Які курси англійської мови вибрати краще, як вибрати курси англійської мови

kakie kursy anglijjskogo yazyka vybrat luchshe, kak vybrat kursy anglijjskogo yazyka  Які курси англійської мови вибрати краще, як вибрати курси англійської мови

Зараз на ринку представлено безліч шкіл англійської. У цьому всьому різноманітті людям дуже складно визначитися і зробити вибір. Не всі знають, як правильно вибрати курси англійської мови і на що орієнтуватися при цьому. Одні люди, як головного критерію вибирають місце розташування курсів, інші – вартість. Але багато хто розуміє, що курси в першу чергу повинні бути ефективними! Тому багато хто часто просять у друзів/знайомих порадити курси англійської мови.

kakie kursy anglijjskogo yazyka vybrat luchshe, kak vybrat kursy anglijjskogo yazyka 1 Які курси англійської мови вибрати краще, як вибрати курси англійської мови

Мета статті: допомогти вам дізнатися, на що ж треба звертати увагу при виборі курсів і як зробити правильний вибір, щоб отримати хороший і якісний результат.

Спочатку вам необхідно визначитися з метою англійською, тобто з тим, як ви хочете використовувати мову.
1. Якщо ви хочете спілкуватися (усно і письмово) англійською і використовувати його в роботі, подорожах, в бізнесі, то вам необхідно вибирати розмовні курси.
2. Якщо ж мова ви будете використовувати тільки для читання, листування, то вам цілком підійдуть «класичні» курси, де заняття проводяться за підручниками. Як і в школі, основний час приділяється вивченню теорії.

На жаль, класична методика, де вивчається теорія англійської, показала неефективність (після 10 років навчання у школі розмовляти можуть одиниці). Нас же цікавить результат – практичне застосування англійської в житті: англійська для спілкування, роботи, бізнесу та подорожей, тому ми будемо орієнтуватися на розмовні курси.

Вибираючи курси англійської, ви обираєте не просто місце, куди ви будете їздити, а те, наскільки ефективним буде Ваше навчання!

Як вибрати курси англійської мови?

Нижче представлені найбільш важливі моменти, на які варто звертати увагу і які допоможуть вам визначити, які курси англійської мови вибрати краще.

1. Який буде результат і як довго його чекати?

Це найголовніше, на що слід орієнтуватися при виборі курсу. Нагадаю, що наша мета – навчитися говорити, а не знання всієї граматики напам’ять.

Спочатку необхідно дізнатися:

  • Які успіхи студенти виходять на курсі;
  • Скільки часу на це потрібно;
  • Який результат від проходження хоча б одного (першого) рівня.

Останній пункт дуже важливий! Адже результат повинен бути видно вже під час навчання, через пару тижнів. По закінченню навіть першого рівня ви вже повинні вміти говорити англійською в рамках матеріалу. Природно, чим нижче рівень, тим простіше ваша мова. Але розповісти про себе, сім’ї, квартирі, хобі, не відчуваючи труднощів, ви повинні вже після одного рівня. З кожним рівнем ваш розмовну мову повинен ставати «складніше» і «дорослішими». Якщо ж вам скажуть, що заговорити ви зможете тільки після проходження всієї програми і що для цього треба вивчити граматику, знайте, що такі курси навряд чи будуть ефективними вам!

2. Яка методика використовується і як проходять заняття?

Плюсом буде, якщо дана методика є міжнародною і використовується в інших країнах світу. Це говорить про те, що методика дає результати.
Дізнайтеся, скільки часу на заняттях відведено розмовній практиці, а скільки – вивчення теорії. Якщо вам обіцяють, що ви будете по закінченню навчання вільно говорити, при цьому більшу частину заняття вивчається теорія, то знайте, що, швидше за все, ви даремно витратите не тільки гроші, але і не отримаєте цього результату. Чому? Справа в тому, що вивчення теорії, ніколи не дасть вам навички. Навіть якщо ви визубрити всю граматику, ви її ніколи не зможете використовувати в мові. Для цього необхідно тренуватися – говорити англійською. В ідеальному варіанті, співвідношення практики до теорії має бути 80%:20%.

Ефективні курси – ті, де акцент зроблений на розвиток розмовних навичок. На уроці повинна пояснюватися теорія, яка відразу ж відпрацьовується на практиці. Коли ви в розмовній формі відпрацьовуєте правила, Ви вчіться думати англійською, розвиваєте розмовний навик і вчіться розрізняти мову на слух!

3. Заняття проводяться на комп’ютері або з викладачем?

Якщо ви вже вирішили витратити свої гроші, то вкладіть їх з користю — вимагайте собі живого викладача, йдіть у групу, спілкуйтеся! Тільки так ви навчитеся говорити і розуміти англійську мову. Неможливо навчитися говорити, вивчаючи граматику на комп’ютері…
Навіщо йти на курс, де ви будете сидіти за комп’ютером або дивитися відео? Ви можете завантажити відео уроки і програми для навчання англійської безкоштовно з інтернету! Інша справа, якщо б це було ефективно, ніяких груп і курсів не існувало б…

4. Є пробний урок?

Зараз багато курси пропонують пробні уроки. На них треба обов’язково йти, щоб не купити кота в мішку». На уроці повинна демонструватися методика. Вам повинні показати, як вас будуть вчити, а не просто перевірити ваш рівень. Не полінуйтеся, відвідайте такі уроки і сформуйте свою думку! Ніхто краще вас не буде знати, чи підходить курс вам чи ні. Це як тест-драйв при покупці машини. Поки не поїздиш, не зрозумієш, хороша машина чи ні, подобається її інтер’єр чи ні.

5. Як часто проводяться заняття?

Успіх у мові багато в чому залежить від часу, який йому приділяють. Якщо ви хочете вивчити мову менш ніж за рік, то вам необхідно буде приділяти йому час. Скільки приділяти? Чим більше, тим краще. Але не менше 7 годин на тиждень на розмовну практику і не менше 2 годин на теорію. Розмовна англійська – навичка, яка потребує постійної тренуванні. Приділяючи мові всього 3-4 години в тиждень, ви розтягуєте час навчання на довгі роки.

6. А що буде, якщо я пропущу заняття або поїду?

При заповненні договору цьому питанню слід приділити особливу увагу. Зазвичай ви платите за певну кількість годин на курсі. За невідпрацьовані по БУДЬ-яким причин годинник курси повинні або повернути гроші в повному обсязі, або надати індивідуальні заняття з цієї теми. А у випадку, якщо Ви переїжджаєте в інше місто і тд, то курси Вам повинні повернути гроші за невідпрацьовані години.
Часто буває таке, що в договорі прописано, що гроші не повертаються за невідпрацьовані заняття. Це нечесно – забирати ваші гроші і не компенсувати заняття, або забирати % від ваших грошей, якщо ви раптом вирішуєте припинити вчитися!

7. Видається чи при закінченні курсу сертифікат?

Тільки школи, які працюють за держ. стандартами, видають сертифікати. Курси, які працюють за авторськими методиками (навіть міжнародних) не дають сертифікат по закінченню курсу. Це абсолютно нормально, так як курси використовують свої розроблені програми, а не державні.
Вибираючи школу, необхідно зрозуміти, що ваша мета – навчитися вільно говорити, а не отримати сертифікат. Наявність сертифіката абсолютно не говорить про те, чи вміє людина використовувати свої знання. Наприклад, роботодавці в хороших компаніях ніколи не беруть людей на роботу на підставі лише сертифіката. Обов’язково проводиться інтерв’ю англійською.
Закінчивши хороший курс, ви зможете без проблем здати іспит в Москві, отримати сертифікат і підтвердити, що ви не тільки знаєте теорію, але і вмієте використовувати її.

8. А Ваші викладачі-носії мови чи ні?

Займатися з носієм має сенс, якщо ви дуже добре говорите англійською. Завдяки цьому ви поліпшите свою вимову і збагатите словниковий запас.
Якщо ви не говорите вільно англійською, у вас проблеми з граматикою, розумінням на слух, з російськомовним викладачем ваш прогрес буде набагато швидше, ніж з носієм, оскільки все незрозуміле вам він пояснює російською, і вам буде легко це зрозуміти. Уявіть, що англійська мова і його структура – це темний ліс для вас, тому що англійці думають по-іншому». Але Сусанін ідеально знає, як по ньому йти. А ви? Яке завдання у Вас стоїть? Подивитися на те, як красиво виглядає ліс або навчитися, як через нього проходити? Адже якщо викладач добре знає англійську і російську мови, то тоді він зможе пояснити вам граматику англійської на прикладах з російської мови і тоді вам буде зрозуміло, як і де іноземці використовують граматику, і як вони думають.
І тут є ще один момент: не всі носії мови є викладачами, тобто людьми, які можуть перекласти свої знання вам в голову. Адже всі ми, наприклад, носії російської мови, але змогли б ми навчити когось іншого російській?

9. А яка ціна на курси?

Це хоч і самий маловажний момент, але не розповісти про нього не можна. При виборі курсів треба орієнтуватися не на ціну за курс (рівень), а на ціну за академічну годину. Одні курси можуть коштувати 6 т. р. за 15 ак. годин, а інші 15 т. р за 72 ак. години. На перших 1 ак/год = 400 р., а на друге 208 р. При цьому головне зрозуміти, що чим більше годин занять і практики, тим швидше буде Ваш прогрес.

Сподіваємося, що з допомогою наших рекомендацій, ви зможете вибрати ефективні розмовні курси англійської мови, де ви не тільки з’ясуєте теорію, але і навчитеся говорити і розуміти іноземну мову на слух. Успіхів Вам!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн