Серіал Extra English дивитися 4 серію онлайн

Всім привіт! Думаю, ви, як і я, вже встигли полюбити забавних героїв навчального серіалу «Extra English». Ми вже переглянули онлайн 3 серії з субтитрами, і багато чому навчилися знайомству, рахунку, фразам ввічливості, здійснення покупок і т. д. Прийшов час дивитися extra english episode 4, в якому розвивається тема працевлаштування. Субтитри допоможуть вам зрозуміти сенс слів, якщо ваш англійський все ще на низькому рівні.

serial extra english smotret 4 seriyu onlajjn42 Серіал Extra English дивитися 4 серію онлайнсеріалу «Extra English»

Програма онлайн розмовного курсу «Extra English» отримала багато схвальних відгуків, як від репетиторів та викладачів, так і від учнів, які навчилися розмовляти англійською, саме завдяки даній методиці. Крім того, вони відзначають, що їх вимова стало набагато краще, грамотніше і чистіше після проходження курсу Екстра Інгліш.

По своєму досвіду можу сказати, що дивитися «Extra English» одне задоволення. Час пролітає непомітно. Але все ж не варто дивитися всі серії відразу. Досягніть того, щоб могли зрозуміти кожне слово окремо взятого епізоду без субтитрів, і тільки після цього переходьте до наступної серії. Ну, а поки що приготуйтеся отримувати задоволення від перегляду 4 відео уроку улюбленого серіалу.

Чому навчить 4 епізод?

Як я вже писала вище, в 4 серії «Extra English» розглядається тема працевлаштування, а також кухні. Переглядаючи 4 лекцію, ви вивчите назви страв — суп з турецького гороху, яловичина, гарячий кави. Дізнаєтеся, як попросити меню і рахунок, якщо ви обідаєте в кафе або ресторані. Крім того, глядач зможе дізнатися назви деяких професій.

Також у цій серії показано, як важливо правильно вимовляти кожен звук, щоб правильно висловлюватися і не потрапити в незручну ситуацію або не сказати смішну безглуздість, замість серйозної фрази. Тому чітко вимовляєте букву при спілкуванні з носіями англійської мови. І знову ж у перерві між діалогами можна споглядати прекрасні види нічного Лондона.

Основні події 4 серії

Нік намагається знайти роботу, заповнюючи резюме з комп’ютера у дівчаток. Спрацьовує сигналізація про пожежу і подруги вибігають з кімнати, але виявляють, що сигналізація спрацювала з-за того, що підгоріли яйця, поставлені варитися. Бріджет зривається на Ніка, думаючи, що це він не простежив за плитою, обзиваючи його божевільним, але дізнавшись, що це зробив Гектор, вона абсолютно змінюється в обличчі і все йому прощає.

Бачачи гарне плаття в журналі, дівчата представляють себе на церемонії вручення кінопремії разом зі своїми уявними кавалерами — Брі з аргентинцем, а Енні з Ніком. Але дізнавшись ціну сукні вони сильно засмучуються, Гектор бажає їм допомогти, але щоб вони не здогадалися, що він дуже-дуже багатий, іноземець повідомляє, що хоче влаштуватися на роботу. Подружки, бажаючи допомогти йому, перебирають список вакансій через Інтернет.

serial extra english smotret 4 seriyu onlajjn43 Серіал Extra English дивитися 4 серію онлайнУ той же вечір Бріджет дзвонить її бос Говард на прізвисько Восьминіг, від грошей якого вона без розуму. Шеф пропонує пообідати Брі, вона щаслива. Нік ревнує, а друзі, переживаючи за Брі, пропонують організувати вечерю у них вдома. Сусід готовий перевтілитися в кухаря, а аргентинець в офіціанта. Брюнетка спочатку відмовляється, але не може встояти перед умовляннями Гектора і дає свою згоду.

Репетируючи майбутній діловий обід, хлопці розігрують діалог між офіціантом та відвідувачем ресторану. Тим часом дівчаткам приносять посилки, в яких виявляють сукні. Звичайно, це зробив Гектор, але подружки думають, що це подарунки від Говарда, так як у вкладеній записці була написана тільки буква «Р.». І ось з’являється довгоочікуваний гість.

Хоч хлопцям і не подобається Бос подружки, вони дуже старалися приготувати і подати шикарна вечеря. Але Говард весь час висміює хлопчиків і їх старання. Тоді хлопці підсипають йому каву гострий перець. Шеф Брі починає ображати друзів, на що вона встає на захист аргентинця і виставляє боса за двері. Таким чином, Бріджет втрачає роботу, і дівчатка дізнаються, що плаття купив не Говард, а їх Гектор. Ну, а Ніку зарубіжний друг подарував…

А що отримай Нік ви дізнаєтеся, коли будете дивитися 4 серію «Extra English». Приємного перегляду!

Відео віддалено у зв’язку з порушенням авторських прав.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: