Як вчити англійські слова правильно і швидко?

kak uchit anglijjskie slova pravilno i bystro   Як вчити англійські слова правильно і швидко?

Існує безліч різних технік і методик запам’ятовування англійських слів. Хтось зубрить слова, повторюючи їх перед сном, хто використовує картки зі словами, а хтось обклеює квартиру стікерами з назвами предметів.

Незважаючи на це, багато хто часто стикаються з проблемою, коли вивчені слова вилітають з голови через день, тиждень або місяць. Ми витрачаємо багато зусиль і часу на розширення словникового запасу, а слова так і не запам’ятовуються. У підсумку доводиться вчити їх заново.

Про те, як швидко запам’ятовувати англійські слова я розповім вам в цій статті. Дана методика використовується на курсі нашими студентами, завдяки чому вони не тільки легко і в короткі терміни запам’ятовують багато слів назавжди, але і можуть їх використовувати у мовленні.

Як легко вчити англійські слова?

Давайте спочатку з’ясуємо значення слова «слово». У словнику «слово» – це звук або символ, службовець для позначення понять, предметів, осіб, стан і т. д. Простіше кажучи, коли ми говоримо слово — це звук, а коли пишемо слово — це символ, під яким ми маємо на увазі якесь значення.

Відповідно, щоб легко вивчити слово треба:

  • знати, як воно пишеться і вимовляється;
  • розуміти зміст слова, а не тільки знати переклад.

Увага: Не можете запам’ятати англійські слова? Дізнайтеся на уроці, як правильно вчити слова за методом ESL, щоб їх не забувати.

Як же вчити англійські слова, щоб вони запам’яталися?

Метод “як запам’ятати англійські слова”

kak uchit anglijjskie slova pravilno i bystro  1 Як вчити англійські слова правильно і швидко?

Даний спосіб дозволить вам вчити слова при мінімальних зусиллях, щоб вони залишилися у вашій пам’яті і щоб ви змогли потім їх використовувати.

Він складається з трьох простих кроків:

КРОК 1. Дивимося в словнику значення і переклад слова

Читайте також:  Слова-зв'язки в англійській мові та їх класифікація

Переклад слова – це те, як ми переводимо слово на російську мову. Як правило, це одне слово (buy – купити, cat – кішка).

Значення – це зміст, який позначає це слово (buy – отримати щось, заплативши за це гроші).

Англійські слова, як правило, мають кілька значень, але нам потрібно тільки те, що відповідає контексту (пропозиції чи думки). Інші значення вчити не треба – це буде важко вивчити відразу 3-5-10 значень.

Хочу відзначити, що дуже важливо знати не лише переклад, але й саме значення. Так як іноді в англійській мові слова мають однаковий переклад, але різні значення і можуть використовуватися в різних ситуаціях.

КРОК 2 . Письмово складаємо власні пропозиції зі словом

На цьому кроці нам треба навчитися використовувати слово на практиці, щоб закріпити його в пам’яті. Для цього нам необхідно письмово скласти речення зі словом, яке ви хочете запам’ятати.

Всі пропозиції повинні бути простими і легкими. Суть кроку – навчитися використовувати слово в листі.

Скільки пропозицій складати? Від 3 до 7 пропозицій. Для легких слів може вистачити 3, а для складних всі 10. Важливо, щоб ви не на автоматі писали пропозиції, а представляли те, що ви пишете.

КРОК 3. Усно складаємо власні пропозиції зі словом

На останньому кроці нам необхідно виробити навичку усного використання слова та навчитися правильно вимовляти його. Адже ми ж не тільки читати і писати збираємося, але й говорити.

Для цього необхідно скласти пропозиції, але на цей раз усно. Ще раз повторю, що пропозиції повинні бути простими і короткими. Мета – закріпити слово на практиці, а не показати свої літературні здібності у складанні гарних і довгих вправ. Кількість пропозицій таке ж, яке і в кроці 2.

Читайте також:  3 конструкції зі словом proud в англійській мові

Тепер ви знаєте, як краще вчити англійські слова.

Давайте розглянемо приклад використання.

Ситуація:
Ви читаєте книгу і стикаєтеся з пропозицією: “My head is strict (Мій head строгий)”.

КРОК 1. Дивимося значення і переклад слова

Ви знаєте, що слово «Head» – голова. Подивившись в словнику значення, ми побачимо, що «head» ще означає – «начальник, керівник» (той чоловік, який управляє чимось, кимось).

КРОК 2. Складаємо пропозиції письмово з цим слово, при цьому представляючи ситуацію в голові (свідомості).

My head is a good man.
Мій начальник хороша людина.

Do you know my head?
Ти знаєш мого начальника?

КРОК 3. Складаємо речення усно і обов’язково промовляємо їх вголос!

She likes her head.
Їй подобається її начальник.

She is a new head of the company.
Вона новий начальник в офісі.

Вам може здатися, що такий метод вивчення слів англійської мови займе багато часу, але насправді це не так. Прояснюючи так слово, ви витрачаєте всього 2-3 хвилини на слово, але в цьому випадку ви не забудете його ні через день, ні через тиждень, ні через місяць. Вам не доведеться переучувати слова, що дозволить вам заощадити багато часу і швидко розширити словниковий запас.

Чому даний метод вивчення слова англійської мови ефективний?

Відомо, що людина не може застосовувати те, що він не розуміє. Якщо людина не зрозуміє, які педалі натискати в автомобілі, він не зможе поїхати. Тут все точно так само.

Даний метод як раз дозволяє вам спершу зрозуміти значення слова. Після чого в подальшому легко використовувати його на практиці. Ось це невеликий секрет запам’ятовування англійських слів.

Наші студенти, використовуючи дану техніку запам’ятовування англійських слів, за одне заняття прояснюють близько 40 слів, без зубріння. А тепер уявіть, яка кількість слів ви можете вивчити, використовуючи цей метод.

Читайте також:  Підготовка до публічного виступу: 5 шкідливих порад

Спробуйте самі використовувати цей метод, і ви більше не будете задавати собі питання: «як вивчити англійські слова швидко».

Підвівши підсумок, скажу, що англійська – це не суха теорія. Англійська – практичний навик. Тільки практика допоможе вам оволодіти іноземною як рідним. А вивчити мову можна набагато швидше, ніж здається.

Успіхів вам!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: