10 красивих зізнань у любові англійською

10 krasivykh priznanijj v lyubvi na anglijjskom17 10 красивих зізнань у любові англійськоюЯким же глибоким та різноманітним буває це прекрасне почуття. Так, так… ми говоримо про любов. Так чи інакше в житті кожної людини настає момент, коли всередині пурхають ніжні метелики, або вирує океан пристрастей. Емоції беруть гору над розумом, ми робимо вчинки, які, здавалося б, нам не по силам, і могли б тільки снитися. Предметом нашого енергетичного сплеску є інша людина. Тут потрібно розуміти ,що він знає про наших почуттях, або не має ні найменшого поняття. Але і в тому і в іншому випадку наше серце співає і проситься назовні.

У цій статті ми поділимося з вами десятьма красивими зізнаннями в любові англійською мовою. Можливо, вам важко підібрати слова, щоб висловити свої почуття, і наші підказки допоможуть вам в цій тонкій справі. Наша команда підібрала десять фраз, кожна з яких несе свій відтінок почуття. Ви можете оцінити ситуацію, рівень, на якому знаходяться ваші відносини, і підібрати визнання, яке буде найбільш доречним.

10 освідчень англійською мовою:

I think for you more than as a friend.

Ці слова підійдуть для тих, чиї почуття переросли в любов та симпатію з дружби. Так як означають вони, що ти думаєш про людину не як про одного, відчуваєш вже більше, ніж дружній зв’язок. Досить стриманий і обережний натяк. Якщо друга половинка почне пояснювати, як ви для неї важливі, що дуже дорожить дружбою і не хоче нічого псувати, то можна “з’їхати” на братерські відносини. “Та я про сім’ю говорив, ти ж мені, як сестричка. А ти що подумала?”

I know that my life is incomplete without you.

За допомогою цієї фрази ми можемо висловити ніжні почуття та повагу до нашої половинці. Ми говоримо, що наше життя є не повною без неї. Як нам порожньо і сумно без цієї людини. Прямий натяк на створення пари. Цю фразу також корисно буде вжити, якщо ви хочете своїй другій половинці запропонувати жити разом.

Читайте також:
Вчимося перебивати. Interruption Phrases.

I am all about you.10 krasivykh priznanijj v lyubvi na anglijjskom18 10 красивих зізнань у любові англійською

Досить універсальна фраза, але теж має своє місце. Ми вживаємо їх, коли хочемо сказати другій половинці, що всі наші думки зайняті нею. Коли ми сидимо на роботі, коли дивимося фільм, коли спілкуємося з друзями, коли їмо… І навіть коли спимо, все одно вона сниться! =)

I am crazy about you.

Ці слова говорять нам про те, що людина сходить з розуму по своїй другій половинці. Злегка зухвале, але прямолінійний засіб пояснити свої почуття. Якщо ви помічаєте, що ваша кров починає закипати, стає неможливим всидіти на місці, невідома сила тягне розписати паркан біля будинку другої половинки сердечками і стрілами – це варіант! I am crazy about you!

I think I am in love with you.

Щире і чуйне визнання. Я думаю, що закоханий в тебе. Відразу уявляється картинка, коли школяр боязко, опустивши очі, пояснюється з однокласницею. Серце колотить, мокрі долоньки, щоки червоні, очі в ботики. Але як же мило!!!

10 krasivykh priznanijj v lyubvi na anglijjskom19 10 красивих зізнань у любові англійськоюMy soul calls out for you.

По праву ця фраза займає перше місце за душевності. Адже вона означає, що ваша душа волає до другої половинки. Коли квітка тягнеться до сонячних проміннячкам і намагається напитися їх теплом, впустити в свої клітинки їх світло і провести фотосинтез.

I have totally fallen for you.

Ну це вже напевно. Безповоротно, з головою, з якорем. Що закоханий, так закоханий. Слово totally – повністю, зраджує цій фразі глобальності. У момент визнання потрібно дивитися в очі, адже впевненості цим словам не займати.

You are the love of my life and my soulmate.

Ці слова ми можемо говорити вже не боязко. Ти — кохання всього мого життя і моя рідна душа. У холодний зимовий вечір тебе дбайливо вкрили ковдрою принесли чашку ароматного чаю.

Читайте також:
Drama and Movie Club at Native English School on September 12th

I want to be with you all my life, because you are my only lovе.

10 krasivykh priznanijj v lyubvi na anglijjskom20 10 красивих зізнань у любові англійською

Коли ти знаєш, що хочеш провести з людиною все своє життя, тому що він єдина твоя любов – ця фраза для тебе! Нічого зайвого.

My love, I am so happy we are together.

Хто сказав, що освідчення в коханні потрібні тільки до штампу в паспорті? Вони потрібні щодня!!! Прекрасна фраза для сімейної пари. Моя любов, я так щасливий що ми разом!

NES бажає вам щирих посмішок і сонячних днів!

Якщо Вам сподобалася стаття, Ви завжди можете відзначити

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн