Що таке small talk англійською?

small talk Що таке small talk англійською?

Small talk англійською – це коротка невимушена бесіда. Вона може відбутися з барменом в кафе або перед вашим співбесідою. Вміння вести такі розмови допомагає налагоджувати соціальну життя.

Правила small talk

 1. Обговорюйте прості і зрозумілі усім теми. Не варто піднімати вузькопрофільні питання, пов’язані з вашою професійною діяльністю. Деякі люди бояться здатися дурними і тому починають розмову зі складних пропозицій і висновків. Однак це лише збентежить вашого співрозмовника.
 2. Уникайте спірних тем: політику, релігію і т. д. Їх обговорення може спровокувати конфлікт чи взаємну неприязнь. Завжди враховуйте менталітет тієї країни, у якій перебуваєте, т. к. список заборонених тем скрізь різний.
 3. Уникайте занадто особистих зізнань (формат small talk увазі, що ви говорите з малознайомою людиною). Це може заплутати співрозмовника.
 4. Не задавайте занадто відвертих запитань. Наприклад, про зарплату або про статус романтичних відносин.
 5. Не задавайте питань, на які можна відповісти тільки “так” або “ні”. Це заведе діалог в глухий кут. Такий тип питань називається закритим.
 6. Уникайте інтимних подробиць, пов’язаних з роботою вашого організму.
 7. Використовуйте прості слова і пропозиції.
 8. Не брешіть. Така модель поведінки відразу зіпсує враження про вас.

Для того, щоб бути гарним співрозмовником, потрібно постійно розвиватися: читати книги, ходити на виставки і відвідувати театри. Будьте в курсі останніх подій, і тоді ви зможете підтримати будь світський розмова.

Гарні теми для обговорення

Найбільш поширені варіанти:

 1. Погода. З цієї теми найпростіше почати діалог.
 2. Якщо ви приходите на співбесіду, то під час small talk ви можете сказати, що вам подобається офіс або район, де він знаходиться.
 3. Якщо ви знаходитесь на якийсь вечірки або презентації, можете сказати, що вам подобається організація або їжа.
 4. Зробіть комплімент вашому співрозмовнику, але не перестарайтеся, а то людині здається, що ви лестите.

Користь коротких діалогів

Вміння правильно вести small talk робить вас більш привітним і приємною людиною в очах людей. Також короткі діалоги допомагають завести корисні зв’язки. Якщо ви тільки привіталися, то вас, швидше за все, не запам’ятають. Поговоривши з людиною хоча б 2 хвилини, ви залишите слід в його пам’яті, що потім може допомогти вам.

Часто коротка розмова відбувається перед співбесідою. Це робиться для того, щоб кандидат розслабився і не хвилювався. Коли він не хвилюється, роботодавцю простіше побачити його професійні навички. Завдяки вмінню вести короткі бесіди ви можете отримати роботу своєї мрії.

Під час діалогу уважно слухайте вашого співрозмовника. В його промові може бути згадка теми, яка вам обом цікаве, що допоможе зблизитися. Також звертайте увагу на міміку і жести. По обличчю можна зрозуміти, наскільки обговорюване питання приємний співрозмовнику, а за схрещені руках ви можете здогадатися про те, що людині з вами некомфортно, і намагатися це виправити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту й натисніть Ctrl+Enter.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн