Skyeng Travel — вчіть англійську в англомовній країні

Відома думка, що краще всього вивчати мову там, де нею розмовляють. Щодо «найкраще» ми б посперечалися, все ж у двадцять першому столітті живемо — глобалізація, всі справи, але ось користь від цього дійсно буде, особливо для практики розмовної мови.

Але навіть у горезвісній мовному середовищі можна заблукати і замість чистого вимови Каньє Уеста виробити у себе акцент якого-небудь реднека з Техасу. Щоб такого не сталося, краще їхати вчитися в мовну школу: тут вам і середовище, в якому кожен праска з вами говорить по-англійськи, і сучасні методи викладання, які зроблять навчання цікавим і швидким.

Вставши перед питанням вибору мовної школи за кордоном, довіртеся нам — ми в цій справі дещо та розуміємо. Спеціально для вашої зручності ми розробили сервіс Skyeng Travel.

Отже, короткий лікнеп по сервісу.

skyeng travel? ?uchite anglijjskijj v angloyazychnojj strane1 Skyeng Travel — вчіть англійську в англомовній країні

Що це

Skyeng Travel — це сервіс для пошуку мовних курсів з англійської за кордоном. Як люблять говорити наші маркетологи, це як AirBnb, тільки ви шукаєте не житло, а місце для вивчення мови.

Крім цього, Skyeng Travel включає в себе ще кілька продуктів:

  • Сервіс Talk — персональний супровід протягом всієї поїздки, коли досвідчений ментор дає щоденні індивідуальні завдання з метою вивести ваш розмовну мову на новий рівень;
  • Допомога в отриманні візи і покупки страховки;
  • Skyeng Camp — дитячий табір з максимальним зануренням у англійська, коли мовою розмовляють не тільки на заняттях, але і весь інший день.

Для кого

Спочатку сервіс був доступний лише учням школи Skyeng, він допомагав їм знайти перевірену школу за кордоном, щоб поєднати приємне з корисним: помандрувати і заодно попрактикувати мову. Але потім ми подумали, що нема чого приховувати таке диво від інших, і зробили Skyeng Travel відкритим для всіх.

Як користуватися

Вибираєте свою мету (бізнес-англійська, загальна англійська або дитячий), потім вибираєте країну (класичні США, Великобританія, Ірландія, Канада або екзотичні Мальта і Австралія). Позначаєте бажану вартість навчання, і… та-дам! Ось вам список мовних шкіл у цій країні.

skyeng travel? ?uchite anglijjskijj v angloyazychnojj strane2 Skyeng Travel — вчіть англійську в англомовній країні

У кожної школи є рейтинг, який становлять користувачі Skyeng Travel. На сторінці школи також можна почитати детальну інформацію про неї, подивитися розташування на карті і просто фоточки, загалом, все, як ви звикли.

Якщо школа сподобалася, і ціна підходить, натискайте кнопку «Забронювати», вводите свій телефон і чекайте — тепер за справу беруться наші менеджери. Вони зателефонують вам і допоможуть абсолютно зі всім: починаючи з оформлення візи і покупки квитків і закінчуючи поверненням додому. Загалом, з ними ви не пропадете, обіцяємо.

Чому мені слід вибрати Skyeng Travel?

Ми дуже ретельно відбираємо школи і навіть відмовляємо багатьом відомим компаніям,якщо вони не проходять по нашим стандартам якості. Кожну школу ми відбираємо за більш ніж 20 критеріями, в яких оцінюємо:

  • якість освіти (кваліфікація викладачів + відгуки учнів);
  • акредитацію школи міністерством освіти країни;
  • рівень сервісу;
  • безпека району, в якому знаходиться школа;
  • і багато інших

Завдяки сервісу Talk ми буквально за ручку доведемо вас до відчутного результату і гарантуємо, що ви не лише пройдете навчання в крутий школі, але і наочно помітите різницю в своєму рівні англійської до і після поїздки.

Ми беремо на себе всю паперову роботу і спілкування зі школою, вам залишається тільки вибрати вподобане навчальний заклад, а про все інше подбаємо ми

А які дива ми витворяємо з отриманням візи! Були випадки, коли люди, які отримали вже 3 відмови у візі, після звернення до нас отримували дозвіл на в’їзд у країну!

Якщо ви загорілися ідеєю повчитися в мовній школі в США або на Мальті і вже відчуваєте знайомий запах шкільної дошки і крейди, заходьте на Skyeng Travel, вибирайте школу і вирушайте в дорогу. А ми вам у всьому допоможемо!

skyeng travel? ?uchite anglijjskijj v angloyazychnojj strane3 Skyeng Travel — вчіть англійську в англомовній країні

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн