Вчимо англійську мову з героями Діснея мультфільмами

Всім привіт! У навчанні, як і на війні, всі засоби хороші, тому використовуйте будь-які методики і засоби, які зможуть вам і вашим дітям допомогти вивчити англійську мову. Курси, мультфільми для дітей, аудіо, пісні, картки, малювання — все це сприяє швидкому запам’ятовуванню, а коли вони з’єднані в одну методику, то це приносить понад швидкі та ефективні результати.

uchim anglijjskijj yazyk s geroyami disneya po multfilmam19 Вчимо англійську мову з героями Діснея мультфільмами

Технологія одночасного використання відео та аудіо інформації дозволяє учням сконцентрувати увагу на особливості характерних невербальним спілкуванням — рухи, міміка, жести, розвинути навички їх розуміння і сприйняття на слух іноземної мови. Коду ми вчимо англійську з героями Діснея, переглядаючи навчальні відео уроки для дітей, малюючи сцени з мультика, ми тренуємо моторику, практику аудіювання і вивчаємо невербальні засоби мови.

Англійська мова з героями Діснея — це дуже цікава і захоплююча, головна ефективна саме для дітей методика вивчення іноземної мови. Переглядаючи епізоди барвистих мультфільмів, вирішуючи, що собою представляють дійові особи, як вони один до одного ставляться, отримуючи уроки малювання, діти вникають у те, що відбувається на екрані, навіть не помічаючи, що з мультфільм не російською. З контексту учні здогадуються про смисл фраз, сказаних персонажами.

Діснеївські мультфільми англійською

Відео уроки «Вчимо англійську з героями Діснея» — це спеціальна програма з оволодіння англійською мовою для дітей. Методика розроблена для слухового і візуального запам’ятовування іноземної з кумедними персонажами з улюблених мультфільмів відомої студії. Всі діалоги і пісеньки звучать з вуст прекрасних принцес, лицарів принців, їх вірних помічників, друзів і лиходіїв, з якими вони борються.

uchim anglijjskijj yazyk s geroyami disneya po multfilmam20 Вчимо англійську мову з героями Діснея мультфільмами

Цей полегшений відеокурс побудований у вигляді гри, в якій малюк ніколи не програє. Англійська мова з героями Діснея дозволить вашому малюкові швидко і легко, граючись заговорити по-англійськи без докладання величезних сил. Замість нудного зубріння ваша дитина буде з інтересом стежити за пригодами принцес — Русалочка, Білосніжка, Меріда, Жасмин; мишенят — Міккі і Міні Маус і інших улюблених персонажів.

Читайте також:  Фразові дієслова в англійській мові: список і використання

Навчальне відео уроки «Вчимо англійську з героями Діснея» занурює крихіток у світ головних персонажів, дозволяючи повторювати за ними слова, фрази, розглядати забавні картинки з журналу, співати веселі пісеньки, брати участь у конкурсах і вікторинах, відточуючи навички малювання. Завдяки мультфільму, карапуз потрапляє в казку, в якій він вчиться розмовляти, читати іноземною мовою і розуміти мова дійових осіб.

Програма курсу дуже легка і проста для запам’ятовування і сприйняття нового невідомого мови. Це спеціалізована система, уроки якої були розроблені спеціально для дітей. Тематика цих епізодів ніяк не пов’язана з попередніми, тому можна вибрати будь-яку з вподобаних серій, або загострити увагу на епізоді з тематикою, з якої у вашого малюка виникають труднощі.

А розвинути творче мислення і яскраву фантазію допоможуть онлайн уроки малювання численних чарівних принцес, оленяти Бембі, тачку Фінна, Суперсемейку, Симбу, бридкого каченяти і інших улюблених дійових осіб з допомогою простого і кольорових олівців. Відточуючи навички малювання, маленький учень вивчає назва квітів, одягу, частин тіла, тварин і навколишніх предметів.

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина всебічно розвивалася, в тому числі навчаючись іноземних мов, то дані мультфільми і уроки малювання для вас. Ця програма створена з підтримкою та використанням матеріалів тих наукових об’єднань. Система була протестована на 12 000 маленьких поліглотів, які успішно засвоїли понад 90% матеріалу. Такий високий відсоток свідчить про високу ефективність даного способу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: