Як вивчити неправильні дієслова швидко і легко?

Напевно, ви стикалися з цією проблемою. Неправильні дієслова становлять досить велику частину в англійській граматиці, а в англійській мові вони зустрічаються часто-густо. Сьогодні ми поговоримо про те, як вивчити неправильні дієслова швидко, легко і подружитися з ними. Хочемо запропонувати вашій увазі кілька способів і порад в цій справі, а вже ви виберете ті, які вам більше сподобаються.

kak vyuchit nepravilnye glagoly bystro i legko 51 Як вивчити неправильні дієслова швидко і легко?

Старий добрий метод — зазубрити напам’ять!

Нічого дивного і нового! Старі і перевірені методи досі працюють. Щоб вивчити ці слова, ви просто відкриваєте таблицю 100 неправильних дієслів, берете перші 5-6 штук і починаєте методично повторювати їх у голос. Повторюйте кожну форму кілька разів і через кілька хвилин ви побачите, що дещо вже запам’ятали. І так наступна партія слів, і наступна і т. д.

Крім цього важливо знати, як пишуться неправильні дієслова і їх форми. Щоб запам’ятати їх написання, знову ж таки, відкриваєте таблицю і уважно дивіться на написання кожної форми. Повторіть кілька разів в голос. Потім попросіть друга влаштувати вам невеликий диктант з написання неправильних дієслів.

Шпаргалки ще ніхто не відміняв!

Це дійсно так. Легко і швидко вивчити англійські неправильні дієслова вам можуть допомогти невеликі листочки клейкого паперу, так звані стікери, або просто картки. Напишіть на кожному листочку по 5-10 слів і розклейте їх де тільки можна: на вашому робочому столі, біля комп’ютера, на кухні. Нехай ці листочки будуть кольоровими, так нові слова будуть запам’ятовуватися весело, просто і швидко.

Уявіть, що ви сідаєте за комп’ютер, а до нього прикріплений аркуш з такими, наприклад, дієсловами:

  • To read-read-read
  • To dig-dug-dug
  • To sleep-slept-slept
  • To feel-felt-felt
  • To write-wrote-written

Нехай такі стікери або картки попадаються вам на очі якомога частіше, часте повторення прискорить запам’ятовування.

kak vyuchit nepravilnye glagoly bystro i legko 52 Як вивчити неправильні дієслова швидко і легко?

Вправи на неправильні дієслова

Цей спосіб також ефективний. Він займе трохи більше часу, але воно того варто. Ви можете займатися такими вправами у вихідні. Вам допоможуть граматичні вправи з використанням неправильних дієслів. Це може бути розкриття дужок з вибором правильної форми, пошук та підбір потрібного дієслова, пошук потрібної форми і т. д.

Завантажити Вправи

На початковому етапі ви можете виконувати такі вправи, маючи таблицю дієслів перед очима. Поступово намагайтеся обходитися без таблиці і з часом ви будете виконувати такі вправи без праці, швидко і невимушено.

Перегляньте також завданнями та відповідями на них:

Пропозиції з неправильними дієсловами

Якщо ж у вас немає багато вільного часу, щоб методично вивчити неправильні дієслова, ви можете вдатися до наступного способу. Цим способом ви можете приділити 10-15 хвилин в день. Покладіть перед собою таблицю неправильних дієслів, візьміть перші 5-6 і складайте з ними речення. Намагайтеся задіяти всі три форми.

Для цього робіть акцент на англійські минулі часи (Past Simple, Past Perfect, Present Perfect). Таким чином, ви тренуєте зорову пам’ять, ви краще запам’ятовуєте написання даних неправильних дієслів, ви тренуєте письмову англійську мову і т. д. Також, можна попросити друга продиктувати вам цілий текст з наявністю цих конструкцій або прості фрази і пропозиції.

Цікаві неправильні дієслова

Пропонуємо вашій увазі невеликі веселі і трохи абсурдні вірші з вмістом неправильних дієслів. В даних віршика «неправильні» конструкції підібрані в риму. Вивчити неправильні дієслова, таким чином, дуже захоплююче, весело, швидко і легко.

Ось ці чудові і веселі вірші:

Я в буфеті buy-bought-bought (купувати)
Першокласний бутерброд,
За нього я pay-paid-paid, (платити).

Він подушку cut-cut-cut, (різати)
Брата у ванній shut-shut-shut, (закривати)
Він сусідові ring-rang-rung (дзвонити)
І, звичайно, run-ran-run. (бігти)

Отже, ми запропонували вам кілька способів, як вивчити неправильні дієслова англійської мови. Якщо у вас немає вільного часу на ці злощасні» дієслова, але вивчити їх все-таки треба, просто киньте таблицю дієслів до себе в сумку і переглядайте її при будь-якому зручному випадку — на навчанні, на роботі, в транспорті і т. д.

Ваша зорова пам’ять обов’язково допоможе вам запам’ятати їх!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: