Вам явно потрібен репетитор англійської мови

В інтернеті можна знайти безліч безкоштовних посібників і програм для вивчення англійської мови, але ті, хто всерйоз вирішив освоїти його, все одно звертаються до репетиторів. І правильно роблять — з тих, хто почав вчити англійську самостійно, успіху добилися одиниці. Експерти онлайн-школи Skyeng часто стикаються з тими, хто довго намагався вчитися за посібниками, поки не звернувся до професійного вчитель. Вони вивели 7 ознак, які вказують на те, що вам явно потрібен репетитор.

Зміст

  • Ознака 1. У вас немає плану дій
  • Ознака 2. Вам не вистачає самодисципліни
  • Ознака 3. Ви мало практикуєтеся
  • Ознака 4. Вам швидко стає нудно
  • Ознака 5. У вас немає мети
  • Ознака 6. Англійський вам здається дуже важким
  • Ознака 7. Ви вчитеся надто повільно

Ознака 1. У вас немає плану дій

Ви хочете вивчити англійську, але не знаєте, з якого краю взятися — спершу вивчити 500 слів, а потім приступати до граматики, або навпаки? Вчити часи по порядку, від минулого до майбутнього, або від найуживаніших до самим рідкісним? Новачок з підручником у руках просто не знає, як ефективно вивчати мову — тобто так, щоб вивчене тут же можна було застосувати на практиці. А хороший репетитор працює по продуманій програмі, від простого до складного і від азів до тонкощів, та ще й враховує потреби кожного конкретного учня.

Читайте також:  Метод Пимслера: уроки англійської для російськомовних

444f527a65633dfdd44073703357151e Вам явно потрібен репетитор англійської мови

Ознака 2. Вам не вистачає самодисципліни

Вроджене вміння йти до своєї мети, нікуди не звертаючи, у природі зустрічається рідко. Якщо ви займаєтеся самостійно, у вас завжди буде спокуса знехтувати заняттями на користь серіалів і зустрічей з друзями. Або злегка зшахраювати і скоротити час, відведений на урок. У вивченні англійської — як у спорті: ті, хто займаються з тренером, набагато швидше досягають своїх цілей і набагато рідше кидають тренування. Викладач, як і тренер, мотивує, допомагає поставити реалістичну мету, стежить, щоб вправи виконувалися правильно і не дає разлениться і припинити заняття на півдорозі.

Ознака 3. Ви мало практикуєтеся

Жоден підручник, жодна програма не зможуть забезпечити вам повноцінну розмовну практику. Так, можна повторювати вголос слова і навіть цілі фрази, але це зовсім не те ж саме, що живий діалог між двома людьми. А адже ми вчимо англійську саме для того, щоб розмовляти. І якщо цей навик не розвинений, табличка з часом ніяк не допоможе вам налагодити контакт з попутником в літаку і діловим партнером на конференції. Вивчення англійської самостійно за підручником призводить до ситуації, коли людина все розуміє, а сказати нічого не може. Щоб подолати мовний бар’єр, навчитися говорити і розуміти, що вам відповіли, необхідний викладач.

Ознака 4. Вам швидко стає нудно

Стандартні підручники не завжди захоплюючі. А ми набагато краще запам’ятовуємо те, чим цікавимось. Тому хороший репетитор завжди буде шукати матеріали, здатні вас захопити — цікаві ролики і статті, переклад улюблених пісень, дискусії на теми, по яким вам є що сказати.

Ознака 5. У вас немає мети

Майже всі самоучки здійснюють одну й ту ж помилку — починають вчити мову, не цілком уявляючи, навіщо він їм потрібен. Але «хочу знати англійську» — це не мета. Мета — це «пройти співбесіду англійською», «сходити на побачення з американцем і не мовчати над чашкою кави» або «прочитати все Джорджа Мартіна в оригіналі». Репетитор потрібен саме для того, щоб допомогти вам сформулювати мету і рухатися до неї, вивчаючи саме те, що потрібно для її досягнення. А коли вершина підкорена, він вчасно зосередить зусилля на іншу тему і не дозволить вам застрягти на одному рівні.

Читайте також:  Подяку за запрошення в гості - LEARN ENGLISH - Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Ознака 6. Англійський вам здається дуже важким

Швидше за все, це відбувається тому, що ви занадто навантажуєте себе і відкушує більше, ніж можете проковтнути. Репетитор буде стежити за швидкістю подачі інформації і видавати її комфортними дозами — він не змусить вас вчити нову тему, поки не переконається, що попередня вже засвоєна.
dc3bb9a015424bd66d1c74a25cc87942 Вам явно потрібен репетитор англійської мовиПерший урок безкоштовно ненудною школі англійської Skyeng

Ознака 7. Ви вчитеся надто повільно

Тут варто обмовитися: вивчити мову за 2 тижні/місяць/півроку просто неможливо, що б там не обіцяли творці супер-підручників і курсів. Але якщо щось і може прискорити процес, так це наявність репетитора. Займаючись з учителем, ви не будете пропускати уроки (як мінімум тому, що виправдатися за пропуск перед сторонньою людиною важче, ніж перед самим собою), ви будете виконувати і перевіряти домашні завдання, а викладач вчасно зрозуміє, з чим саме у вас складнощі, і «распутает» їх. До того ж репетитор об’єктивніше, ніж ви, зможе оцінити прогрес і знайти для вас такі практичні завдання, які постійно будуть підхльостувати інтерес.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: