Серіал вивчення англійської для початківців Extra English

Британський комедійний освітній серіал «Extra English» призначений спеціально для вивчення англійської мови, як другої. Кожна серія містить навчальний момент», в якому матеріал пояснюється з точки зору граматики — дуже легко і зручно. І звичайно, в серіалі відмінний розмовна англійська. Вимова — британське, як і гумор.
serial izucheniya anglijjskogo dlya nachinayushhikh extra english36 Серіал вивчення англійської для початківців Extra English

serial izucheniya anglijjskogo dlya nachinayushhikh extra english37 Серіал вивчення англійської для початківців Extra EnglishСеріал для вивчення англійської Extra English

Говорять ясно, чітко, неквапливо. Значно полегшують процес навчання субтитри. Можна зупинити в будь-якому моменті і прочитати слово, яке не розчули. Легкий і простий сюжет, багато смішних моментів. Серії короткі, в середньому по 24-25 хвилин. Ця програма ідеально підходить для самостійного вивчення англійської онлайн.

Щоб дивитися «Extra English» з субтитрами, отримувати користь і при цьому отримувати задоволення, достатньо володіти звичайним шкільним рівнем володіння мовою. Словниковий запас буде поповнюватися при перегляді легко і без напруги. На даний момент — це один з кращих навчальних серіалів для початківців вивчати англійську.

У чому переваги Extra English?

Рекомендую дивитися саме цей комедійний серіал всім, хто хоче швидко оволодіти розмовною мовою і разом з тим отримувати задоволення від перегляду серій.

Відмітні особливості «Extra English»:

  • Використання ефективних методів запам’ятовування побутових слів і фраз. Так як ви будете захоплені сюжетом, то повчальні моменти ви навіть н помітите, але вони будуть відкладати в ваша підсвідомість
  • Всі актори говорять чітко, виразно, емоційно, тому ви без праці зможете зрозуміти, про що мова
  • До кожної серії вшиті англійські субтитри, але при бажанні можна знайти епізоди без них або підключити росіяни
  • Життєві пригоди головних персонажів і веселий британський гумор нікого не залишить байдужими
  • Допомагає в найкоротші терміни оволодіти бездоганною вимовою і максимально розширити словниковий/фразовий запас

Так багато вже сказано про захоплюючій фабульної лінії, так в чому суть ситкому?

У центрі уваги — 4 головних героя. Дві дівчини — Енні і Бріджет — знімають в Лондоні маленьку квартирку. Енні — м’яка, ласкава брюнетка, любляча тварин, Бріджет — навпаки — цілеспрямована, красива, трохи стервозна блондинка, в яку закоханий їх сусід Нік — найвідчайдушніший і веселий персонаж.

serial izucheniya anglijjskogo dlya nachinayushhikh extra english38 Серіал вивчення англійської для початківців Extra EnglishВідмітні особливості «Extra English»

Але самі захоплюючі пригоди зав’язуються з того моменту, коли приїжджає хлопець з Аргентини — Гектор. Він дуже погано розмовляє англійською та ще й у нього жахливий іспанський акцент. Але друзі готові допомогти йому і разом з ним пройти неймовірні історії і пригоди.

«Extra English» — це захоплюючий, ефективний, сучасний стиль вивчення англійської мови. Переглянувши серіал, і засвоївши сказані в ньому фрази та мовленнєві звороти, глядачі будуть розуміти британську мова і зможуть досить добре спілкуватися з носіями мови. Навчатися з допомогою «Екстра Інгліш» можуть як абсолютні новачки, так і користувачі володіють початковими знаннями.

Дивитися серіал-курс «Extra English» онлайн можна на нашому сайті. Кількість серій буде постійно збільшуватися. Отже, починаємо! Приємного перегляду!

Extra English

Відео видалено у зв’язку з порушенням авторських прав.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: