Відеокурси вивчення англійської мови для початківців

Настав 21 століття — століття інформаційних технологій. Виникли новітні сучасні освітні методики. Комп’ютерні мультимедійні технології і дистанційне навчання є для початківців одними з найефективніших способів вивчити іноземну мову. Ви вже знаєте про Відеокурс «Говоримо по-англійськи» для початківців, але сьогодні ми говоримо про інших курсах, які допоможуть вам в оволодінні мовою.

videokursy izucheniya anglijjskogo yazyka dlya nachinayushhikh32 Відеокурси вивчення англійської мови для початківцівВідеокурси англійської

Існує безліч відеокурсів — платні і безкоштовні, для початківців і просунутих, для дорослих і дітей, але їх об’єднує одне — зручність і ефективність. Їх високий ККД пояснюється тим, що зображення і звук, взаємодіючи одночасно впливають на головні органи сприйняття — слух і зір. Таким чином, досягається найкращий результат під час вивчення англійської мови.

Природно мова йде про якісних, перевірених, зарекомендували себе мультимедійних посібниках. Відеокурси для початківців — найбільш зручна методика занять з англійської мови онлайн за допомогою стаціонарного комп’ютера, планшета, андроїда, смартфона або ноутбука безкоштовно. Цей спосіб дозволяє вчити іноземну мову в будь-якому зручному місці та у підходить для вас час.

Якщо є необхідність, то відео урок завжди можна переглянути і повернутися до вивченого матеріалу, щоб виконати практичні вправи. На даний момент створено багато хороших відеокурсів англійської, але я постараюся розповісти про самих кращих мультимедійних самоучителях.

Цікавий Англійська

videokursy izucheniya anglijjskogo yazyka dlya nachinayushhikh33 Відеокурси вивчення англійської мови для початківців Унікальна техніка вивчення англійської для початківців від відомого вчителя-методиста Левенталя Віталія. Онлайн посібник з оволодіння правильною розмовної промовою. Дуже цікава, інформаційна та пізнавальна структура навчальної програми. Особливість цієї техніки — вивчення тільки живий лексики, а не рідко використовуваних їх аналогів літературних слів, стійких ідіом і фраз.

Учні зможуть легко освоїти основні правила граматики, фонетики і правопису, які допоможуть початківцям виробити навичку правильно застосовувати отримані знання на практиці і постійно вдосконалювати свої знання та вміння. Даний дистанційний самовчитель був спеціально розроблений під запити, відповідні російськомовним початківцям вчити іноземну.

Він враховує всі особливості, нюанси і труднощі, які найчастіше виникають у російськомовних. Довгі роки постійної викладацької практики дозволили Ст. Левенталю виявити безліч ключових і важливих моментів навчання, які заважають ефективному освоєнню іноземної. У вас з’явиться можливість суттєво вдосконалити вам англійська, прямо з власного будинку.

Dragunkin. All Inclusive

videokursy izucheniya anglijjskogo yazyka dlya nachinayushhikh34 Відеокурси вивчення англійської мови для початківців «Драгункин. Все включено» — ця методика кардинальним чином відрізняється від звичайних способів вивчення іноземних мов і самою метою, і підходом викладання. Замість нудного пояснення правил граматики та вимови подається проста і зрозуміла структура мови в доступній для початківців формі. Це ще один відео шедевр, створений за методикою Олександра Драгункина, з працями якого ви вже знайомі.

Автор від початку і до фіналу навчання супроводжує всі уроки, показуючи високу дієвість свого методу. Лекції містять демонстрацію різних прикладів, таблиць, правил складання словосполучень і т. д. Тут зібрані найкращі і якісні матеріали в форматі відео і аудіо, а також хрестоматія на МР3, яка містить паралельні тексти для розвитку розмовних навичок.

У цьому відеокурсу англійської спостерігається відмінний тематичний, лексичний, граматичний підбір. Уроки супроводжуються поясненнями і коментарями. Чітка дикція професіонала сприяє розумінню мови носіїв на слух і вироблення вмінь правильно складати самі складні синтаксичні одиниці. Після проходження даного курсу вам залишиться тільки практика.

Подивіться один з відео курсів Драгункина

The American Accent Course

videokursy izucheniya anglijjskogo yazyka dlya nachinayushhikh35 Відеокурси вивчення англійської мови для початківців«The American Accent Course» — відмінне посібник по встановленню і розвитку навичок американського вимови від Лізи Мойсиной. Якщо ви збираєтеся в США по роботі, на ПМЖ або по навчанню, то цей відеокурс стане вам незамінним помічником. Тут ви знайдете багато актуальної лексики та іншої корисної інформації, яка дозволить вам виявити власні помилки і усунути їх, зробивши своє вимова чистіша і натуральніше.

Велика кількість практичних лекцій та уроків, а також унікальна методика та інструкція їх проходження дадуть вам відчутні плоди вже через кілька перших занять. «The American Accent Course» містить 50 захоплюючих уроків по вимові, глибоке проходження яких дасть вам гарантовано стійкий результат і впевненість у своєму американському вимові.

Відеокурси — це чудова можливість для початківців відмінно підготуватися до групових занять, навчання за кордоном, подорожі за кордон. Їх можна використовувати як повноцінний самовчитель, так і в якості додаткового матеріалу. Найбільш оптимальний варіант для жителів невеликих або віддалених населених пунктів, а також для людей з обмеженими можливостями.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: