Як підготуватися до 1 вересня і не втомитися від школи заздалегідь

Роздрукуйте чек-лист на англійській і заповніть його з допомогою нашого перекладу:

 • Відновіть режим сну. Навіщо? Поганий сон може стати причиною поганої успішності в школі. Чим раніше ваш школяр (незалежно від віку) відновить режим сну, тим легше йому буде прокидатися в школу.

 • Слідкуйте, щоб діти читали і писали хоча б потроху кожен день. Навіщо? Регулярні заняття читанням і листом допомагають зберегти гарний почерк і не розгубити словниковий запас. Вони підтримують мозок в тонусі і змушують думати!
 • Обмежте використання гаджетів у позаурочний час. Навіщо? Під час навчального року час після уроків краще приділяти домашнім завданням та внеучебным заходів. Чим раніше дитина вимкне телевізор і включить голову, тим менше у нього буде проблем з домашнім завданням.

 • Грайте в настільні ігри в години, які відведено для домашніх завдань. Навіщо? Під час навчального року дітям доводиться робити домашні завдання. Тому добре б виробити в них звичку думати навіть у позаурочний час.

 • Купіть дитині будильник, якщо він вже вміє визначати час. Навіщо? Тайм-менеджмент і самоорганізація — необхідні для навчання навички, а будильник допоможе дитині планувати свій ранок.

 • Купіть настінний календар, якщо у вас його немає. Якщо є, повісьте його на чільне місце. Навіщо? Календар — прекрасний інструмент для організації свого часу. Нехай діти туди запишуть всі заплановані заходи: футбол, танці, дні народження друзів. Коли почнеться навчальний рік, туди додадуться контрольні, важливі проекти і канікули.

 • Привчіть дітей готувати собі одяг з вечора. Навіщо? Постарайтеся звести до мінімуму ранкову метушню і поспіх. Звичка вибирати одяг заздалегідь розвиває в дітях організованість.

 • Говоріть з дитиною про те, що скоро почнуться заняття. Навіщо? Після канікул буває складно повернутися за парту. Головне, щоб це не сталося несподівано. Обговорюйте з дитиною майбутнє початок навчання, щоб він встиг морально підготуватися. Можна разом почати зворотний відлік днів до школи.

 • Якщо дитина йде в нову школу, сходіть туди на екскурсію. Навіщо? Дитині може бути страшно йти в школу, особливо в нову. Щоб зняти напругу і підвищити впевненість в собі, дізнайтеся про школу більше. Запам’ятайте імена вчителів і обов’язково зверніть увагу, де знаходяться туалети!

 • Вивчіть оцінки за минулий рік. Навіщо? Якщо у дитини були проблеми в школі і ви не надали їм належної уваги влітку, ці проблеми, швидше за все, знову з’являться. Згадайте, з чим у дитини виникали труднощі, щоб вони не застали вас зненацька. Складіть план, як з ними впоратися.

 • Купуйте шкільні приналежності. Нові зошити і ручки володіють особливою магією, і з ними діти хочуть скоріше почути шкільний дзвінок.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн