Як я прокачав англійську мову за п’ять місяців і став пілотом

pilot Як я прокачав англійську мову за пять місяців і став пілотом

Моя історія веде свій початок ще з часів школи, де я вчився. Навчальний заклад з поглибленим вивченням англійської мови, ну а далі моя кар’єра почала свій рух в іноземній фірмі. Однак мій англійська виявився не таким хорошим, як я передбачав.

Очікування і розчарування

Ще після закінчення школи в мене була впевненість, що я непогано володію англійською мовою, а подальша практика, яка полягала у спілкуванні з туристами, читанні новин, а також поповнення словникового запасу, тільки посилювала моє, як виявилося, оману.

Коли підвернулася можливість влаштуватися на роботу, про яку давно мріяв, тут же відправився на співбесіду. У відборі я показав відмінний результат, але, на жаль, тільки за професією. В особистій бесіді мені сказали, що як фахівця мій результат вельми вражає, але моє знання англійської їм не підходить. І, щоб не давати помилкову надію, мені відмовили. Поки немає. В якості поступки мені запропонували спробувати свої сили у відборі через півроку. За цей час я повинен був підтягнути свою англійську до прийнятного для даної компанії рівня.

Усвідомлення проблеми

Якщо говорити про результати відбору, то я припускав щось подібне. Для простого обивателя мій рівень знань, звичайно, виглядає на відмінно, але в компанії, куди я влаштовувався, цього було явно недостатньо. Тут суцільно і поруч працювали люди з різних регіонів світу. Всі вони говорили англійською, але у кожного мову був трохи іншим, акцент і діалекти накладали на їх свій відбиток. А розуміти і спілкуватися, потрібно було з будь-яким з них. Тому основною вимогою у компанії було володіння англійською мовою на рівні носія.

Читайте також:  Американськя мова - в чому відмінність від британського

Таким чином, я почав пошук курсів англійської в інтернеті. Необхідно було знайти онлайн-заняття, які підійшли б особисто мені, так як мій робочий графік не завжди дозволяв займатися пару годин в один і той же час у призначені дні. Для досягнення необхідного результату мені потрібно було вчитися кожну вільну хвилину.

Прошерстів всесвітню мережу в пошуках потрібного, я знайшов потрібний сервіс. Тут був і свій онлайн-підручник, і словник, і, найголовніше, ефективна методика вивчення мови. В якості допоміжних матеріалів я використовував різні додатки. Так, за допомогою одного з них я слухав аудіозаписи, які допомагали мені готуватися до аудіювання. Крім того, я дивився фільми, слухав новини і вивчав статті англійською. Нові слова додавав в словник. Надалі я намагався переказати почуте або прочитане вголос дружині.

Носій носія ворожнечу

Ще одним етапом у моєму вдосконаленні англійської стали уроки розмовної мови в скайпі. З першим вчителем у мене не склалося. Дівчина з Шотландії і я – не зовсім розуміли один одного. Її акцент відрізнявся від того, що я звик чути, тому я не завжди вірно відповів на її запитання. Треба віддати їй належне, вона була дуже терпляча. Але, щоб не доводити людину до психічної травми, я знайшов іншого носія. Ним став хлопець з Південної Африки. З ним справа пішла швидше, бесіди на різні теми просувалися дуже ефективно.

Підсумок: я прокачав англійська за п’ять місяців і став пілотом в компанії, про що давно мріяв. Тепер я практикую постійне спілкування англійською мовою – зі своїм вчителем, і з колегами по роботі, тому що мова, як і тіло, потрібно завжди тримати в тонусі, інакше знання атрофуються.

Читайте також:  Правильне вживання артиклів в англійській мові

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту й натисніть Ctrl+Enter.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: