Як Джекі Чан вивчив англійську мову з нуля

jackie chan Як Джекі Чан вивчив англійську мову з нуля

Оволодіти англійською досконало, щоб підкорити Голлівуд, для відомого актора Джекі Чана виявилося реальним завданням, з якою він впорався на ура. Поставивши перед собою мету, замотивировав себе і наполегливо тренуючись, кумир мільйонів на своєму прикладі довела: немає нічого неможливого.

Як Джекі Чан вивчив англійську

В одному зі своїх інтерв’ю Джекі Чан зізнався, що для початківця голлівудського актора найбільш складними випробуваннями виявилися не отримання ролі в кіно або виконання трюків. Найбільшою самовіддачі від нього вимагало подолання мовного бар’єру. Неважливо, хто починає говорити іноземною мовою, – турист, студент або зірка бойових мистецтв та кіно – зробити перші кроки у вивченні і не закинути його завжди складно.

Зі своїм страхом Джекі боровся не самим звичайним способом. Він поїхав в Сполучені Штати Америки, не знаючи жодного англійського слова. Так актор максимально занурився в мову. Згодом цей досвід був відображений у фільмі “Час пік”, коли герой Чана познайомився з детективом Джеймсом Картером.

– I’m detective Carter. Do you speak-a any English? Do you understand-a the words that are coming out of my mouth? (“Я детектив Картер. Ви говорите по-англійськи? ви розумієте слова, які я вимовляю?”)

Потрапити в мовне середовище і спілкуватися безпосередньо з носіями мови – найкраще, що можна зробити, бажаючи вивчити англійську. Це відмінна можливість для практики. Але без допомоги професіонала не обійтися, інакше процес буде йти дуже повільно і малоефективно.

Джекі Чану зволікати було не можна. В іншому випадку всі легендарні ролі зіграв би інший артист. Він зібрав всю волю в кулак і став займатися з репетиторами щодня з 9 годин. До того ж він примудрявся вчитися ще й самостійно. Кожен раз, дивлячись фільми і серіали англійською, актор закривав субтитри і намагався сприймати вимовлені слова на слух.

Читайте також:  The Past Continuous Tense - Минулий продовжене час - LEARN ENGLISH - Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Також зірка Азії постійно вдосконалювала свій акцент. Для цього виявилося достатнім завчити напам’ять американські народні пісні і наспівувати їх, як можна точніше копіюючи інтонацію і вимову звуків. Зараз вже не доведеться вслухатися в неякісну запис платівки. Гарною підмогою в навчанні може стати американська класика у виконанні Еда Ширана.

Крім пісень, Джекі заучував ще й сценарії до фільмів цілком, а не тільки свою частину. Так йому вдавалося краще запам’ятовувати, як правильно вживати слова і конструкції, які для нього є новими. До того ж актор постійно говорив з колегами англійською, щоб вони могли поправити його, якщо щось вимовлялося невірно.

Результатом таких наполегливих тренувань і занять стало те, що за порівняно невеликий проміжок часу актор похитав рівень своєї англійської з нульового до втікача. А цього достатньо, щоб підкорити кінематограф Голлівуду.

Приклад того, як Джекі Чан вивчив англійську з нуля, здатний зацікавити багатьох. Успіх залежить тільки від самої людини, від його наполегливості і старання. Якщо не лінуватися, горіти ідеєю до кінця, то все обов’язково вийде.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту й натисніть Ctrl+Enter.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: