Як викликати таксі англійською мовою – аудіо урок

Вітаю всіх на черговому аудіо уроці англійської! Незважаючи на те, що в будь-якому місті за кордоном дуже добре розвинена система громадського транспорту, все ж більшість іноземців вважають за краще пересуватися по місту на таксі. А іноді ми дуже запізнюємося або поспішаємо на зустріч, і у нас немає часу йти на зупинку міського транспорту і чекати автобуса потрібного маршруту або спускатися в метро, і тоді ми викликаємо таксі, щоб доїхати до потрібного нам адреси.

kak vyzvat taksi na anglijjskom yazyke   audio urok1 Як викликати таксі англійською мовою   аудіо урок

Але як викликати таксі по-англійськи? Як пояснити водієві, куди нам треба їхати і вірно вказати напрямок? — ці питання ми розглянемо в ході нашого сьогоднішнього онлайн аудіо уроку. Вивчивши лексику на тему «таксі», ви також навчитеся питати ціну за поїздку і пробачити пред’явити вам рахунок, що дуже важливо, так як за кордоном інша система тарифів і обчислень. Крім того, ви дізнаєтеся, як зробити зауваження водієві таксі, якщо він їде занадто швидко або порушує інші правила дорожнього руху.

Вивчіть також схожу статтю В аеропорту англійською, щоб навчитися бронювати квиток на літак.

Щоб без труднощів дістатися до пункту призначення і швидко викликати таксі по-англійськи, прослухайте онлайн аудіо урок розмовної англійської з ключовими фразами і питаннями на тему «таксі», а також багато разів повторіть вголос кожне вираз, щоб попрактикуватися у вимові англійських слів і звуків:
/wp-content/uploads/2014/07/RUEN038.мр3Легко зорієнтуватися в незнайомому місті і порозумітися з диспетчером і водієм таксі вам допоможе регулярна мовленнєва практика, яка полягає в прослуховуванні англійських мовних оборотів і, природно, в самому говорінні англійською та тренування вимови. Тому використовуйте дану аудіо запис уроку для активної мовної практики.

Спілкування англійською в таксі

Вивчіть не тільки аудіо урок, але таблицю з текстом всіх фраз, щоб дізнатися, як вони пишуться по-англійськи і задіяти фотографічну пам’ять для більш швидкого запам’ятовування. Намагайтеся запам’ятовувати вираз відразу англійською мовою. Переклад надається лише для того, щоб ви вловили суть фрази, але запам’ятовувати точний переклад не варто.

В таксі (In the taxi)
АнглійськаРосійська
Please call a taxiВикличете, будь ласка, таксі
What does it cost to go to the station?Скільки буде коштувати до вокзалу?
What does it cost to go to the airport?Скільки буде коштувати до аеропорту?
Please go straight aheadПрямо, будь ласка
Please turn right hereТут на право, будь ласка
Please turn left at the cornerОсь на тому кутку, наліво
I’m in a hurryЯ поспішаю
I have timeУ мене достатньо часу
Please drive slowlyБудь ласка, ведіть повільніше
Please stop hereЗупиніться тут
Please wait a momentБудь ласка, зачекайте трохи
I’ll be back immediatelyЯ скоро повернуся
Please give me a receiptВипишіть мені рахунок
I have no changeУ мене немає дрібниці
That is okay, please keep the changeВсе нормально, решту залиште собі
Drive me to this addressВідвезіть мене за цією адресою
Drive me to my hotelВідвезіть мене до моєї готелі
Drive me to the beachВідвезіть мене на пляж

Вивчивши всі ці вирази англійською, ви без праці доїдете в таксі до потрібного вам місця і не запізнилися на важливу зустріч, ділові переговори або романтичне побачення.

Вивчайте онлайн також всі 100 уроків англійської для початківців, щоб збагатити свій словниково-фразовых запас для спілкування англійською з носіями мови.

До речі, в Англії курсують не тільки звичні жовті таксі, але і ретро автомобілі різноманітних квітів, які працюють в ролі офіційного таксі, і не тільки розважають туристів за потрійний тариф, але виконують звичайні замовлення за фіксованою ціною. Бажаю вам покататися на одному з таких автомобілів і отримати масу позитивних
вражень! Успіхів!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: