В яку країну поїхати на курси англійської мови

Для того щоб освоїти англійська на рівні носія, недостатньо вивчати його самостійно або відвідувати уроки в спеціалізованих школах. Будь-яку мову краще вивчати в країні, де на ньому говорить щонайменше 60% населення.

Яку країну вибрати?

Вибір країни для навчання — це серйозний крок. На вивчення англійської за кордоном зважитися досить складно, так як поїздка і самі курси вимагають певних витрат, але результат того коштує.

Найпопулярнішими країнами для навчання є Великобританія, США і Мальта. Перші дві — це традиційний вибір тих, хто хоче відправитися на курси англійської, тут можна освоїти мову у всій його повноті. Мальта — колишня колонія Великобританії, близько 89% жителів Мальти є англомовними, тому тут ви зможете постійно практикуватися та досягти певних успіхів.

v kakuyu stranu otpravitsya na kursy anglijjskogo yazyka В яку країну поїхати на курси англійської мови

Вирішуючи, куди з трьох зазначених країн поїхати, потрібно керуватися не тільки особистими перевагами, але й об’єктивними причинами, такими як умови життя або вартість навчання.

Великобританія

Сполучене Королівство завжди приваблювало туристів своєю культурою, історією та визначними пам’ятками. Коли ми говоримо про нього, то завжди представляємо Біг-Бен, що підноситься над туманним Лондоном.

Англійська мова зародився саме у Великобританії, тому вивчати його тут набагато ефективніше. Всі мовні програми в нашій країні, будь то програма в школі або в репетитора, ґрунтуються на британському варіанті англійської мови. Приїхавши в Сполучене Королівство і приступивши до навчання, не потрібно буде звикати до скорочень або неологизмам. Атмосфера класичної Британії буде оточувати учня з усіх боків, змушуючи інтуїтивно перейнятися всім, що пов’язане з мовою.

США

Сполучені Штати — світовий економічний і науково-технологічний центр, який визначає тренди, тому багато хто вибирає вивчення англійської мови саме в цій країні. Перспектива побачити статую Свободи або зіткнутися на одній з вулиць Нью-Йорка з голлівудською зіркою здатна скрасити процес навчання, перетворити його з рутини в ефектне пригода.

Читайте також:  7 порад, як вивчити англійську мову самостійно

Американський варіант англійської мови відрізняється від британського. Йому притаманні численні скорочення, деякі особливості трактування спеціальних термінів і характерні інтонації. Завдяки ЗМІ та комунікацій англійська, на якому говорять в Штатах, вважається більш сучасним і поширеним.

Мальта

Вартість навчання у цій країні дешевше, ніж у Великобританії і США, тому новачки часто вибирають курси англійської на Мальті. Також перевагою є той факт, що Мальта — це острів з дуже приємним кліматом, що знаходиться в Середземному морі. Тут можна поповнити свій словниковий запас, зручно влаштувавшись на шезлонгу біля моря і спілкуючись з доброзичливими мальтійцями.

Курси англійської мови у всіх трьох країнах передбачають різні рівні підготовки, навчання для реалізації конкретної мети (вступ до навчального закладу, влаштування на роботу, туризм). З вибором курсу, який буде відповідати вашим цілям і побажань, можуть допомогти фахівці компанії BookYourStudy. Ви консультацію щодо вибору програми, допомога у підготовці документів та цілодобову підтримку під час всього періоду навчання.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: