайтеся вловити кожне слово і інтонацію, з якою воно вимовляється.

Вивчаємо сюжет 3 серії

Аргентинець знаходить касету з гімнастичними вправами і повторює за дівчиною на екрані. Бріджет вирішує привернути його увагу, і одягнувши відвертий сексуальний наряд для спортзалу вирішує сама почати тренувати іноземця. Але захопившись вправами, забуває про Гекторе, який статут, давно сидить на дивані. Нік, почувши дивні звуки за дверима, вривається в кімнату подружок, але заспокоюється, бачачи, що це всього лише гімнастика.

serial extra english smotret 3 seriyu onlajjn46 Серіал Extra English дивитися 3 серію онлайнБачачи, що Гектор не звертає уваги ні на одну з дівчат, Енні намагається знайти хлопця з Інтернету і заповнює анкету на сайті знайомств. Про це дізнаються всі друзі, і хлопці, вирішивши, що вони нічим не гірше вирішують теж заповнити анкети на тому ж сайті, представившись мільйонерами. Дівчата йдуть в спортзал і доручають аргентинцеві зайнятися домашніми справами — прання, добриво рослин. Але багач, за якого всі завжди робили слуги, природно все псує.

Хлопці йдуть, а Бріджет і Енні повернувшись з аеробіки бачать зіпсовані рослини, парфуми та одяг, виявляють листи, надіслані хлопчикам з сайту знайомств. Бажаючи їм помститися, видаляють численні повідомлення і йдуть у комп’ютерний салон. Тим часом хлопці повертаються і бачать нові повідомлення від танцівниць популярного мюзиклу, не знаючи, що це їм пишуть героїні серіалу «Extra English».

Хлопчики дуже радісні призначають побачення з танцівницями у дівчаток будинку. Нік вчить Гектора говорити компліменти очікуваним красуням. Яке ж було їх здивування, коли замість артисток мюзиклу в кімнату увійшли аніматори — люди в костюмах тварин або інших об’єктів. Незабаром дівчата знімають маски і пропонують «мільйонерам» заплатити за зіпсовані предмети.

Ось така ситуація відбувається в 3 серії навчального серіалу «Extra English». Кожен читач може дивитися 3 епізод онлайн прямо зараз з субтитрами.

Бажаю вам успіхів та великих перемог!

Вступайте в нашу групу в контакті в ній розміщені всі серій серіалу Extra English.

Відео віддалено у зв’язку з порушенням авторських прав.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: