Таблиця 100 базових іменників з перекладом англійською

На початковому етапі вивчення англійської мови ви повинні в першу чергу напрацювати хоча б невеликий словниковий запас. Тоді ви зможете рухатися далі, поступово розширюючи його. Якщо ви новачок, то 500 опрацьованих слів англійською мовою — це цілком достатньо для початку. Але це не означає, що потрібно відкрити словник і вчити все підряд у алфавітом порядку.

Для початку, ви повинні підібрати і вивчити лише найбільш уживані слова у повсякденній мові, назвемо їх базовими словами. Для того щоб ви могли хоч трохи орієнтуватися в англійській мові і розуміти фрази на буденні теми, в цей базовий словничок повинні входити різні частини мови. Основними і найбільш численними є: іменники, дієслова і прикметники.

Зараз ми зупинимося саме на іменників. Для того щоб спростити вам завдання, ми отсортировали для вас 100 іменників англійською мовою, які потрібно знати перш за все, і склали таблицю. Пропоную вам згадати, якими характеристиками має іменник в англійській мові.

 Таблиця 100 базових іменників з перекладом англійськоюЩо можуть означати іменники в англійській мові?

Іменник в англійській мові

Ім’я іменник — це одна з найважливіших частин мови в англійській мові. Іменник може позначати предмети, живі істоти, абстрактні поняття і явища. Іменник відповідає на питання «хто?» і «що?».

Згідно выражаемому значенням іменники можна класифікувати на власні — proper (Great Britain — Великобританія, Olga Popova — Ольга Попова) і нарицательные — common (freedom — свобода, а woman — жінка). Нарицательные поділяються на конкретні (a table — стіл) і абстрактні (love — любов), живі (a dog — собака) і неживі (a house — будинок).

Іменники також класифікують на обчислюються (a pen — ручка, pens — ручки) та необчислювальні (bread − хліб, advice — порада). Детальніше з цією темою знайомтеся у статті «Обчислювальні та необчислювальні іменники в англійській мові».

З цією темою дуже тісно пов’язана тема утворення множини іменників, якій ми присвятили окрему статтю. Крім категорії числа (number), іменник має категорії роду (gender) і категорією відмінка (case).

За своїм морфологічним складом іменники діляться на прості (sky — небо, man — чоловік), похідні (friendship — дружба, teacher — учитель) та складені (seaman — моряк, girl-friend — подруга). Знайомтеся з цією темою у статті «Освіта іменників в англійській мові».

100 базових іменників в англійській мові

У наступних відео-уроків ви зможете познайомитися зі списком базових іменників англійської мови. Вони розділи на групи по 20 штук і крім того подані з перекладом та прикладами (у контексті пропозицій). Раджу опрацьовувати по одному відео-уроку в день, щоб швидко напрацювати і закріпити наступний словниковий запас.

Таблиця: 100 базових іменників англійської мови

Для того щоб полегшити вам завдання, ми привели в наступній таблиці 100 основоположних іменників англійської мови з вищевказаних відео-уроків. Іменники дані з перекладом і розташовані в алфавітному порядку.

Іменник на англ. — Переклад іменника
air — повітря
animal — тварина
answer — відповідь
area — область
bird — птах
body — тіло
book — книга
bottom — низ
boy — хлопчик
brother — брат
car — машина
child — дитина
children — діти
центр — місто
class — клас
color — колір
country — країна
day — день
day — день
dog — собака
door — дерево
east — схід
example — приклад
eye — очей
face — обличчя
family — сім’я
farm — farm
father — батько
feet — ноги
fire — вогонь
fish — риба
food — їжа
foot — нога
friend — друг
girl — дівчинка
hand — рука
head — голова
home — будинок
horse — кінь
house — будинок
idea — ідея
king – король
land — земля
letter — лист
life — життя
line — лінія
list — список
man — чоловік
men — чоловіки
month — місяць
mother — мама
mountain — гора
music — музика
name — ім’я
night — ніч
north — північ
number — число
order — замовлення
page — сторінка
paper — папір
pen — ручка
people — люди
person — людина
картина — малюнок
piece — шматок
place — місце
plant — рослина
problem — проблема
product — продукт
question — питання
river — річка
rock — скеля
room — кімната
school — школа
science — наука
sea — море
sentence — пропозиція
ship — корабель
side — сторона
сестра — сестра
song — пісня
sound — звук
south — південь
space — простір
state — штат/стан
story — історія
sun — сонце
top — вершина
tree — дерево
watch — годинник
water — вода
week — тиждень
west — захід
wind — вітер
woman — жінка
women — жінки
wood — дерево
word — слово
world — світ
year — рік

Звичайно, люди по різному виділяють базові іменники в англійській мові. Тому ця таблиця може виявитися для когось не ідеальною. Хтось може заперечити важливість деяких іменників, наведених у таблиці, або, навпаки, додати в неї інші іменники.

У будь-якому випадку, щоб мати базовий словниковий запас цих іменників цілком достатньо. Зауважте, що дані слова найкраще вчити в контексті. Приділіть час цієї таблиці, а потім сміливо рухайтеся далі! Успіхів вам у вивченні англійської мови!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: