Вчимо англійську за допомогою популярного серіалу “Друзі”

Американський серіал «Друзі» з’явився на екранах в 1994 р. З тих пір було знято 10 сезонів, останній з яких припав на 2004 р. Всі ці десять років серіал був дуже популярний, взяв сім премій і зібрав велику кількість позитивних відгуків, особливо серед молоді. Це і зрозуміло, так як основа сюжету — це життя шістьох молодих, звичайних і дуже чарівних друзів.

Популярність призвела до того, що цей серіал переведений на багато мов і використовується сьогодні як навчальний матеріал. Особливо з допомогою нього добре вчити англійську лексику: серіал «Друзі» вчить саме живій розмовній англійській сленгу. У кожній серії безперервно балакають, багато смішних яскравих фраз, а якісь жарти просто вбивають наповал.
 Вчимо англійську за допомогою популярного серіалу ДрузіАмериканський серіал «Друзі»Цікавий сюжет і бажання дізнатися, що ж буде далі, робить процес навчання непомітним і захоплюючим

 • Підводимо підсумки перед переглядом 6 — 10 сезонів
 • Вчимо англійську з серіалом «Друзі»

  Головні герої:

  • три дівчини: Моніка, Рейчел і Фібі
  • троє хлопців: Джо, Росс і Чендлер

  Вони потрапляють у всілякі ситуації, часто комічні, закохуються, обпалюються, розлучаються, сходяться знову — звичайне життя молоді, ексцентрична, часом б’є через край. З кожною серією ми все більше звикаємо до героям і переживаємо за них. У фільмі кілька любовних сюжетів, а центральний — це, звичайно, відносини між Росс і Рейчел, які потихеньку розвиваються з першої серії і до останньої. Чим все закінчиться, поки не будемо розповідати, щоб не вбити ваш інтерес.

  У цій статті ви знайдете посилання для перегляду всіх 10 сезонів серіалу «Друзі» безкоштовно і в хорошій якості.

  Кілька порад перед початком перегляду

 • Спочатку визначте свій рівень знання мови
 • Якщо він нульовий або початковий, то етапи перегляду будуть такими:
  • Подивіться 1-2 сезону просто російською мовою
  • Потім подивіться пару сезонів англійською мовою і російськими субтитрами:
   це допоможе вам звикнути до англійської мови і зв’язати промовлене з текстом, поки ще приблизно, так як не всі слова на слух вам зрозумілі
  • Приблизно з половини серіалу починайте дивитися його англійською мовою з англійськими субтитрами:
   • зупиняйте перегляд і переводите субтитри у всіх незрозумілих місцях
   • спочатку намагайтеся самостійно зрозуміти сенс, і лише після цього звертайтеся до словника
  • Четвертий етап — це перегляд серіалу англійською мовою і без субтитрів:
   він досягається тоді, коли ви вільно розумієте всі діалоги без потреби словника. Може бути, останні серії ви подивіться саме так
 • Якщо рівень вашого знання елементарний або околосредний, то починайте перегляд з другого-третього етапів відповідно
 • Короткий зміст перших п’яти сезонів серіалу

  1-й сезон серіалу «Друзі»

   Вчимо англійську за допомогою популярного серіалу ДрузіГерой серіалу «Друзі» Джо1-я серія завжди пілотна: в ній ми знайомимося з головними героями і місцем подій.

  Більша частина дії відбувається в каварні «Центральна», куди друзі приходять, щоб зустрітися і поспілкуватися за чашкою кави.

  Читайте також:  Kind regards - ділова переписка англійською мовою

  Одного разу в один з вечорів сюди приходить дівчина Рейчел, яка втекла прямо зі свого весілля. Від Росса до своєї подружки Сьюзан пішла дружина Керол — це свіже подія обговорюється як раз в кав’ярні. Рейчел тимчасово зупиняється у своєї подруги Моніки (сестри палеонтолога Росса).

  Незабаром виявилося, що Керол чекає дитину, яку вона пропонує виховувати втрьох. Росс замислюється. Попутно він заводить екзотичну мавпочку-шибеника Марселя і відвідує курси «батьківства». Одного разу Марсель проковтує літери від гри і Росс віддає його в зоопарк.

  Джо — «мачо», дрібний актор. В 1-му сезоні він дублює зірок в ракурсі зйомок «нижче спини», то в рекламі лікарні знімається, з-за чого все місто вирішив, що він хворий однієї «поганої» хворобою

  Закомплексованому Чендлеру вічно не щастить з дівчатами і підлеглими по роботі. Він постійно свариться, то знову мириться зі своєю подругою Дженіс.

  Співачка, масажистка, хіпі Фібі не знає, що робити зі повалилися на неї грошима. Вона зустрічається з ученим, то з психотерапевтом, то доглядає разом з Монікою за лежить в комі хлопцем

  Кухар Моніка бореться з лазаньями і зі своєю манією охайності.

  Рейчел починає звертати увагу на Росса, але у того поки нова пасія Джулія.

  2 сезон серіалу «Друзі»

   Вчимо англійську за допомогою популярного серіалу ДрузіФібі з серіалу «Друзі»Ознайомившись з характером і вдачею героїв в 1-му сезоні, у 2-му із задоволенням продовжимо стежити за розвитком сюжету і за тими смішними ситуаціями, в які потрапляють друзі.

  Керол часто залишає свого недавно народженого сина Бена у Росса і його друзів. Вони беруть його з собою всюди і якось забувають в автобусі

  Рейчел хоче зізнатися Россу в любові, але робить це визнання автовідповідача. Росс, вивчаючи запис, намагається зробити вибір між Рейчел і Джулією, виписуючи якості обох (хороші і погані) на листочку. За очками виграє Рейчел, але дізнавшись пізніше, як був зроблений вибір, вона ображається на Росса. Незабаром вони миряться і цілуються при перегляді старого студентського відео. Росс їде провідати свою мавпочку Марселя і дізнається, що той став кінозіркою.

  Джо отримує нову роль в кіносеріалі і, окрилений успіхом, переїжджає на окрему квартиру. Але незабаром він дає якесь інтерв’ю, сильно обидевшее сценариста, з-за чого той переробляє сценарій — і героя Джо в картині вбивають

  У Фібі у 2-му сезоні повно пригод: вона шукає свого батька разом з Джо і Чендлером, але знаходить зведеного брата Френка. Під час масажу помирає клієнт Фібі, і його душа вселяється в Фібі. Вона і її друг підводник Райан одночасно хворіють на вітрянку і два тижні проводять разом.

  Моніка метається між невдалими кулінарними дослідами з замінником шоколаду і сердечними справами. Їй вдається умовити свого бойфренда Боббі більше не пити, але після цього він робиться страшно нудним, і Моніка закохується в старого друга сім’ї Річарда, але в самому кінці 2-го сезону вони розлучаються.

  Читайте також:  У чому різниця між take an exam і pass an exam?

  Не щастить весь 2-й сезон Чендлеру: до нього подселяется божевільний сусід, а дівчина, з якою він знайомиться в інтернеті, виявилася… Дженіс, і Чендлер знову мириться з нею.

  3-й сезон серіалу «Друзі»

  У 3-му сезоні переважають сварки між Рейчел і Россом, в результаті вони ніяк не зійдуться: то Росс ревнує Рейчел до її нового знайомого, завдяки якому вона отримала роботу моделі, і вони сваряться, то Рейчел, готова вже примиритися, дізнається про зраду Росса. Вона повертає йому частину речей і в помсту знайомиться з неврастеніком Беном Стіллером. У Росса також з’являється нова подружка Бонні. Здавалося б, все скінчено, але Рейчел не може забути Росса і зізнається йому в цьому, знову ставлячи його перед вибором.

  Для Моніки 3-й сезон -смуга суцільних особистих невдач. Вона заїдає джемом тугу за Річарду і незабаром знайомиться з мільйонером Пітом, який бере участь в боях без правил. Постійні програші Піта розчаровують Моніку, і вони розлучаються.

  Джо читає лекції студентам на акторських курсах як спец по «мильним операм»

  Чендлер у 3-му сезоні знову розлучається з Дженіс і шукає нові знайомства: то серед сестер свого друга Джо, то серед його колишніх дівчат, призначивши одного разу зустріч дівчині з протезом. Також він ніяк не може забути Джоану (начальницю Рейчел)

  Фібі захоплюється новою ідеєю розшукати знайому своїх батьків з таким же ім’ям Фібі.

  4 сезон серіалу «Друзі»

  «Друзі» 4 сезон дуже багатий кардинальними подіями.
   Вчимо англійську за допомогою популярного серіалу ДрузіМоніка і ЧендлерФиби погоджується стати сурогатною матір’ю для сім’ї свого брата Френкі і виношує для них трійню.

  У Чендлера повно, як завжди, романів, ну і знову — розставання з Дженіс, без якого немислимий жоден сезон. Він свариться зі своїм другом Джо через захоплення його подругою Кейт, яка згодом виявилася досить вітряною і непостійною.

  Програвши парі, Моніка і Рейчел змінюються квартирами з Джо і Чендлером, але через якийсь час окупують своє житло знову, скориставшись відсутністю молодих людей.
  Між Монікою і Чендлером в кінці 4-го сезону зав’язуються стосунки.

  У відносинах між Росс і Рейчел драматизм тільки набирає силу. Спочатку Рэйчер пише Россу 18-сторінковий визнання в любові, і той розлучається з Бонні. Але дуже скоро головні герої сваряться через розборок, влаштованих Рейчел. Росс знаходить нову подругу, гарну, але безхазяйну.

  У Рейчел з’являється хлопець на ім’я Джошуа. Вона знайомить Росса з родичкою Джоан — Емілі з Англії. Той серйозно захоплюється Емілі і незабаром робить їй пропозицію.
  Далі події можна назвати кульмінацією всього 4-го сезону.

  Рейчел, давши собі слово, що ні за що не поїде на весілля, все-таки не витримує і спрямовується в Лондон, щоб утримати Росса від цього кроку, але так і не наважується це зробити.
  Весільне свято не проходить без сучка і задирки: шафер Джо втрачає його обручку, а Росс, вимовляючи слова весільного обітниці, замість імені Емілі говорить ім’я Рейчел.

  5-й сезон серіалу «Друзі»

  Читайте також:  Як захистити дитину в інтернеті

   Вчимо англійську за допомогою популярного серіалу ДрузіРейчел і РоссПрошедший 4-й сезон змусив нас перехвилюватися, і ми вже починаємо переживати, як все далі скластися у героїв, особливо у Рейчел і Росса, стали центровими фігурами серіалу.
  В цьому плані 5-й сезон дарує певні надії і позитив.

  Ображена Росса Емілі кудись зникає, і Росс відправляється у весільну подорож разом з Рейчел. Незабаром Емілі пропонує Россу помиритися, але на жорстких умовах: він повинен жити в Англії і більше ніколи не бачити Рейчел. Росс не приймає їх, і вони з Емілі рвуть остаточно.

  Фібі народжує трійню (хлопчика і двох дівчаток) для сім’ї свого зведеного брата, і нарешті, зустрічає свого батька. Вона закохується в поліцейського Гаррі і збирається створити з ним сім’ю.

  Моніка і Чендлер продовжують зустрічатися, але весь час сваряться і приховують свої стосунки від друзів. Але поступово всі дізнаються про це: останнім виявляється Росс, випадково зняв квартиру з будинку навпроти. Зрозумівши, що почуття до Моніці у нього серйозні, Чендлер робить їй пропозицію.

  5-й сезон виключно невдачливий для Джо, який став у ньому центральним комедійним чином:

  На День Подяки його голова застряє в індичці. Приховуючи відносини Моніка і Чендлер від інших, він потрапляє в безглузду ситуацію. Дівчина, з якою Джо зустрічається, б’є його.
  Він запрошує бабусю на перегляд фільму зі своєю участю, але виявляється, що цей епізод картини вирізаний. Йому нібито обіцяють де головну роль, але навіть Чендлер не вірить в це, і друзі сваряться. Джо змушений працювати в казино, звідки його незабаром виганяють.

  Друзі вирішують відзначити цю подію — звільнення Джо — і влаштовують вечірку. Моніка відповідає згодою на пропозицію Чендлера, і вони направляються в найближчу каплицю, де ніс до носа стикаються з Рейчел і Рос: вони, будучи добряче напідпитку, тільки що уклали шлюб.

  Ось така хороша кінцівка у 5-го сезону.
   Вчимо англійську за допомогою популярного серіалу Друзі

  Підводимо підсумки перед переглядом 6 — 10 сезонів

  Ви проглянули половину серіалу, а це 120 серій. Згадаймо, як важко і повільно давалися перші серії: труднощі перекладу заважали насолоджуватися веселою атмосферою і вполностью занурюватися в сюжет.
  Але тепер, коли сенс майже всіх діалогів зрозумілий і ви практично не звертаєтеся до кнопки «стоп», щоб узгодити свій переклад з субтитрами, вам буде далі набагато легше.

 • Якщо першу половину серіалу можна вважати навчальної, то другу намагайтеся дивитися просто з бажанням дізнатися, що ж буде в кінці.
 • Раджу після перегляду всього серіалу «Друзі» з субтитрами повернутися до улюблених епізодів і переглянути їх ще раз англійською мовою і без субтитрів.
 • Якщо ви відчуваєте, що перекладаєте поки насилу, поверніться до попередніх серій (можна вибірково) і перегляньте їх ще раз на рівні, доступному вам.
 • Зміст наступних (6, 7, 8, 9 і 10) сезонів має намір не розповідаю: думаю, вам буде цікавіше подивитися самим власні очі і дізнатися, чим все закінчиться у наших героїв і залишаться разом Рейчел і Рос.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: