Серіал Extra English дивитися онлайн

Здрастуйте, дорогі друзі!

Ось я і закінчую серію ознайомчих статей про навчальному онлайн серіалі «Extra English». Ви вже подивилися 5 серій з субтитрами російською або англійською мовою. Вже можете вільно самостійно перевести діалоги улюблених героїв. Тому я не бачу сенсу далі описувати кожен епізод. Далі ви будете самі дивитися онлайн уроки і дізнаватися, про що йде мова. Думаю, у вас не виникне з цим проблем, так як ви вже достатньо обізнані.

serial extra english smotret onlajjn91 Серіал Extra English дивитися онлайнсеріал «Extra English»

Всього в програмі «Extra English» 30 серій, кожна з 22-25 хвилин цього часу цілком достатньо, щоб навчатися англійській мові з насолодою. Спеціального перекладу не потрібно, так як є і росіяни, і англійські субтитри, які в разі необхідності можна взагалі відключити. У загальному і цілому, це дуже хороший веселий і добрий онлайн серіал з досить простий лексикою і нехитрою, але дуже цікавою сюжетною лінією.

Програма розроблена англійськими методистами, дидактиками і педагогами спеціально для іноземців, які бажають вивчити англійську мову з нуля. Ідеально підійде для початківців поліглотів і просто шанувальників хороших ситуаційних комедій. «Extra English» допоможе простежити за правильним британським вимовою героїв і поставити правильне вимова звуків і слів самим глядачам.

Про що серіал Extra English?

serial extra english smotret onlajjn92 Серіал Extra English дивитися онлайнДля тих, хто ще не почав дивитися «Екстра Інгліш» онлайн ще раз нагадаю основний сюжет комедії. Дія повільно розгортається в невеликій лондонській квартирі між чотирма молодими людьми. Енні і Бріджет живуть у цій самій квартирі, Нік є їх сусідом, закоханим в одну з дівчат. Але до них з Аргентини приїжджає Гектор — таємний мільйонер, охочий вивчити мову і завести справжніх друзів.

Іноземець дуже погано говорить англійською, і друзі з усіх сил намагаються навчити його правильному, розмовної, живої мови та молодіжному сленгу. Все це відбувається в гумористичній формі. Тому дивитися комедію дуже цікаво, ще жоден глядач не занудьгував. Крім того, у Енні є мила собачка Чарлі, яка іноді з’являється в епізодах і є сполучною елементів діалогів.

В кожному відео уроці розглядається нова тема і відповідна лексика. Але все це подається в невимушеній формі так, що учні навіть не вникають у те, що вони насправді знаходяться на онлайн лекції, а не просто дивляться веселе кіно. Цінність цієї програми полягає в тому, що в ній використовується звичайні побутові ситуації: розмови про погоду, знайомство, пошук роботи, прогулянка, приготування вечері, продукти, похід в магазин чи до лікаря та ін.

У висновку

serial extra english smotret onlajjn93 Серіал Extra English дивитися онлайнПідводячи підсумки, хочеться сказати, що подивившись всі онлайн серії «Extra English», ви значно поповніть свій арсенал лексики і будете впевнено відчувати себе повноцінним учасником бесіди з іноземцями. Всього 30 лекції, навіть через день, переглядаючи урок, вже через два місяці ваш рівень істотно зросте. Головне, уважно дивитися, переводити і запам’ятовувати незрозумілі вирази, намагаючись запам’ятати їх вимова.

Вам вдалося поспостерігати за розвитком доль кожного персонажа, детально вивчити кожного героя любовного квадрата з відео курсу «Extra English». Нік, Енні, Бріджет і Гектор стали не просто вашими вчителями розмовної англійської, але добрими друзями. Настійно рекомендую всім своїм друзям для загального розвитку і розваги, навіть якщо вони не вчать англійську мову.

Мені було дуже цікаво дивитися, як іноземець адаптується до англомовному середовищі, а вам? Розкажіть, що вам найбільше сподобалося в серіалі. Хто ваш улюблений герой? Чи допоміг вам «Extra English» покращити розмовну англійську? Мені дуже важливо знати вашу вагома думка.

Вступайте в нашу групу в Контакті і дивіться всі серії онлайн прямо зараз. Приємного перегляду, веселого і корисного проведення часу разом з «Extra English»!

Шоста серія серіалу Extra English

Відео було видалено у зв’язку з порушенням авторських прав.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: