Я тебе люблю англійською: переклад, правила і приклади

Вивчаючи нову мову, кожна людина шукає близькі собі теми, щоб уроки були одночасно і цікавими, і корисними. І якщо ви закоханий романтик, частенько занурений в думки про свою другу половинку, то сьогоднішня стаття саме для вас. У матеріалі ми розповімо, як написати і сказати я тебе люблю на англійській мові, поділимося, які цікаві фрази можна скласти з цим виразом, а також наведемо список синонімів, якими вийде замінити стандартне і всім банальну англійське I love you. Отже, приступаємо!

ya tebya lyublyu na anglijjskom: perevod, pravila i primery Я тебе люблю англійською: переклад, правила і приклади

 • Приклади освідчень
  • Варіант 1
  • Варіант 2
  • Варіант 3
 • Від автора статті
 • Базові основи

  Почнемо з базових засад, які насправді знає навіть ніколи в житті не вчив англійську мову людина. Адже найпопулярніша фраза, щоб сказати: «Я тебе люблю» по-англійськи — це I love you. Впевнені, що цей вислів ви точно зустрічали на футболках, гуртках, подарункових іграшкових сердечках, стікерах в месенджерах і ще багато де. Завдяки глобалізації ця англійська фраза вже стала міжнародним способом вираження почуттів і освідчення в коханні своїй половинці.

  Цікаво, що саме слово «любов» англійською пишеться через «О» — love, але вимовляється через «А» — лав. Тому вся фраза «я тебе люблю» по-англійськи правильно пишеться [I love you], а вимовляється [Ай лАв Ю]. Врахуйте цей момент, адже чітке вимова важливо не менш правильного написання, особливо якщо визнаватися в любові ви плануєте при особистій зустрічі.

  До речі, до конструкції I love ще можна додавати інші іменники, тим самим висловлюючи своє велике захоплення якими-небудь предметами або процесами. Наприклад, фраза I love English перекладається як «Я люблю англійську», а I love fishing — я люблю риболовлю. І подібних конструкцій можна побудувати багато, але все ж повернемося до нашої романтичної тематики. Пропонуємо розучити парочку цікавих англійських фраз про кохання і стосунки з оборотом I love.

  Визнання англійською

  Зізнатися в любові (to confess one’s love або to declare one’s love) можна за допомогою інтернаціонального «I love you». Але раптом вам захочеться зробити це більш оригінальним способом? Адже в англійській існує ще дуже багато фраз для вираження ніжних почуттів!

  ya tebya lyublyu na anglijjskom: perevod, pravila i primery1 Я тебе люблю англійською: переклад, правила і приклади

  Ми пропонуємо заучувати схожі вирази в 4 прийоми:

 • Знайдіть і вивчіть найбільш прості, загальновживані варіанти. У нашому випадку це «I love you» («Я тебе люблю») і «i’m in love with you» («Я в тебе закоханий (а)»).
 • Починайте вчити схожі за змістом фрази. Не думайте поки про відтінках значення. І не намагайтеся вивчити все за раз.
 • Зробіть перерву у навчанні! Тепер вас чекає практика. Сходіть на курси англійської мови — слухайте і відзначайте, які фрази використовують інші учні.
 • Поверніться до підручників і словників. Розберіться, що саме різні вирази відрізняються один від одного.
 • Читайте також:  Як зробити пропозицію негативним в англійській мові

  Просто написати другій половинці по-англійськи «я тебе люблю» — це нудно і банально. А ось закрутити в повідомленні якийсь ускладнений оборот або вставити нестандартну фразочку — вже набагато цікавіше і своєрідніші. Пропонуємо вашій увазі невеликий список англійських виразів за темою «я люблю тебе», переклад їх і російську вимову. Форма вашого визнання буде залежати від вашої мети:

  Перше визнання в любові

  Цього трепетним моменту життя людини в англійській мові також знайдеться чимало хвилюючих висловів.

  ya tebya lyublyu na anglijjskom: perevod, pravila i primery2 Я тебе люблю англійською: переклад, правила і приклади

  «I have feelings for you» — «У мене є почуття до тебе».
  «I think of you as more than a friend» — «Ти для мене більше, ніж просто друг».
  «I‘ve got a crush on you» — «Я закоханий в тебе до нестями».
  «I think I‘m in love with you» — «Мені здається, я в тебе закоханий».
  «I think you‘re the one» — «Я думаю, ти той самий єдиний/та сама єдина».

  Поетичне визнання

  Завжди доречно привнести в любов високі ноти:

  «I‘m smitten with you» — «Я вражений/убита тобою».
  «You turn me inside out» — «Ми вивертаєш мене навиворіт».
  «You‘ve put a spell on me» — «Ти причарував/зачарувала мене».
  «My heart calls out for you» — «Моє серце кличе тебе».
  «You make me feel young again» — «Ти змушуєш мене знову відчувати себе молодим/молодий».

  Надання експресії

  Як сказати другій половинці «я люблю тебе» англійською мовою, ми вже пояснили і привели кілька десятків фраз з різним відтінком експресії. Однак, хіба можна втомитися радувати свою любов приємними словами? Тому ще парочка романтичних компліментів і милих прізвиськ точно не завадить! Тим більше що виходить одразу два плюси: і настрій покращується, і англійська мова вдосконалюється.

  ФразаЗвучанняПереклад
  You’re perfect[Ю ар пефект]Ти ідеальна/ідеальний
  My darling[Травень дарлінг]Мій дорога/мій дорогий
  You complete me[Ю компліт мі]Ти моя половинка
  My baby[Травень бебі]Моя дитинко
  You’re captivating[Ю ар кэптивэйтинг]Ти чарівна/чарівний
  You are my little angel[Ю ар травень літл енжел]Ти мій маленький ангелок
  You’re mine[Юр майн]Ти моя/мій
  You are my sunshine[Ю ар травень саншайн]Моє сонечко
  You’re amazing[Юр матуючого]Ти дивовижна/дивовижний
  You are my princess[Ю ар травень принцэс]Ти моя принцеса
  You are my prince[Ю ар травень прайнц]Мій принц
  You are my sweetie[Ю ар травень світі]Моя мила/милий
  You’re incredible[Юр инкрэдэбл]Ти незвичайна/незвичайний
  You are my girl[Ю ар травень герл]Моя дівчинка
  You’re my lover*[Юр травень лавэр]Любов моя
  Читайте також:  Повний список професій англійською мовою (понад 100 професій)

  Приклади освідчень

  Наведу приклади деяких любовних послань. Вам не варто копіювати слово в слово. Ви можете щось прибрати або замінити на інше, поєднувати деякі пропозиції, дописувати, доповнювати чимось своїм.

  ya tebya lyublyu na anglijjskom: perevod, pravila i primery3 Я тебе люблю англійською: переклад, правила і приклади

  Варіант 1

  My beautiful love, you are my sunrise and sunset. You are my world and you have been since the first time I saw you from afar. My heart leaped in my chest and the vision of you made me catch my breath. Your hair was lightly blowing in the breeze and the sun was bouncing off your face, making your eyes sparkle like stars in the midnight sky. I felt love the first time I looked at you, and my world became a beautiful place to live in. I often ask myself, what in the world would I do without you now? I hope to never find out the answer to that question.

  (Моя прекрасна кохана, ти мій світанок і захід сонця. Ти стала моїм світом з того моменту, коли я побачив тебе здалеку. Моє серце зупинилося, і від твого образу у мене перехопило подих. Вітер розвивав твої волосся, сонце пестило твоє обличчя і змушувало виблискувати твої очі, як зірки в опівнічну небі. Я закохався з першого погляду, і мій світ змінився. Я часто запитую себе: що б я робив без тебе? Сподіваюся, що ніколи не знайду відповідь на це питання.)

  Варіант 2

  I love you so much, and you don’t even know it. Sometimes I get scared about showing it. It feels like when you come around me, my mouth locks tight, and the words I want to say are just stifled. My lips lock up because my love is so strong, and the words that I want to say just can’t be expressed. Sometimes I want to open up and tell you how I feel, but I guess i’m just too scared. I know you love me, and you have feelings hidden inside, too. It seems like it isn’t any easier for you to express yourself to me, than for me to express myself to you. I love you, so please know that I will always.

  Читайте також:  Огляд: тест на словниковий запас англійської мови

  (Я так сильно люблю тебе, що ти не можеш собі уявити. Іноді я боюся показати це. Коли ти поруч, мій язик мене не слухається і слова застрягають у горлі. Мої губи не дають нічого сказати, тому що моя любов настільки сильна і мої почуття невыразимы словами. Іноді мені хочеться відкритися і сказати, що я відчуваю, але, напевно, я просто боюся. Я знаю, ти мене любиш і у тебе до мене є почуття. Здається, тобі не простіше їх висловити, ніж мені. Я тебе люблю і буду любити тебе завжди)

  Варіант 3

  I know you’ll find it hard to believe me if I tell you how much you mean to me. I’ve never felt like this before. I don’t know how to pour out my feelings for you now. I want to find the perfect words to make you realize how much I need you and love you. But every time I look at you, the words come out the same — I love you!

  (Знаю, що ти не повіриш того, як багато ти для мене значиш. Я ніколи не відчував/відчувала подібного в житті. Я не знаю, як висловити свої почуття до тебе. Хочу знайти ідеальні слова, щоб ти зрозумів/зрозуміла, як сильно ти мені потрібна/потрібен і як сильно я люблю тебе. Але кожен раз, коли я дивлюся на тебе, слова завжди одні і ті ж: Я люблю тебе!)

  Ви завжди можете скористатися гуглом (наберіть «love letters for him/her samples» і вибирайте). Навіть якщо вам хочеться не просто копипейстить чиїсь слова, все одно погляньте на формулювання пропозицій та вибір слів. Це надихне вас і наведе на нові думки.

  Від автора статті

  Ось скільки різноманітних компліментів можна висловити своїй половинці, або ж палко розповісти про свої почуття коханому людині. Любов прекрасна, адже вона робить нас краще: сьогоднішній урок англійської того ще одне підтвердження. Так що, любите, вчіться і досягайте успіхів у всьому!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: