Вчимо англійську мову з хрюшею і степашкою

При навчанні дітей англійської мови дуже важливо зробити цей процес цікавим і захоплюючим. В цьому випадку ідеально підійдуть Розвиваючі мультики з Хрюшею, які максимально полегшують дітям вивчення іноземної мови. Всім відомі, улюблені, впізнавані герої програми «Спокійної ночі, малята» в простій і доступній формі пояснюють дітворі основи англійської мови.

uchim anglijjskijj yazyk s khryushejj i stepashkojj17 Вчимо англійську мову з хрюшею і степашкою

«Англійська разом з Хрюшею, Степашкою і…» — це серія навчальних відео та мультфільмів для самих маленьких «поліглотів». Програма розрахована на дітей дошкільного віку, однак деякі батьки включають серії «Вчимо англійську з Хрюшею» і молодшим школярам. Курс містить багато яскравої графіки, пісеньок, що робить його захоплюючим і цікавим для маленьких глядачів.

Філя, Степашка, Хрюша, Каркуша і тітка Юля наочно, в процесі гри вчать малюків алфавітом, рахунком, правил читання і т. д. На сьогоднішній день в серії 52 уроку. Зауважу, що програма чітко структурована і логічно послідовною. Досліджуваний матеріал ускладнюється покроково, від уроку до уроку: від простих понять і слів до розвитку навичок правильно і грамотно складати прості речення.

Степашка вчить розмовляти по-англійськи

Курс легко сприймається, завдяки достатку в кожній серії різноманітних ігор, цікавих вправ, розіграних сюжетів і веселих співанок. Величезним плюсом є те, що кожна лекція починається з повторення і закріплення пройшов матеріалу. Вже з перших серій хлопці вчаться ввічливості, описувати пори року, задавати питання, називати продукти, предмети та одяг. Кожен випуск — нова тема.

uchim anglijjskijj yazyk s khryushejj i stepashkojj18 Вчимо англійську мову з хрюшею і степашкоюВажливим фактом є і те, що всі дидактичні прийоми (віршики, ігри, ілюстрації) відповідають темами уроків. Завдяки тому, що коротенькі припевочки з досліджуваної теми повторюються кілька разів за випуск, матеріал легко запам’ятовується і засвоюється. Кожен урок — це цікава і захоплююча подорож.

Читайте також:  «Ах, якби ви знали»: інверсія в оповідальних пропозиціях

Таким чином, малюк непомітно переходить від простих понять до складання невеликих вправ. Дитина разом з улюбленим персонажем вчиться рахувати, читати, спілкуватися, поповнює лексикон без зайвого навантаження. Розглядаються навіть ази граматики — займенники, прийменники, кількісні числівники і т. д. Вони вивчать назви професій, країн і міст. Загалом, багато всього!

Вчимо дітей англійської самостійно

Перед тим, як ви почнете самостійно навчати англійській мові свою дитину, прочитайте кілька корисних рекомендацій:

  • Кожен урок переглядайте 3-5 разів
  • Скрізь, де будете зустрічати предмети або явища природи, професії із серії, намагайтеся називати англійською
  • Пісеньки краще завчити
  • Як можна частіше розмовляйте з дитиною англійською
  • Дивіться епізоди з настрою, ніколи не примушуйте свого малюка дивитися чергову серію, якщо він не хоче

Звичайно, цей курс не може замінити професійні тренінги, але він стане прекрасною заміною тупих західних і російських мультиків, які сьогодні крутять по телевізору.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: