Відеокурс Говоримо по-англійськи дивитися онлайн всі серії

Дистанційне вивчення іноземних мов сьогодні набирає обертів. Через скаженого ритму життя і зайнятості у сучасної людини немає часу на відвідування курсів та репетиторів. Відеокурси англійської дозволяють самостійно вивчити мову в домашніх умовах. Навчальні відео уроки «Speaking English» призначені для початківців вивчати англійську розмовну мову.

Наочний матеріал курсу «Говоримо по-англійськи» допомагає вивчає швидко і просто оволодіти основами англійської мови. Основна увага даного покрокового відеокурсу приділяється активному поповненню лексичного запасу та розвитку навичок спілкування. Якщо у вас мало часу, але вам необхідно терміново навчитися розуміти і говорити по-англійськи, то вам допоможуть ці інтерактивні уроки.

Курс розмовної англійської

videokurs govorim po anglijjski smotret onlajjn vse serii3 Відеокурс Говоримо по англійськи дивитися онлайн всі серіїКурс розмовної англійської

«Говоримо по-англійськи» — мультимедійний посібник, яке базується на вивченні побутової лексики і життєвих ситуаціях. Ідеально підходить для новачків, охочих якомога швидше оволодіти англійською, так як всі діалоги супроводжуються субтитрами. Відеокурс містить два сезони — для початківців і для продовжують.

У першій частині — 10 серій про дівчину, яка приїжджає з Іспанії в Лондон вчити мову з абсолютного нуля. У другій частині — 14 серій, новий сюжет, аналізовані теми розширені від побутових до робітників і службових — Доктор, Офіс, Послуги, Кафе, Магазин. Провідні курсу з США, тому у вас буде шанс вивчити обидва варіанти розмовної іноземної — британського і американського.

З чого почнемо?

Починаючи з самих азів, ми швидкими темпами рухаємося вперед, і пройшовши весь матеріал курсу, ми помічаємо, що говоримо англійською. Безпосередні живі ситуації чергуються з Емоційними і доступними поясненнями граматичних правил. Всі коментарі, природно, промовляються по-англійськи.

videokurs govorim po anglijjski smotret onlajjn vse serii4 Відеокурс Говоримо по англійськи дивитися онлайн всі серіївідеокурс «Speaking English»

Читайте також:  У чому різниця між wait, await і expect?

Якщо ви збираєтеся в подорож або в ділову поїздку, часто спілкуєтеся з носіями, то відеокурс «Speaking English» — це практичний достатній мінімум, що дозволяє впевнено почувати себе при спілкуванні з носіями. Лексика курсу дозволяє без праці контактувати з британцями та американцями, розуміти мову ділового та повсякденного розмови. Плюс ви отримаєте чудову можливість познайомитися з культурою і життям мешканців Британії та США.

Навіть якщо ви зовсім не знайомі з цією мовою, з допомогою докладних уроків «Говоримо по-англійськи» ви за відносно короткий термін зможете засвоїти потрібні знання. Відеокурс відрізняється своєю практичністю і простотою, що сприяє швидкому та стабільному прогресу у студіюванні іноземного і дозволяє самостійно тренувати вимову.

Дивитися онлайн

videokurs govorim po anglijjski smotret onlajjn vse serii5 Відеокурс Говоримо по англійськи дивитися онлайн всі серіїВсі серії з вшитими субтитрами ви зможете дивитися онлайн прямо на нашому сайті. Важко змусити себе по кілька годин в день дивитися нудні відео уроки. Але цей відеокурс зовсім інша справа — відносно короткі випуски від 19 до 40 хвилин, цікаві, живі. Від перегляду занять ви будете отримувати не тільки користь, але і задоволення. І при цьому абсолютно не втомлюватися.

Вивчаючи по одній лекції в день, вже через місяць ви зможете вільно підтримати розмову і стати повноправним учасником бесіди в компанії іноземців. Тут є необхідні діалоги, що моделюють типові ситуації — знайомство, представлення, бронювання номера в готелі або столика в ресторані, виклик таксі, лікаря і т. д. Ви отримаєте можливість вивчити найуживаніші фрази.

Незвичайний формат також допомагає вивчити основи граматики і фонетики, стимулює інтерес до навчання, діалоги сприяють у розумінні чужоземної культури і традицій. Кожне заняття ретельно опрацьовано, відмінно підібраний матеріал для початківців з стійкими виразами і фразами.

Читайте також:  Museums and Art Galleries in London - Музеї і картинні галереї Лондона - LEARN ENGLISH - Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

В нашій групі в Контакті розміщені всі серії курсу «Speaking English»

Дивимося перший урок відеокурсу «Говоримо по-англійськи» прямо зараз

Відео було видалено, у зв’язку з порушенням прав доступу

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: