Серіал Extra English дивитися 5 серію онлайн

Привіт всім! Ось ми і непомітно підійшли до 5 серії навчального серіалу розмовної англійської «Extra English». Швидко пролетіли попередні 4 серії, і у вас вже повинен був набратися не малий словниково-фразовий арсенал для більш-менш комфортного спілкування англійською мовою. Сьогодні ми переглянемо черговий, 5 епізод програми з освоєння розмовної англійської.

serial extra english smotret 5 seriyu onlajjn39 Серіал Extra English дивитися 5 серію онлайнсеріал Extra English

До цього моменту у вас точно повинно вийти дивитися 5 серію «Extra English» без англійських субтитрів, і тим більше без російського перекладу. Тому включіть онлайн урок в оригіналі і намагайтеся зрозуміти кожне слово і вслухатися у кожен звук. Так ви не тільки запам’ятайте багато нової лексики, але й зможете самостійно поставити собі максимально чисте вимова.

5 серія це свого роду рубіж — пройдений рівень для початківців! Далі матеріал буде трохи ускладнюватися. Проста лексика замінять на більш складну. Тому знову перегляньте всі 5 епізодів, досконально вивчите всі навчальні моменти без субтитрів, щоб перейти на наступний-середній рівень. Але ви не лякайтеся, якщо ви добре простудіювали всі попередні уроки, то різниці навіть не помітите.

Що я дізнаюся з 5 епізоду?

serial extra english smotret 5 seriyu onlajjn40 Серіал Extra English дивитися 5 серію онлайнІ от з самого початку — прекрасний вид на величезне лондонське колесо огляду. Сподіваюся, коли-то я туди потраплю і пройдусь по красивих вулицях нічного міста. Ну, а в «Extra English» тим часом розповідається про те, як вести прогноз погоди. Глядачі вивчають відповідну лексику — сторони світу (північ, захід, південь, схід), природні явища і стани (сонце, спека, вітер, дощ, гроза, блискавки) і супутні предмети (парасоля, купальник).

Крім того, в ході бесіди персонажів, глядачі дивляться навчальне відео онлайн і дізнаються, як запитати про час і назвати день тижня. З допомогою субтитрів учні також вчаться розуміти і складати рекламні слогани, готувати різні страви зі звичайних продуктів, завдяки докладному опису процесу приготування одного з страв.

Пізнавальний курс «Extra English» в цьому епізоді розкриває значення нових виразів, допомагає зрозуміти, чим живуть персонажі, а значить і пересічна молодь Англії. Це відмінна можливість зануритися в культуру країни і вивчити жива англійська, який використовують сучасні жителі Великобританії.

Що відбувається в 5 серії?

Гектор тепер живе у Ніка, але хлопці все одно не можуть залишити дівчат в самоті і весь час без стуку вриваються в їх кімнату. Що, природно, не подобається Bridget і Annie. До того ж Ніку за несплату відключили телефон, і він використовує телефонний апарат подружок. Друзі помічають, що Енні надмірно захоплена телевізійними програмами в цілому, і рекламної зокрема.

serial extra english smotret 5 seriyu onlajjn41 Серіал Extra English дивитися 5 серію онлайнМіж тим, Nick влаштовується на роботу. Тепер він ведучий прогнозу погода — народжується зірка. Хлопець мріє про славу, дівчаток, Голлівуді. А дівчат дістають постійні дзвінки нікому Року Трасту. А Енні сходить з розуму від рекламних роликів і вже сама знімає домашні ролики, її улюбленим відео стає реклама шоколадного мусу для закоханих.

Почувши в рекламі, що шлях до подруги лежить через шлунок, Hector має намір навчитися готувати шоколадний мус. Він намагається повторити всі дії за телевізійним кухарем, але у нього це погано виходить, і замість чудово смачного мусу у нього виходить незрозуміла огидна рідина. Енні намагається йому допомогти, але Бріджет весь час постає між ними.

У призначений час друзі включають телевізор і бачать, що Рок Траст — це їх сусід Нік, який дуже смішно веде прогноз погоди. Енні і Гектор готують шоколадний мус і знімають рекламний ролик разом. А за Ніком женеться натовп закоханих прихильниць, він щасливий раптово звалилася на нього популярності.

Так закінчується 5 урок популярного серіалу «Extra English». Бажаю вам задоволення від перегляду. До скорого!

Відео віддалено у зв’язку з порушенням авторських прав.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: